X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny:) Nam się udało w marcu, polecam testy z rossmana strumieniowe za ok 8 zł, u mnie one jako jedyne wykryły ciąże juz 8dpo, a na bobo testach i amilach nic nie było widać, dopiero w 11 dpo na bobo teście widać było kreskę słabą jak u Ciebie A.Kasia. Trzymam za Was wszystkie kciuki, przesyłam wiruski i zapraszam na fioletową stronę! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Emilia77 lubi tę wiadomość

  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się co do rossmanowskich testow,u mnie też tylko one pokazały druga kreseczki i to te paskowe, nie strumieniowe.


    A co najdziwniejsze rano nic nie było,wieczorem miałam banana na.buzi a znów rano tylko jedna kreska. I tak było z większością testów.

    Mój popołudniowy sianiec jest lepszy;-)


    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciyki za pozostałe czerwcowe testerów;-)

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja tam widze ciaze! :) i juz gratuluje :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E-ness paskowe i strumieniowe to to samo. Myślałaś pewnie o płytkowych?
    Ja bobo testa też odradzam bo to badziew. Ja mam Quixa.
    A u Ciebie Kasiu ten dzisiejszy test mocniejszy niż wczorajszy, chyba jednak ciaża :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama bym kupiła te z rosmana paski ale nie mam teraz czasu jechac a potem już bedzie zamkniete. Mam jeszcze Quixa na jutro. Dziś negatyw z rana, ale po 2 godz. Zaczęła wyłazic druga kreska ale taka słabizna że ją ledwo widać. Wg mnie niemiarodajne. Tylko że w poprzednim cyklu druga kreska na Quixie też wyszła i mocniejsza a ciąży nie było, więc może i Quix tak zachwalany jest tez do dupy.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszla @ Landryneczko zaznacz please na liscie. Szkoda ze sie nie udalo...ale nie poddajemy sie i walczymy dalej! Przenosze sie na lipiec a za Was trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko ja dalej z Wami jestem i bede tylko w poniedzialek jade na bete. Co do listy wiec dam Ci znac w pon <3

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Kasia mi te testy z niebieska skówką też w trąbe robiły, dpiero wysoki poziom dobrze zznaczają

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia na jest i na drug teście widzę kreski, a to ze. Jedna słabsza a druga mocniejsza to zalezy od testu jak wyczuje. Najlepiej idź jutro na bete.

    Czekamy dziewczyny na Was na lutówkach! :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko AśkaEs to ja, tylko cos z tym kontem było nie tak, pisałam o tym kiedys ale chyba przepadło z poprzednimi wpisami. a u mnie @
    no i 100lat Kochana!

    <3 <3 <3 <3 <3
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko dziekuje ;*
    A Tobie wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen! ;*

    U mnie jajnik lewy (owulujacy) kluje jak na owulacje. Beta w poniedzialek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie panie, oto moje dwa poranne zupełnie nie pozostawiające złudzeń testy:

    eil0ti.jpg

    EDIT: nosz kurwa, po 5 min cień cienia na obu testach. No rzygać mi się już chce, jadę jutro rano na tą betę bo to testowanie to sensu nie ma.

    29c1bgh.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 07:27

    Beatrice, JusWik lubią tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój 11dpo
    Powiem Wam moje drogie, że przechodzę przez istny koszmar... związany z biegunką oczywiście, mój mąż musiał wczoraj dzwonić na pomoc doraźną aż, bo nic zjeść nie mogłam, bo mnie mdliło na samą myśl... a jeśli się napiłam to po prostu przeze mnie ta woda przelatywała, i to nie w postaci sików niestety. A pić musiałam żeby się nie odwodnić do reszty.
    Tak więc Stoperan, Smecta i Acidolit poszły w ruch, ale w nocy i tak obudziała mnie biegunka :(
    No i temperatura pod pachą non stop utrzymuje się między 37,4 a 37,7 :(
    Zupełnie nie mam siły i nawet APAP nie pomógł na temperaturę, by ją chociaż o kilka kresek obniżyć.
    A najgorsze jest to, że muszę jechać do pracy dziś, bo mam dyżur 9:00 - 14:00
    Dobrze, że jak na razie biegunka ustała i mogłam wmusić w siebie 3 krakersy (bo to jedyne co mi wchodzi).

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.Kasia ja tam nic nie widze,lepsza beta niz te glupie testy;* 3mam kciukasy <3,Landryneczka wszystkiego najlepszego;*;)) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 07:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka wspolczuje ci tego przezycia,3maj sie ,mam nadzieje ze bedzie dobrze jeszcze do godziny,a jak nie to wez wolne i powiedz jaka sytuacja,przeciez to nie idzie sie skupic na pracy;/ :) milego dnia zdrowiej:* <3

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    Kofeinka wspolczuje ci tego przezycia,3maj sie ,mam nadzieje ze bedzie dobrze jeszcze do godziny,a jak nie to wez wolne i powiedz jaka sytuacja,przeciez to nie idzie sie skupic na pracy;/ :) milego dnia zdrowiej:* <3

    Nie mogę wziąć wolnego :( 30 czerwca kończy mi się umowa, a urlopu na żądanie już nie mam :(
    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, na powstrzymanie biegunki najlepsza jest surowa mielona kawa. Kopiastą łyżeczkę do herbaty popijasz szklanką wody i gwarantuję Ci, że biegunka przejdzie. Obrzydliwe, ale sprawdzone i działa. Trzymaj się kochana :*

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.Kasia wrote:
    Drogie panie, oto moje dwa poranne zupełnie nie pozostawiające złudzeń testy:

    eil0ti.jpg

    EDIT: nosz kurwa, po 5 min cień cienia na obu testach. No rzygać mi się już chce, jadę jutro rano na tą betę bo to testowanie to sensu nie ma.

    29c1bgh.jpg
    Testy najlepiej odczytać jak wyschnięciu:) ciche gratulacje. Beta to tylko formalnosc
    :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pre test juz na pierwszym zdjeciu widac. Daj znac jak po becie ;* trzymam kciuki! <3

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia zobacz pod moim wykresem w komentarzach mam zdjęcie Qixxxa z 10dpo, prawie nic nie widac ale dziewczyny mi wypatrzyły a na drugi dzień beta rozwiała moje wątpliwości

    Emilia77, kofeinka lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ