X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka19 wrote:
    ale na pewno co mi nie wyjdzie?????? ciaza? ;(

    Kochana test Ci nie wyjdzie :) ciąża może być ale jeszcze test jej nie potwierdzi, przepraszam jeśli Cię przestraszyłam...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    A ja sie odcięłam od tematu .. poszukuje kolejnego tatuażu .. bo tak to jest jeden masz chcesz drugi .. :)
    ja mam trzy i zrobie jeszcze w przyszlym roku przed wakacjami taki i w takim miejscu jak ma Martyna Wojciechowszka te skrzydło drapieżnego ptaka, kocham tatuaże tak samo jak buty :)

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o poruszył się temat tatuaży ja mam 4 i kocham kolorowe <3

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A CO Z INESĄ ?

    inessa lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    A CO Z INESĄ ?

    pisała pod wykresem, że na razie jest ok ale lekarz kazał jej zrobić betę dopiero w poniedziałek a do tego czasu się oszczędzać bo coś tam jej nie do końca się zagoiło po zabiegu i jak dzidziuś będzie silny to może da radę...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    pisała pod wykresem, że na razie jest ok ale lekarz kazał jej zrobić betę dopiero w poniedziałek a do tego czasu się oszczędzać bo coś tam jej nie do końca się zagoiło po zabiegu i jak dzidziuś będzie silny to może da radę...
    ojej oby wszystko było dobrze <3

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wiem jak Wam się mam odwdzięczyć za modlitwe ale za najbliższe dni módlcie się bardzo za nas. Lekarz powiedział,że niestety po zabiegu nie do końca mi się zagoiło i dzieciatko ma problem jak bedzie mocne to mu się uda jak nie to niestety bety nie kazał dzis robic tylko dopierow poniedziałek oraz test. Jak bedzie pozytyw to mam szybko dzwonić do niego jak negatyw to mam umówioną wizytę na 3 lipca. No i odpoczynek.
    Ale był w szoku,ze się udało tak szybko po zabiegu się udało
    Poprostu teraz czekamy
    Dziewczyny wiem jedno,że jak teraz się nie uda to zdaje sobie sprawe choć z bardzo smutnym sercem,że tak miało być, jakby później dzieciątku miało się coś stać ale wiem jedno teraz bede walczyć o dziecko bo wiem,że jednak może się zdarzyc cud i przy pomocy Bożej i przy pomocy lekarzy uda się poprostu musi się udać. Nie teraz to za miesiac okaże się w poniedziałek.
    Musiałam dośc długo czekać bo pacjentki były i lekarz jeszcze operował.
    To tyle muszę odpocząć u nas upał masakryczny uuff.
    Dziś mam spokój serca wiem,że to dzięki Wam no i mojemu mężowi wiem,że bardzo chę to dziecko ale też wiem,że co ma być to bedzie i ja tego nie zmienie.
    Dziekuje kochane <3
    Ja o Was cały czas pamietam <3 Dziękuje za całe Wasze wsparcie kochane i nadal się polecam najtrudniejsze kilka dni przedemną i maleństwem.

    eunika, Matylda36, Tusiaczek, Miriam, aisa, kaarolaa, adzia, Eavonne, Iwka, ;oniqa, Modnisia lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane nie wiem jak Wam się mam odwdzięczyć za modlitwe ale za najbliższe dni módlcie się bardzo za nas. Lekarz powiedział,że niestety po zabiegu nie do końca mi się zagoiło i dzieciatko ma problem jak bedzie mocne to mu się uda jak nie to niestety bety nie kazał dzis robic tylko dopierow poniedziałek oraz test. Jak bedzie pozytyw to mam szybko dzwonić do niego jak negatyw to mam umówioną wizytę na 3 lipca. No i odpoczynek.
    Ale był w szoku,ze się udało tak szybko po zabiegu się udało
    Poprostu teraz czekamy
    Dziewczyny wiem jedno,że jak teraz się nie uda to zdaje sobie sprawe choć z bardzo smutnym sercem,że tak miało być, jakby później dzieciątku miało się coś stać ale wiem jedno teraz bede walczyć o dziecko bo wiem,że jednak może się zdarzyc cud i przy pomocy Bożej i przy pomocy lekarzy uda się poprostu musi się udać. Nie teraz to za miesiac okaże się w poniedziałek.
    Musiałam dośc długo czekać bo pacjentki były i lekarz jeszcze operował.
    To tyle muszę odpocząć u nas upał masakryczny uuff.
    Dziś mam spokój serca wiem,że to dzięki Wam no i mojemu mężowi wiem,że bardzo chę to dziecko ale też wiem,że co ma być to bedzie i ja tego nie zmienie.
    Dziekuje kochane <3
    Ja o Was cały czas pamietam <3 Dziękuje za całe Wasze wsparcie kochane i nadal się polecam najtrudniejsze kilka dni przedemną i maleństwem.
    myślę, że tak miało być i dzieciątko jak już jest to wytrzyma serduszko mamusi go ochroni jestem tego pewna miłość matki do dziecka jest bezcenna i na pewno dacie oboje rade. sciskam mocno :)

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane nie wiem jak Wam się mam odwdzięczyć za modlitwe ale za najbliższe dni módlcie się bardzo za nas. Lekarz powiedział,że niestety po zabiegu nie do końca mi się zagoiło i dzieciatko ma problem jak bedzie mocne to mu się uda jak nie to niestety bety nie kazał dzis robic tylko dopierow poniedziałek oraz test. Jak bedzie pozytyw to mam szybko dzwonić do niego jak negatyw to mam umówioną wizytę na 3 lipca. No i odpoczynek.
    Ale był w szoku,ze się udało tak szybko po zabiegu się udało
    Poprostu teraz czekamy
    Dziewczyny wiem jedno,że jak teraz się nie uda to zdaje sobie sprawe choć z bardzo smutnym sercem,że tak miało być, jakby później dzieciątku miało się coś stać ale wiem jedno teraz bede walczyć o dziecko bo wiem,że jednak może się zdarzyc cud i przy pomocy Bożej i przy pomocy lekarzy uda się poprostu musi się udać. Nie teraz to za miesiac okaże się w poniedziałek.
    Musiałam dośc długo czekać bo pacjentki były i lekarz jeszcze operował.
    To tyle muszę odpocząć u nas upał masakryczny uuff.
    Dziś mam spokój serca wiem,że to dzięki Wam no i mojemu mężowi wiem,że bardzo chę to dziecko ale też wiem,że co ma być to bedzie i ja tego nie zmienie.
    Dziekuje kochane <3
    Ja o Was cały czas pamietam <3 Dziękuje za całe Wasze wsparcie kochane i nadal się polecam najtrudniejsze kilka dni przedemną i maleństwem.

    Inessko jak ja się cieszę - tzn cieszę się , że xi się udało ale martwie sie twoim stanem - m.in ze krwawisz... Modlę się za ciebie, żebyś w końcu miałą swoje upragnione zdrowe maleństwo i spełniła swoje marzenie - swój mały wielki cud...
    Za każdą z nas trzymam kciuki
    Gratuluję mikusi *( ps nie wyśmiałam hihi tylko tak mi się przypomniało co pisałas dzien wczesniej kochana)
    I gratuluje wszytskim " zaciążonym" mam nadzieje ze i ja wkrotce do was dolacze
    Buziaki kochane

    Matylda36, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej u Ciebie niż tylko dobrze.

    Też plamiłam 3 dni, dostałam douphostan (a ty chyba masz luteinę), a dzisiaj widziałam pęcherzyk na usg i na razie jest okej.

    Badź Kochana dobrej myśli, wiem, że trudno odsunąć od siebie te złe, ale na ile możesz na tyle proszę Cię abyś skupiła swoje myśli nad tym, że dzidziuś będzie silny i da radę.

    Jestem z Tobą!

    inessa lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyneczki wszystkie żyły mi wyszły na piersiach, nie są powiększone tylko cięższe ale wszędzie mam niebieskie żyły... może to przez upał mi się rozszerzyły czy coś?

    inessa, Tusiaczek, Iwka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    dziewczyneczki wszystkie żyły mi wyszły na piersiach, nie są powiększone tylko cięższe ale wszędzie mam niebieskie żyły... może to przez upał mi się rozszerzyły czy coś?


    ahhh te nasze cycorki - może byc, ze przez upał a moze i byc na ciążę :)
    Mnie dla odmiany ... swędzą cały dzień hihih

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    ahhh te nasze cycorki - może byc, ze przez upał a moze i byc na ciążę :)
    Mnie dla odmiany ... swędzą cały dzień hihih

    wolałabym to drugie ale znając życie to pogoda robi mi nadzieję... :)

    inessa, Tusiaczek lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi no taki upał włąśnie... mnie chyba tez swedzą z gorąca i w dodatku temperatura mi skacze jak prawie przez sen zmierzylam bylo 36,5 a ok 6 36,7 bo stwierdzilam ze zle trzymałam hihi ( mierze w ustach) teraz czuje sie strasznie rozgrzana- zmierzyłam i po chwilce nabiło 37 porazka a w dodatku ten glupi ovu nie wyznaczyl mi woulacji a na bank miałam ... wredny komputer hihih

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    hihi no taki upał włąśnie... mnie chyba tez swedzą z gorąca i w dodatku temperatura mi skacze jak prawie przez sen zmierzylam bylo 36,5 a ok 6 36,7 bo stwierdzilam ze zle trzymałam hihi ( mierze w ustach) teraz czuje sie strasznie rozgrzana- zmierzyłam i po chwilce nabiło 37 porazka a w dodatku ten glupi ovu nie wyznaczyl mi woulacji a na bank miałam ... wredny komputer hihih

    nie słuchaj komputera, mi też się upiera przy owu gdzie na pewno jej nie było :) słuchaj siebie :)

    Tusiaczek, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    nie słuchaj komputera, mi też się upiera przy owu gdzie na pewno jej nie było :) słuchaj siebie :)


    i włąsnie to robie.. ale komp wprowadza zamęt hih

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza widziałam moje maleństwo :) :) :) :) lekarz powiedział że dzidzia jest mniejsza i wygląda tak na około 6 tydzień a więc ovu żle mi wyznaczyło ale to nic i tak jestem bardzo szczęśliwa :) jutro ide zrobić wszystkie badania i do gina za 2 tygodnie a jak u Was kochane któraś testowała ?? pozdrawiam

    inessa, deJzi, kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaak inessa i mikusia mialy po 2 krechyyyy ¥

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Taaaaak inessa i mikusia mialy po 2 krechyyyy ¥
    martwie się o inesske ale jestem dobrej mysli, o siebie też się martwie i też jestem dobrej mysli :) jutro jade na betke rano aby mieć pewność

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    dziewczyneczki wszystkie żyły mi wyszły na piersiach, nie są powiększone tylko cięższe ale wszędzie mam niebieskie żyły... może to przez upał mi się rozszerzyły czy coś?
    nic nie mówię, ale takie żyły na piersiach to jeden z podstawowych objawów ciązy, z moimi piersiami jest nieco inaczej w pierwszej ciązy nic nie miałam żadnych żył ani nic i teraz jak na razie też tak jest mało tego, przy pierwszej ani drgnęły nic nie urosły a tak bym chciała jestem pełna nadziei że tym razem troszkę podrosna i już takie zostaną....

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ