X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Mikusia, ja zawsze chciałam być fryzjerką, ale rodzice wypchnęli mnie na studia. Jedne, drugie i wylądowałam w dziale hr ;)Teraz myślę sobie o kosmetologii, ale jak komuś o tym mówię, to mnie wyśmiewa

róbcie to co lubicie, najgorsze co może być to całe życie pracować i nie mieć z tego takiej satysfakcji jak by się chciało! :)

Mikusia2, inessa lubią tę wiadomość

1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    pójdzie pójdzie :) ja z tych nudów zrobiłam test i to jeszcze nie z porannego moczu, oczywiście negatywny, nie wiem po co robiłam skoro i tak wiem, że nie wyszło... muszę się naprawdę czymś zająć :)
    ...niecierpliwa bestia !!! Inessa też 3 czy 4 dni temu miała negatyw .....ale się nie nakręcamy :P

eunika, inessa lubią tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja studia skończyłam 3 lata temu, i jakoś mi tak dziwnie było że weekendy wolne....normalnie rozpusta i się zapisałam 2 lata temu na 2 stopień samodzielnego księgowego a teraz fobie główna ale to są kursy tylko że z certyfikatami nadającymi kod zawodu...i zamiast się uczyć siedzę tu z Wami i piszę....zmęczona już jestem. Obiecuje sobie że przez najbliższy rok nawet nie pomyślę o nauce.
    Makak też chciałam być fryzjerką. Życzę zdrowia dla męża <3

inessa lubi tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    róbcie to co lubicie, najgorsze co może być to całe życie pracować i nie mieć z tego takiej satysfakcji jak by się chciało! :)
    popieram słowa! oklaski dla tej Pani!!!
    p.s. dziewczyny jaka ja jestem brzydka, zmęczona na twarzy, jakieś liszaje mi wyskoczyły na szyji włosy napuszone, oczy podkrążone, potwór normalnie i jeszcze te pryszcze aż 5!gorąco mi strasznie i jeszcze ten upał! a w przyszłą sobotę idę na wesele... MASAKRA

eunika, inessa lubią tę wiadomość

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)
    W końcu wyniki prolaktyny: 14,50 - czyli norma :) mówiła mi to ginka ale się uparłam i zrobiła sama dla siebie.

A poza ty ... okres lada dzień, boli brzuchol typowo jak na @ i głowa do tego, jak co miesiąc ... Dla mnie - żadna to nowość :P jakoś już nie wierzę że zajdę. Mąż idzie na badanie nasienia, bo u mnie wsio książkowe ... jak nie ginka mówiła coś o laparoskopii - jak ona to ujęła - dmuchanie brzucha dla sprawdzenia drożności jajowodów. ale szczerze ... wątpię czy się temu poddam ... jak nie to nie ... może nie mam mieć dziecka i już ... nie wiem czy jestem gotowa na takie ''akcje''. nie znosze szpitali, pobierania krwi, jakiejkolwiek ingerencji w ciało ...

generalnie...luzuje...

inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

• eunika Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    popieram słowa! oklaski dla tej Pani!!!
    p.s. dziewczyny jaka ja jestem brzydka, zmęczona na twarzy, jakieś liszaje mi wyskoczyły na szyji włosy napuszone, oczy podkrążone, potwór normalnie i jeszcze te pryszcze aż 5!gorąco mi strasznie i jeszcze ten upał! a w przyszłą sobotę idę na wesele... MASAKRA

będzie Ci to wybaczone, żebyś widziała jak ja teraz wyglądam :) na 15.30 dopiero jestem umówiona a teraz 'skupiam się na nauce' więc odpuściłam szykowanie :)

inessa lubi tę wiadomość

• Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Wpadaj do mnie ja nie mam w ogóle pomysłu na moje mieszkanie :/
    ja Ci mówię, że w jeden dzień bym wszystko zaplanowała co do ostatniego kwaitka i obrazka na scianie :)
    mam tak np. widzę jakis papier i mówię przynieś mi jeszcze to to i to i np. z tego choinkę na święta upierdoczę :)

Iwka, inessa lubią tę wiadomość

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
  • eunika Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    ...niecierpliwa bestia !!! Inessa też 3 czy 4 dni temu miała negatyw .....ale się nie nakręcamy :P
    nie nakręcam się bo czuję, że to jeszcze nie teraz a szkoda, ale cóż- życie dalej trwa, nie ma co panikować na razie :)

inessa lubi tę wiadomość

• Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam, że nie moge wchodzic do dobrze wyposażonej kwiaciarni bo normalnie za dużo piniędzorów tam zostawiam a do IKEI to sama nie jade tylko z M BO ON WIE CZYM TO GROZI :)

eunika, Iwka, inessa lubią tę wiadomość

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
  • Klif Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak życzę Twojemu mężowi dużo zdrowia i wierzę, że szybko wyzdrowieje. A potem jak już będzie zdrowy to pojawi się mała fasolka :)

ps. Ja też czuje już okres. Piersi jak zwykle przed okresem bolą.

eunika, Makak, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was czytać <3

Ale uciekam się uczyć :(

inessa lubi tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • Makak Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, Klif. Wierzę, że niedługo będziemy mamą i tatą (zdrowym!). Powodzenia, może u Ciebie jeszcze nie wszystko przesądzone w tym cyklu ;)

20110812580114.png
  • Klif Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze 10 dni przed okresem zaczynają boleć mnie piersi i teraz też tak jest, więc jestem pewna że @ przyjdzie. Zresztą nie moze być inaczej, gdyż w TE dni staraliśmy się tylko raz, bo rozmijaliśmy się przez pracę.

inessa lubi tę wiadomość

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Makak Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2013, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami życie potrafi zaskoczyć ;) Ale nawet jeśli tym razem się nie udało, to na pewno wkrótce będę II kreseczki. Nie może być inaczej :)

Klif, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

20110812580114.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny jak mija dzień super że kolejne 2 zostana mamusiami może ktos przesłać aktualną liste :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2013, 14:26

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • Klif Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem gdzie ta lista jest, ale możemy stworzyć ją od nowa.
    Ja @ powinnam dostać między 27 a 29 czerwca, ale zaznaczam...

29.06 - Klif

inessa lubi tę wiadomość

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej kochane, naprawde upał niesamowity jest. byłam z siostry maluszkiem na spacerku to ledwo doszłam do domu. a ja nadal nie mam @,drugi dzien jak sie spoznia... nie wiem co sie dzieje...

Iwka, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

• Klif Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to fasolka :) Tak coś czuję :) Zrób rano teściora i daj nam znać, że wyszły II kreski :)

kaarolaa, Iwka, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Matylda36 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kararolaa może spóźnia się @, bo dzidziuś sobie w Twoim brzuszku domek szykuje :-) oczywiście tego Ci życzę.

kaarolaa, Iwka, inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zrobie bo nie mam przy sobie, a do miasta mam kawałek drogi bo u rodzicow na wsi jestem teraz. poczekam moze jutro kupie. tak bym chciała zeby to była fasolka :)

eunika, inessa, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ