Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Koza Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki :)
    Codziennie czytam was chociaż sama nie wiem co ja jeszcze tu robię :D
    W sumie wmówiłam sobie że nie biorę żadnych tabletek ,tak mi szybciej zleci czas.
    Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom,a za resztę kobietek trzymam kciuki i będę śledziła wasze działania przez tą końcówkę czerwca, cały lipiec i sierpień a następnie dopisze się na wrzesień i obym została sama bo wszystkie zaciążycie :D
    Iwka- dziękuję za bobaska i po cichutku już czekam z gratulacjami.
    Miłego Dnia!

Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 32-38 cykle. W niedzielę wypada 32 dc. Zrobię w niedzielę. Dwa cykle temu też tak się napaliłam...ale wtedy to była chyba ciąża urojona :)
    Dzisiaj tempka poszła do góry, jutro spadnie a w sobotę lub w niedzielę @ jak jutro nie spadnie to ja padnę.

Kozuniu :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 11:36

Koza, Andzia33 lubią tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Koza Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwko -ja jestem za myśleniem że @ przyjdzie ,a grom będzie niespodzianka.
    Niedziela akurat ostatni dzień czerwca ,wiec zobaczymy jak to się zakończy ;)

https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Eavonne Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly czas się czuje jak na @ zazylam ketonal podpaska zalozona ale na razie nic. Wczoraj minal termin @. Jesliby jutro było tak piueknie sucho to zapierdzielam po test. Chociaz nie wierze pewnie niemam jeszcze jej bo psychika działa..

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poprzedni cykl trwał 37 dni ze wględu na zabieg który miałam 26.03.

Eavonne ja mam do dziś bóle jak na okres. Nie zażywaj ketonalu. Jeśli jednak zaszłaś w ciążę ketonal bardzo zaszkodzi maleństu. Bierz apap dopóki nie będziesz mieć pewności, że się nie udało.

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Iwka przecież Ty już chyba na spokojnie możesz zrobić test. To Twój 29dc a wykresik masz bardzo ładny, oby fasoleczka była <3

A poza tym dziewczyny, ja do dziś mam ciągnięcia jak na okres a tym bardziej w dniach kiedy powinnam ją mieć :D
    byłaś kochana juz na podstawowych badaniach ja odebrałam wyniki i dałam je ginowi w wyników wynika że wszystko jest w normie tylko moją bete gdzies posiali i musze jechac jutro jeszcze raz

Andzia33 lubi tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Mikusia przyzwyczaj się do ciągłego zmęczenia :D !
    tak to jest w Ciąży ja sobie zrobniłam drzemke i przed chwilka wstałam :D hura.gif

Brava, Andzia33 lubią tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Iwko -ja jestem za myśleniem że @ przyjdzie ,a grom będzie niespodzianka.
    Niedziela akurat ostatni dzień czerwca ,wiec zobaczymy jak to się zakończy ;)
    Ale czuje że @ dzisiaj zawita brzucholllo zaczęło właśnie mnie małpowo boleć....dobrze że nie zrobiłam tego testu będę miała na przyszły miesiąc :)

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa a, bo my identyczny termin mamy :D
    Na badania pod kątem serologicznym dostane skierowanie na następnej wizycie (02.07). Więc do nich badania automatycznie przejdą na drugi dzień i pewnie omówimy je na kolejnej wizycia, a przypuszczam, że będzie to albo 9, 11 albo 16 lipiec. czyli tak 10-11 tydzień i zapewne będę musiała się umówić na badania prenatalne (bynajmniej w poprzedniej ciąży tak miałam).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 12:47

;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie wkońcu przestały bolec piersi na tyle że nie musze spać w staniku hura :) 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif

Eavonne, Andzia33 lubią tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    ;oniqa a, bo my identyczny termin mamy :D
    Na badania pod kątem serologicznym dostane skierowanie na następnej wizycie (02.07). Więc do nich badania automatycznie przejdą na drugi dzień i pewnie omówimy je na kolejnej wizycia, a przypuszczam, że będzie to albo 9, 11 albo 16 lipiec. czyli tak 10 tydzień i zapewne będę musiała się umówić na badania prenatalne (bynajmniej w poprzedniej ciąży tak miałam).
    ovu mi źle pokazuje gin powiedział że dzidzia jest mniejsza niz 8 tydzień teraz jest 7 tydzień no ale jakośnie umie tego zmienic grunt że z dzidzia wszystko jest ok ja tez ide do gina za tydzien a dfokładnie 3 wtedy juz prawdopodobnie usłysze serduszko jupi :) 0yahoo.gif 0yahoo.gif

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się ja też tak mam, ale to dlatego, że maluszek nie był poczęty w pierwszy zień @. Mi ginekolog powiedział, że maleństwo jest stosunkowo mniejsze niż "powinno" ale, że to wszystko się unormuje, bo w tym okresie maleństwo bardzo szybko rośnie :)
    No ja też mam nadzieje, że usłyszę serduszko, bo ostatnio była taka fasoleczka jeszcze ;)
    A co piersi mnie nadal bolą ale głównie strone zewnętrzna piersi (choć to głupio brzmi ale chodzi mi o stronę :D) i dużo wygodniej mi bez stanika niż w staniku, który mi ściska piersi :D

;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Nie przejmuj się ja też tak mam, ale to dlatego, że maluszek nie był poczęty w pierwszy zień @. Mi ginekolog powiedział, że maleństwo jest stosunkowo mniejsze niż "powinno" ale, że to wszystko się unormuje, bo w tym okresie maleństwo bardzo szybko rośnie :)
    No ja też mam nadzieje, że usłyszę serduszko, bo ostatnio była taka fasoleczka jeszcze ;)
    A co piersi mnie nadal bolą ale głównie strone zewnętrzna piersi (choć to głupio brzmi ale chodzi mi o stronę :D) i dużo wygodniej mi bez stanika niż w staniku, który mi ściska piersi :D
    mam tak samo na kiedy masz termin u mnie był na począ tku na 9 lutego późneij sie przesunął na 5 a gin powiedział że moge się spodziewać między 15 a 20 lutym :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 13:00

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg ovu mam termin na 7.02 co do terminu wg ginekologa to ona chce to dopiero określić po badaniach itd. bo może zdąrzy już maleństwo dorosnąć do terminu :)
    Ty masz już kartę ciążową założoną? :)

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bo moja teściowa jest położną sama mi założyła a w domu mam czystą tak na pamiątkę

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że tak. Mi założą w momencie kiedy dostaną wyniki badań. Powiedzili, że wpiszą wszystkie poprzednie informacje, bo wszystko jest w karcie pacjenta więc nie mam co się martwić o becikowe itd. Ale oni "nie chcą zapeszać". Tym bardziej, że poprzednio poroniłam w 10 tygodniu.

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powedziała że mi ją da przy następnej wizycie :)

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pewnie dostane dopiero za jakieś 2-3 tygodnie.
    Przeczucia na chłopca / dziewczynkę?
    Jakie imiona? :D

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jakoś tak na chłopaka mam a co do imion to jeszcze nie wiem Kacper, Szymon , Kuba

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    nie wiem jakoś tak na chłopaka mam a co do imion to jeszcze nie wiem Kacper, Szymon , Kuba
    chociaz chciałam jakieś na M bo My mamy imiona zaczynające się na M a jkak u Ciebie?

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego