X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki :)
    Codziennie czytam was chociaż sama nie wiem co ja jeszcze tu robię :D
    W sumie wmówiłam sobie że nie biorę żadnych tabletek ,tak mi szybciej zleci czas.
    Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom,a za resztę kobietek trzymam kciuki i będę śledziła wasze działania przez tą końcówkę czerwca, cały lipiec i sierpień a następnie dopisze się na wrzesień i obym została sama bo wszystkie zaciążycie :D
    Iwka- dziękuję za bobaska i po cichutku już czekam z gratulacjami.
    Miłego Dnia!

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 32-38 cykle. W niedzielę wypada 32 dc. Zrobię w niedzielę. Dwa cykle temu też tak się napaliłam...ale wtedy to była chyba ciąża urojona :)
    Dzisiaj tempka poszła do góry, jutro spadnie a w sobotę lub w niedzielę @ jak jutro nie spadnie to ja padnę.

    Kozuniu :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 11:36

    Koza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwko -ja jestem za myśleniem że @ przyjdzie ,a grom będzie niespodzianka.
    Niedziela akurat ostatni dzień czerwca ,wiec zobaczymy jak to się zakończy ;)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly czas się czuje jak na @ zazylam ketonal podpaska zalozona ale na razie nic. Wczoraj minal termin @. Jesliby jutro było tak piueknie sucho to zapierdzielam po test. Chociaz nie wierze pewnie niemam jeszcze jej bo psychika działa..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poprzedni cykl trwał 37 dni ze wględu na zabieg który miałam 26.03.

    Eavonne ja mam do dziś bóle jak na okres. Nie zażywaj ketonalu. Jeśli jednak zaszłaś w ciążę ketonal bardzo zaszkodzi maleństu. Bierz apap dopóki nie będziesz mieć pewności, że się nie udało.

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Iwka przecież Ty już chyba na spokojnie możesz zrobić test. To Twój 29dc a wykresik masz bardzo ładny, oby fasoleczka była <3

    A poza tym dziewczyny, ja do dziś mam ciągnięcia jak na okres a tym bardziej w dniach kiedy powinnam ją mieć :D
    byłaś kochana juz na podstawowych badaniach ja odebrałam wyniki i dałam je ginowi w wyników wynika że wszystko jest w normie tylko moją bete gdzies posiali i musze jechac jutro jeszcze raz

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Mikusia przyzwyczaj się do ciągłego zmęczenia :D !
    tak to jest w Ciąży ja sobie zrobniłam drzemke i przed chwilka wstałam :D hura.gif

    Brava, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Iwko -ja jestem za myśleniem że @ przyjdzie ,a grom będzie niespodzianka.
    Niedziela akurat ostatni dzień czerwca ,wiec zobaczymy jak to się zakończy ;)
    Ale czuje że @ dzisiaj zawita brzucholllo zaczęło właśnie mnie małpowo boleć....dobrze że nie zrobiłam tego testu będę miała na przyszły miesiąc :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa a, bo my identyczny termin mamy :D
    Na badania pod kątem serologicznym dostane skierowanie na następnej wizycie (02.07). Więc do nich badania automatycznie przejdą na drugi dzień i pewnie omówimy je na kolejnej wizycia, a przypuszczam, że będzie to albo 9, 11 albo 16 lipiec. czyli tak 10-11 tydzień i zapewne będę musiała się umówić na badania prenatalne (bynajmniej w poprzedniej ciąży tak miałam).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 12:47

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie wkońcu przestały bolec piersi na tyle że nie musze spać w staniku hura :) 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif 0yahoo.gif

    Eavonne, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    ;oniqa a, bo my identyczny termin mamy :D
    Na badania pod kątem serologicznym dostane skierowanie na następnej wizycie (02.07). Więc do nich badania automatycznie przejdą na drugi dzień i pewnie omówimy je na kolejnej wizycia, a przypuszczam, że będzie to albo 9, 11 albo 16 lipiec. czyli tak 10 tydzień i zapewne będę musiała się umówić na badania prenatalne (bynajmniej w poprzedniej ciąży tak miałam).
    ovu mi źle pokazuje gin powiedział że dzidzia jest mniejsza niz 8 tydzień teraz jest 7 tydzień no ale jakośnie umie tego zmienic grunt że z dzidzia wszystko jest ok ja tez ide do gina za tydzien a dfokładnie 3 wtedy juz prawdopodobnie usłysze serduszko jupi :) 0yahoo.gif 0yahoo.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się ja też tak mam, ale to dlatego, że maluszek nie był poczęty w pierwszy zień @. Mi ginekolog powiedział, że maleństwo jest stosunkowo mniejsze niż "powinno" ale, że to wszystko się unormuje, bo w tym okresie maleństwo bardzo szybko rośnie :)
    No ja też mam nadzieje, że usłyszę serduszko, bo ostatnio była taka fasoleczka jeszcze ;)
    A co piersi mnie nadal bolą ale głównie strone zewnętrzna piersi (choć to głupio brzmi ale chodzi mi o stronę :D) i dużo wygodniej mi bez stanika niż w staniku, który mi ściska piersi :D

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Nie przejmuj się ja też tak mam, ale to dlatego, że maluszek nie był poczęty w pierwszy zień @. Mi ginekolog powiedział, że maleństwo jest stosunkowo mniejsze niż "powinno" ale, że to wszystko się unormuje, bo w tym okresie maleństwo bardzo szybko rośnie :)
    No ja też mam nadzieje, że usłyszę serduszko, bo ostatnio była taka fasoleczka jeszcze ;)
    A co piersi mnie nadal bolą ale głównie strone zewnętrzna piersi (choć to głupio brzmi ale chodzi mi o stronę :D) i dużo wygodniej mi bez stanika niż w staniku, który mi ściska piersi :D
    mam tak samo na kiedy masz termin u mnie był na począ tku na 9 lutego późneij sie przesunął na 5 a gin powiedział że moge się spodziewać między 15 a 20 lutym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 13:00

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg ovu mam termin na 7.02 co do terminu wg ginekologa to ona chce to dopiero określić po badaniach itd. bo może zdąrzy już maleństwo dorosnąć do terminu :)
    Ty masz już kartę ciążową założoną? :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bo moja teściowa jest położną sama mi założyła a w domu mam czystą tak na pamiątkę

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że tak. Mi założą w momencie kiedy dostaną wyniki badań. Powiedzili, że wpiszą wszystkie poprzednie informacje, bo wszystko jest w karcie pacjenta więc nie mam co się martwić o becikowe itd. Ale oni "nie chcą zapeszać". Tym bardziej, że poprzednio poroniłam w 10 tygodniu.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powedziała że mi ją da przy następnej wizycie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pewnie dostane dopiero za jakieś 2-3 tygodnie.
    Przeczucia na chłopca / dziewczynkę?
    Jakie imiona? :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jakoś tak na chłopaka mam a co do imion to jeszcze nie wiem Kacper, Szymon , Kuba

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    nie wiem jakoś tak na chłopaka mam a co do imion to jeszcze nie wiem Kacper, Szymon , Kuba
    chociaz chciałam jakieś na M bo My mamy imiona zaczynające się na M a jkak u Ciebie?

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ