X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki!

    ;oniqa, doris85, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja kochana z Tychów jakie opinie na temat szpitala W Tychach ja nie polecam
    wiem teraz tak jest czytałam opinie ale prawie 18 lat temu (bo tyle skończy w październiku mój syn )było super ,miałam swoja lekarkę i był to jeden z najlepszych szpitali na śląsku ,dostawała nagrody za opinie pacjentek tz. złote bociany ,no i chyba bociany od nich odleciały :D

    teraz z opinii wiem ze dobry jest prywatny łubinowa w Katowicach ale na NFZ,w Gliwicach i Rudzie śl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 16:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja bym chciała na łubinowej rodzić ale strasznie drogo chcąza poród to albo bielsko tam skąd pochodzi mój lekarz albo mysłowice jeszcze mam duzo czasu a więc zobaczymy :)
    ale jak pisze niżej można tam rodzic na NFZ masz linka dobrze iść na 1-2 wizyty do lekarza z tego szpitala ale nie trzeba http://www.narodziny.com.pl/o-szpitalu

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i lipa. Odechciało mi się starań. Mąż już mi zapowiedział, że jak wróci to znowu za tydzień jedzie i tak aż do jesieni. I po co mi teraz ciąża jak będę non stop sama? Ehh...Tez tak macie, że jak wszystko jest ok, sielanka to chcecie dziecka a jak coś idzie nie tak to się wam odechciewa?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Zrobiłam test i lipa. Odechciało mi się starań. Mąż już mi zapowiedział, że jak wróci to znowu za tydzień jedzie i tak aż do jesieni. I po co mi teraz ciąża jak będę non stop sama? Ehh...Tez tak macie, że jak wszystko jest ok, sielanka to chcecie dziecka a jak coś idzie nie tak to się wam odechciewa?

    doris nigdy w życiu nie jest tak, że wszystko układa się po naszej myśli. Ja np. wracając z wakacji z mężem przyjechaliśmy do Polski dosłownie na parę dni odwiedzić moich rodziców, zrobiłam test i dwie kreseczki. Radość, ale n chwilę. Moja ciążą jest ciążą wysokiego ryzyka od samego początku. Mąż musiał wrócić do domu, do pracy, a ja zostałam w Polsce, bez swojego lekarza i opieki, którą znam i mi odpowiada. W dodatku sama. Fakt jest moja kochana rodzinka, ale męża ze mną nie ma :-( Dzisiaj byłam u lekarza. Mam plamienia, muszę bezwględnie leżeć. Wstępnie przez jakieś 4 miesiące będe uziemiona w Polsce, być może w łóżku, być może przez całą ciąże. A mąź będzie w piątki przylatywał do mnie i wracał do domu w pn bladym świtem.
    Jestem przerażona, załamana, bo nie tak miało to wyglądać.
    Ale wiesz co nie poddam się.
    Doris głowa do góry, my kobiety naprawdę dużo możemy znieść.

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Matylda, ja to mam pierdołowate problemy. Życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej siły na te 9 miesięcy. Oby drugi trymestr był lepszy.




    Andzia33, Matylda36 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda dasz radę widac,ża jesteś dzielna.Popieram całkowicie,dla dziecka zrobi się wszystko.
    Ja np.mam córkę dopiero po 8 latach po ślubie,nie dlatego,że coś się nie udawało,jak teraz,ale dlatego,że ciągle patrzyliśmy na przeciwności losu,które ciągle mieliśmy,bardzo duże problemy rodzinne,niepewne prace,kredyt ogromny itd.
    W końcu zaczęliśmy się od siebie oddalac,i postanowiłam,że koniec,jestem już po 30,na co dłużej czekac,może nigdy nie będzie tego wymarzonego odpowiedniego momentu,w styczniu postanowiłam,że w tym roku 2009 mam byc w ciąży i od razu się udało.Mam śliczną córeczkę,i teraz się dziwię samej sobie ile my czasu zmarnowaliśmy na czakanie,moglibyśmy miec już wiecej dzieci.A taraz jestem stara i już nie jest tak łatwo

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale jak pisze niżej można tam rodzic na NFZ masz linka dobrze iść na 1-2 wizyty do lekarza z tego szpitala ale nie trzeba http://www.narodziny.com.pl/o-szpitalu
    dobrze wiedziec dziękuje za info :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale jak pisze niżej można tam rodzic na NFZ masz linka dobrze iść na 1-2 wizyty do lekarza z tego szpitala ale nie trzeba http://www.narodziny.com.pl/o-szpitalu
    nie chce wchodzic ta strona niestety :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) A mi wchodzi :) Może coś źle skopiowałaś?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Kurcze Matylda, ja to mam pierdołowate problemy. Życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej siły na te 9 miesięcy. Oby drugi trymestr był lepszy.

    dzięki :-)
    widzisz od razu Ci lepiej, więc przestań się zamartwiać tylko do dzieła :-) starajcie się, a jak się uda, dasz radę ;-)

    ja jak czytam o dziewczynach, które leżą całą ciążę w szpitalu i myją się, załatwiają i jedzą nie wstając nawet na minutę, to też wydaje mi się, że nie mam najgorzej.
    My dużo podróżowaliśmy z mężem po świecie i gdyby moja ciąża przypadła akurat w jakimś dzikim miejscu w Afryce czy w chińskiej prowincji, to nie miałabym żadnych szans.
    W ten sposób się pocieszam ;-)

    Pamiętaj zawsze może być gorzej :-)

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Matylda dasz radę widac,ża jesteś dzielna.Popieram całkowicie,dla dziecka zrobi się wszystko.
    Ja np.mam córkę dopiero po 8 latach po ślubie,nie dlatego,że coś się nie udawało,jak teraz,ale dlatego,że ciągle patrzyliśmy na przeciwności losu,które ciągle mieliśmy,bardzo duże problemy rodzinne,niepewne prace,kredyt ogromny itd.
    W końcu zaczęliśmy się od siebie oddalac,i postanowiłam,że koniec,jestem już po 30,na co dłużej czekac,może nigdy nie będzie tego wymarzonego odpowiedniego momentu,w styczniu postanowiłam,że w tym roku 2009 mam byc w ciąży i od razu się udało.Mam śliczną córeczkę,i teraz się dziwię samej sobie ile my czasu zmarnowaliśmy na czakanie,moglibyśmy miec już wiecej dzieci.A taraz jestem stara i już nie jest tak łatwo

    Każda z nas ma jakąś historię, każda ma jakieś swoje dramaty. Eh, właśnie z tym odkładaniem dzieci... Gdyby można było wszystko zaplanować, albo mieć ten rozum kiedyś, co się ma teraz :-)
    My nie mamy jeszcze dzieci, a zawsze planowaliśmy 3 lub 4. Ale praca, kariera, podróże, ciągłe przeprowadzki po świecie. Też jestem po 30tce, ale jakoś jeszcze nadziei nie straciłam i czym więcej przeciwności, tym bardziej nie chcę się poddać. Za daleko zaszliśmy z mężem w walce o dzidziusia, by teraz odpuścić.

    Ale z córeczką fajnie Ci się udało i wierzę, że doczekasz się drugiej dzidzi :-)

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje. Własnie rozmawiałam z lubym na skype'ie i podniósł mnie na duchu. Dużo zmian przede mną w najbliższym czasie a ciąża jest tylko jedną z nich.

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jeszcze masz wsparcie w partnerze i otaczają Cię ludzie na których możesz polegac, to wszystko się na pewno ułoży ;-)

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, to odkładanie. Też bym odkładała, bo nie jestem jakaś szczególnie gotowa, ale doszłam do wniosku, że skoro nie potrafię sobie tego wybić z głowy to lepiej mieć to z głowy szybko.

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny wciąż niemam okresu!!!! Rano pedze po test(jeżeli dalej mnie ciotka nie odwiedzi) Jestem już bardzo szcesliwa choć nie powinnam bo co jeśli rano się obudze a ona już będzie. Zycie-nic nie zrobisz!!!

    kaarolaa, madzianka, Iwka, Matylda36, Andzia33, Miriam lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie , a ja dziś serduszku-je ( mam taka nadzieje w końcu weekend i mój N )Obrałam teraz taka strategie , że nie nakręcam mojego N na dni płodne śluzy , termometry , mało rozmawiamy o dziecku , staram się unikać tego tematu, ja wiem ze zbliżają się dni płodne . A jemu ta inf. jest zbędna , możliwe ze się wtedy też bardziej spina i nie wychodzi , musimy być wyluzowani i odstresowani.. z tym drugim gorzej przy urządzaniu domu , no i jeszcze auto odbieram od mechanika i znów 500 poszło.. no ale bezpieczeństwo najważniejsze2rower.gif.. mam nadzieje , że koniec czerwca przyniesie nam jeszcze dobre nowiny ptak-dziecko.gif

    Nusia, Matylda36, Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam z rana :) Dzisiaj jest piątek uwielbiam weekendy :D
    Eavonne czekam na teścik :)

    MariaAntonina A z tymi samochodami już tak jest i mnie wkurza jak muszę za jakąś naprawę zapłacić i przeważnie jest to parę stówek.
    AAaaaa życzę Ci owocnego serduszkowania <3


    Widzę że coraz mniej nas tutaj. Mi tempka spadła więc chyba obejdzie się bez testu ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2013, 08:21

    Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Iwka no widze , ze tu cisza tylko chyba jest nas przez cały dzień z 5 .. reszta widać podchodzi do tego zbyt drastycznie , w sumie forum nie jest tylko o staraniach i niepowodzeniach i poddawaniu się , ale by normalnie pogadać o duperelach .. ja tam tylko dziś zmierzyłam temp. wyniosła 36,48 czyli owu sie szykuje .. reszta jest odległa.. najważniejsze dla mnie w tym czasie są relacje międzyludzkie , a najbardziej to relacje z moim N , bo się trochę rozpuściliśmy jak dziadowski bicz z tym swoim kochaniem... :)

    Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie wszystkie już na lipcowych siedzą. Ja to zawsze do końca zostaje na forum bo @ zawsze w ostatnie dni miesiąca przychodzi.
    A z tym kochaniem to ja miałam problem z moim M. Dni płodne a on zmęczony po 13 godzin w robocie i jak mu się poryczałam, że już mnie nie kocha i że go nie pociągam to lata teraz za mną przez cały dzień :)
    Też uważam co będzie to będzie. @ przychodzi ...no trudno zaczynam od nowa. Każda się nakręca nawet mi to się zdarza...wczoraj cały dzień myślałam że jestem w ciąży, w myślach już pokoik urządzałam, a dzisiaj nic już nie czuje...

    Ważne jest to że mamy z kim o tym porozmawiać, wyżalić się i dzięki temu wiążą sie te nasze relacje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2013, 08:44

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ