X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tym razem jakoś na córe. Chociaż wolałabym chłopca. :)
    Kacper to tu chyba popularne imie na forum :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    być może nawet nie zwróciłam uwagi ja też bym chciała córe ale co ma być to będzie byle zdrowe :0 w sumie wszystkie ciuszki mam na chłopaka po siostrze pewnie dowiem się najwcześniej za jakiś miesiąc może 5 tygodni :) a TY kochana gdzie mieszkasz :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na Śląsku niedaleko Katowic :)
    no może już się uda podejrzeć na prenatalnych ok. 12 tygodnia. <3
    Ja się rozchorowałam, mam 37,4 temperaturę. Czuję się fatalnie i boję się, że nie dotrzymam znów do tych prenatalnych :/

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    na Śląsku niedaleko Katowic :)
    no może już się uda podejrzeć na prenatalnych ok. 12 tygodnia. <3
    Ja się rozchorowałam, mam 37,4 temperaturę. Czuję się fatalnie i boję się, że nie dotrzymam znów do tych prenatalnych :/
    to tak jak ja :) ja niedaleko Tychów :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    na Śląsku niedaleko Katowic :)
    no może już się uda podejrzeć na prenatalnych ok. 12 tygodnia. <3
    Ja się rozchorowałam, mam 37,4 temperaturę. Czuję się fatalnie i boję się, że nie dotrzymam znów do tych prenatalnych :/
    a mi znów cały czas gorąco wszystkie okna otwarte masakra i spijam wszystko co mokre :)
    to do łóżka kochana i kuruj sie żebyś bardziej sie nie rozchorowała

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże cały czas ale idę się przespać, Dobranoc ;* :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Leże cały czas ale idę się przespać, Dobranoc ;* :D
    dobranoc odpoczywaj dużo :*

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Lenka19 Koleżanka
    Postów: 52 44

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki. Widze ze duzo was tu ciezarnych , zycze powodzenia ;* a ja sie zegnam z wami wszystkimi chyba juz tu nie zajze przez jakis czas ;( przyszla do mnie @ tak kilka dni niz powinna ... trace wszelkie nadzieje na cize ... ale bede z wami myslami i moze wpadne tylko sie przywitac ... cale staranioa na nic ... bede o was pamietac Pa;* ;(

    ;oniqa, doris85 lubią tę wiadomość

    Lenka19
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Lenka w kolejnym cyklu :* <3

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :) Dziewczynki powiedzcie mi czy słyszałyscie od kogos lub wiecie same na swoim przykładzie jak długo wchłaniają się torbiele i czy trzeba brać tabletki antykoncepcyjne w celu ich wyleczenia i jak długo?

    Mi lekarz kazał brać pół roku , może to za długo....
    Ide w pszyszłym tygodnu do innego lekarza (trzeciego) .... Co lekarz to inne zdanie:(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nic nie słyszałam na ten temat ale masz tutaj mały artykuł i odpowiedź może pomoże http://abcciaza.pl/pytania/jak-dlugo-torbiel-moze-sie-wchlaniac-i-kiedy-moge-rozpoczac-starania-o-dziecko

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana za odpowiedź, sama juz szukam jakiś porad bo zaczynam sie dołowac tak długim czekaniem na rozpoczęcie starań a kto mi zagwarantuje, że od razu zajdę w ciąże po leczeniu... nikt.. jak sobie pomyśle ile czasu może to wszystko potrwać.... ehh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry grunt żeby byc pozytywnie nastawioną :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Bry :) Dziewczynki powiedzcie mi czy słyszałyscie od kogos lub wiecie same na swoim przykładzie jak długo wchłaniają się torbiele i czy trzeba brać tabletki antykoncepcyjne w celu ich wyleczenia i jak długo?

    Mi lekarz kazał brać pół roku , może to za długo....
    Ide w pszyszłym tygodnu do innego lekarza (trzeciego) .... Co lekarz to inne zdanie:(


    Hej Kochana,

    Powiem CI na moim przykładzie: ja choruję na endometrioze już od kilku lat, więc w tym przypadku cysty robiły mi się praktycznie co kilka miesiący. Jak czułam, że znowu jest to lekarz przepisywał mi luteine, bardzo dużą dawkę, aby ta cysta się wchłonęła. Brałam np. 3 razy dziennie po 2 tabletki przez 10 dni czy 14 dni - już nie pamiętam.
    A odnośnie tabletek antykoncepcyjnych to one są bardziej na "uśpienie", wyciszenie organizmu, więc jeśli chcesz zajść w ciążę to trochę bez sensu jest je brać.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i nie chcialabym ich brać bo wiem, że przez nie wszystko sie rozregulowuje, a ja miałam zawsze @ regularnie, lekarz przepisał mi je i kazał brac pól roku cały czas bez przerwy zeby zablokowac owulkę i okres co by te torbiele się wchłonęły.. Mimo tych torbieli owulację w ostatnim cyklu miałam wiec moze jakbym zaszła w ciąze to same sie wchłoną bo przeciez tez nie bede miec @

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niektórzy lekarza zapisuja tabletki anty na torbiele, bo wiadomo, że blokuj,ą owulację i pęcherzyki nie rosną, ale jeśli ktoś się stara o dziecko to nie sądzę, że jest to dobra opcja. Według mnie lepsza byłaby luteina. Mi po niej zawsze się cysty wchłaniały. Może zapytaj jeszcze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Tak masz racje z tym nakrecaniem sie za dużo dziewczyn "panikuje" i wtedy ja tez zaczynam sie nakrecac a po co dzis lub jutro @ przyjdzie czuej to już pełną gębą nawet podpaska już na swoim miejscu ale cos nic a brzuch jak balon i boli :/
    Mógłby juz przyjsc bo na weekend w góry jade a jak ma przyjsc niech przychodzi a nie jak zwykle na sam wyjaz jak na złość...

    samira, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki które są ze Śląska - bo ja z Katowic a w Tychach urodził się mój syn :D

    ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    laseczki które są ze Śląska - bo ja z Katowic a w Tychach urodził się mój syn :D
    ja kochana z Tychów jakie opinie na temat szpitala W Tychach ja nie polecam

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała na łubinowej rodzić ale strasznie drogo chcąza poród to albo bielsko tam skąd pochodzi mój lekarz albo mysłowice jeszcze mam duzo czasu a więc zobaczymy :)

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ