X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaj tak długo jak sie da. ja robiłam w 16 dniu po owulce i to rano i wyszedł negatywny a 3 dni pozniej juz 2 kreska była. i nie denerwuj sie tak, wiem co przechodzisz teraz bo ja miałam tak samo, ale najwazniejsza jest nadzieja bo moze to bedzie ten cykl :)

    Eavonne, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tu nie pisac, ale nie moge sie powstrzymac zeby czegos nie dopisac :) bo czytam Was codziennie...

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres byl jakis inny krew w sumie bez skrzepow mniej obfity a 3 ostatnie jego dni to plamienia byly. Poza tym brzuch caly czas mam wydety i pobolewa podbrzusze (jajniki) i zamiast normalnego polodnego sluzu a to juz 12 dzien cylku mam sporo takiego bialawego sluzu, piersi powiekszone i ciagle boli mnie glowa masakra jakas.
    Eavonne dopuki nie ma @ to jest nadzieja a test powinno sie robic z porannego moczu wtedy wynik jest bardziej wiarygodny. Trzymam mocno kciuki :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Czasami ponoc w ciąży okres jest ale słabszy i z jasną krwią,ale nie chcę Cię nakręcac,zobaczysz jak to się dalej potoczy.

    O tak, lepiej mnie nie nakręcać. To się źle dla mnie kończy. Coraz bardziej się przekonuje, że to była ciąża biochemiczna. Ja mam z moim małżem konflikt serologiczny i trochę to mnie martwi. Myślicie, że po takiej wczesnej ciąży można się od razu starać?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki u mnie dzis ladna pogoda i cieplo y=tak jak lubie- ciepło a nie upał .
    Jutro jade na 3 dni w góry odpoczac od tego wszystkiego bo czeka mnie teraz gorące 2 tyg w pracy... Bede miała firme na głowie bo szef na wakacje jedzie masakra...
    Niech szybko miną i pod koniec lipca w ostatnim tyg ja bede sie wakacjowac :)
    \Buziaki

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie deszcz i zimno, chyba pod kocyk wejde i tak cały wieczor spedze...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    U mnie okres byl jakis inny krew w sumie bez skrzepow mniej obfity a 3 ostatnie jego dni to plamienia byly. Poza tym brzuch caly czas mam wydety i pobolewa podbrzusze (jajniki) i zamiast normalnego polodnego sluzu a to juz 12 dzien cylku mam sporo takiego bialawego sluzu, piersi powiekszone i ciagle boli mnie glowa masakra jakas.
    Eavonne dopuki nie ma @ to jest nadzieja a test powinno sie robic z porannego moczu wtedy wynik jest bardziej wiarygodny. Trzymam mocno kciuki :-)
    u mnie tez był inny krotszy i taki słabszy niz zawsze, tez bez skrzepow, ale ja podejrzewam, ze to przez brak owulki i prolaktyne.

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny chcialam tylko napisac ze @ wciaz brak zaraz wyjezdzam w gory na 3 dni . Wczoraj popoludniu zrobilam test cien cienia wyszedl dzis rano powtorzylam i wyszla druga blada ale widoczna. Niepokoi mnie tylko ten bol brzucha juz 7 dzien jak na okres buziaki
    Ps nie zaznaczam zielonej kropki bo moze to nie jest pozytywny jednak i okres sie zjawi ehhh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Hejka dziewczyny chcialam tylko napisac ze @ wciaz brak zaraz wyjezdzam w gory na 3 dni . Wczoraj popoludniu zrobilam test cien cienia wyszedl dzis rano powtorzylam i wyszla druga blada ale widoczna. Niepokoi mnie tylko ten bol brzucha juz 7 dzien jak na okres buziaki
    Ps nie zaznaczam zielonej kropki bo moze to nie jest pozytywny jednak i okres sie zjawi ehhh


    początkowe oznaki ciąży są jak na miesiączke;)
    mnie też pobolewa brzuch raczej jak na okres a 4 testy pozytywne;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Hejka dziewczyny chcialam tylko napisac ze @ wciaz brak zaraz wyjezdzam w gory na 3 dni . Wczoraj popoludniu zrobilam test cien cienia wyszedl dzis rano powtorzylam i wyszla druga blada ale widoczna. Niepokoi mnie tylko ten bol brzucha juz 7 dzien jak na okres buziaki
    Ps nie zaznaczam zielonej kropki bo moze to nie jest pozytywny jednak i okres sie zjawi ehhh
    Pewnie już pojechałaś. ALe nawet najjaśniejsza kreska oznacza ciąże...więc ciąża jest 01zabka.gif

    Dla potwierdzenia http://www.mamazone.pl/slajdy/staram-sie-o-dziecko/2010/9-pytan-o-testy-ciazowe/test-pokazal-blada-druga-kreske-czy-jestem-w-ciazy.aspx

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam Kochane czuję jak małpa się zbliża wielkimi krokami i pewnie dzisiaj rano lub jutro wieczorem zawita.
    Wyjeżdżam na dwa dni do Grudziądza więc jutro wieczorem dopiero zajrzę :)
    Trzymam kciuki za zieloności i życzę udanego weekendu.
    Będę tęsknić buziaki <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pelna nadzei bo okresu brak. Nie robiłam testu mysle ze zrobie go w poniedziałek. Ciesze się badzo i mój m tez chociaż caly czas mu powtarzam ze @ może się jeszcze zjawic. DZis imprezka pod golym niebem wiec przestane w końcu na jakiś czas o tym myslec:-)))))
    SZczesliwa!!!

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miesiaczka spoznia mi się 3 dzień a odkad pamiętam to spozniala mi się max 2 dni.. Dodam ze dziś już niemam bolu miesiączkowego!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym kochana zrobiła dzisiaj dla pewności przed imprezka teścik :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki zeby juz sie nie zjawiła :) tylko nie szalej na tej imprezie za bardzo :) i daj znac co i jak zebysmy były na bierzaco :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje jesteście kochane!!!!!!!

    kaarolaa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która testuje dziś a może jutro ? :D

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny- u mnie dzis 32 dc - 14 dpo- zrobilam test rano-wyszla bladziocha widoczna tylko pod swiatlo... powtorze test w poniedzialek -wiec prosze was trzymajcie kciuki!!
    w glowie mam metlik- z jednej strony nie ciesze sie jeszcze i wydaje mi sie ze lada chwila dostane okres- z drugiej strony mysle ze sie udalo bo w pierwszej ciazy 2 dni po terminie @ tez mialam taka bladzioszke!
    pozostaje mi tylko czekac ale to takie trudne ...

    Nusia, kaarolaa, Matylda36, Andzia33, ;oniqa, Mikusia2, Iwka lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test może pomylić się i pokazać BRAK CIĄŻY kiedy ciąża jest.
    Ale NIGDY nie w drugą stronę.
    Więc OFICJALNIE CI GRATULUJĘ <3
    I oby tylko teraz przetrzymać do rozwiązania ;*

    Brava, Andzia33, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki Brava :)

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ