X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj u lekarza, dzisiaj mam 12 dc, jest pęcherzyk na prawym jajniku, ma 21 mm, także lekarz powiedział, że owulka będzie za dzień, dwa. Niestety pęcherzyk jest na prawym jajniku a ja mam wycięty prawy jajowód, więc raczej nie ma szans w tym cyklu, chyba, że stanie się cud i będzie na krzyż, bo lekarz mówi, że tak też się dzieje. No nic, zobaczymy, trzeba coś podziałać teraz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 13:53

    Andzia33, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymam kciuki za cud w tym miesiacu :)
    sla.s- ja bym nawet nie nazwala tego blada kreseczka -poprostu zarys taki slaby-widoczny tylko pod swiatlo w miejscu gdzie powinna byc ta kreska..

    Andzia33, Nusia, Iwka lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    same blade kreski narazie :) ale napewno niedługo beda juz bardziej widoczne. brava i tusiaczek bedzie mocna kreska :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2013, 12:08

    Andzia33, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec miesiąca zaczynają tu się ciekawe rzeczy dziać :-) Trzymam kciuki za Was dziewczyny!

    Andzia33, ;oniqa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    Brawa, Tusiaczek ,Paula gratulacje i teraz czekamy tylko na potwierdzenie i od razu marsz do lekarzy po jakieś wspomagacze,bo chcę Was czytac jak rośniecie do marca.

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia też trzymam kciuki!

    Nusia lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję w poniedziałek,ale nie mam przekonania czy mogę zajśc z tym polipem.I jestem przeziębiona moja mała też a pogoda taka ładna.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Hejka dziewczyny chcialam tylko napisac ze @ wciaz brak zaraz wyjezdzam w gory na 3 dni . Wczoraj popoludniu zrobilam test cien cienia wyszedl dzis rano powtorzylam i wyszla druga blada ale widoczna. Niepokoi mnie tylko ten bol brzucha juz 7 dzien jak na okres buziaki
    Ps nie zaznaczam zielonej kropki bo moze to nie jest pozytywny jednak i okres sie zjawi ehhh
    kchana, mnie też bolał brzuch jak na okres zaraz 5 dni po owu dopiero od dwóch dni nic mnie nie pobolewa, ja myslę ze to fasolka

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka dziewczyny- u mnie dzis 32 dc - 14 dpo- zrobilam test rano-wyszla bladziocha widoczna tylko pod swiatlo... powtorze test w poniedzialek -wiec prosze was trzymajcie kciuki!!
    w glowie mam metlik- z jednej strony nie ciesze sie jeszcze i wydaje mi sie ze lada chwila dostane okres- z drugiej strony mysle ze sie udalo bo w pierwszej ciazy 2 dni po terminie @ tez mialam taka bladzioszke!
    pozostaje mi tylko czekac ale to takie trudne ...
    trzymam mocno kciukasy!!! bedę o Tobie myslała i nie tylko o Tobie :) o wszystkich staraczkach :)

    Brava, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Mikusia- napisze w poniedz czy kreseczka jest silniejsza :)
    a jak ty sie czujesz??

    Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane tylko sie witam termometru nie wzielam hihi wiec moj wykres bedzie niepelny o 2 temp dzis i jutro nadal utrzymuje mi sie miesiaczkowy bol brzucha choc jest tak jakby rzadziej no miejmy nadzieje ze fasolka zamieszkala u mnie w gorach jest cudownie cisza spokoj przyroda naokolo lasy gory zapach lasu i trawy uwielbiam az sie wracac nie chce ale to dopiero jutro buziaki sciskam was wszystki

    ;oniqa, Mikusia2, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wtam a ja czekam do niedzieli przynajmniej bo może dłużej ;) (no chyba ze się tempka zmieni)
    bo zrobiłam głupia w 10dc i negatyw wyszedł wrrr....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 09:38

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira Ty masz tak ładny wykresik, że się napatrzeć nie da. Trzymam BARDZO MOCNO KCIUKI <3

    Mikusia2, samira, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.. u mnie 13 dc sluz płodny.. działam sobie na luzie .. a wszystkim czerwcowym mamusią życzę silnych II kreseczek.. kochane będzie dobrze .. trzymam kciuki...

    ogólnie to działam w domku , zakładamy ledy w suficie ... mam nadzieje ze nie puścimy chaty z dymem .. hee

    miłego kończącego się weekendu

    ;oniqa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina powodzonka w starankach :) jesteśmy dokładnie na tym samym etapie :) u mnie też 13 dc, śluz rozciągliwy, aż się sama zdziwiłam. Byłamw czoraj u ginekologa i mnie wg niego owulacja powinna byc dzisiaj albo jutro.

    Miłej niedzieli Kochane! Odpoczywajcie :)

    MariaAntonina, Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    dziekuje Mikusia- napisze w poniedz czy kreseczka jest silniejsza :)
    a jak ty sie czujesz??
    OGÓLNIE DOBRZE SIĘ CZUJĘ :)
    mam takie lekkie mdłości po południu zazwyczaj, ale poza tym, jest ok. jeszcze nie wymiotowałam... schudłam 2 kg, ale to normalne na poczatku. nie mam apetytu na jedzenie, jem bo musze...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez tak mam zero apetytu i schudłam 2,5 kg :( do gina ide w środe i mam nadzieje że usłysze juz serduszko :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mnie tak boli chyba prawy jajnik ze skrecona chodze w pół..masakra jeszcze tak nie miałam,, chyba ze to ból ?..nie mam pojecia

    Ledy świecą chata stoi.. koniec weekendu jutro do domu nr 2 praca i w piatek 2 tyg urlopu i bede u siebie na dłuzej ... zeby tak chciała ciaza przyjsc to bym juz w koncu była na stałe... a tak zero perspektywy , bo z praca w tych okolicach kiepsko, ta która mam zbyt dobra by rzucić,, ehhh same przeciwnosci moze tym razem los bedzie łaskawszy..

    Cieszcie sie kochane , ze macie swoim chłopów przy sobie na codzien a nie prze tel..2 lata takiego zycia , mozna załapac doła.. ale we wszytskim trzeba widziec pozytyw... i w tym też..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 17:56

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witajcie !!!
    DObrego wieczorku życzę dla kazdej. Gratulacje dla nowych mamusiek :D <3

    samira, Sasza20, Nusia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny dawno się nie odzywałam ale mam nowa praca i nie bardzo miałam czas.Czytam was cały czas i gratuluje wszystkim czerwcowym mamusiom :) Wczoraj miałam dostać @ miałam już ogromna nadzieje że się udało zrobiłam dzisiaj test i nadzieja prysła jedna gruba krecha i nic więcej więc niestety mogę sobie aby pomarzyć ;(

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ