X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja podobnie jak kaarolaa trochę się wyciszyłam w tym cyklu bo w tamtym trochę wariowałam :) zamówiłam sobie żel Conceive, dzisiaj ma kurier dostarczyć bo bez tego to kiepsko by było... w tym miesiącu mam mnóstwo egzaminów i stresu więc może być różnie ale oczywiście mam nadzieję, że to będzie już i liczę, że w tym cyklu owu przyjdzie szybciutko i nie będę musiała się niecierpliwić :) zobaczymy, tempka powoli idzie w dół... Miłego Dnia Wam życzę Kochane <3

    inessa, kaarolaa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) spójrzcie na mój wykres to nie jest możliwe,żebym miała owu w 12 dc bo byłam na monitoringu w tym dniu pęcherzyk 12 mm endo grube jak stwierdził gin. on powiedział,że owu będzie w 16 dc a nie miałam,żadnych objawów testy z Allegro to wychodzą cień cienia nie wiem juz sama :(( poradźcie proszę

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Ja czekam do soboty i zatestuje, o dziwo mam dosyć wysoką jak na siebie tempke ale nadziei sobie nie robię w ogóle. Gorzej z mężem, łazi za mną i gdera mi nad uchem ,, Jesteś już w ciąży?" - katastrofa z nim :)

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :oniqa testowałaś już? Masz piekną temperaturę i jestem pewna, ze Ci się udało ale nie widzę tu żadnego potwierdzenia :)

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    gosia28:( wrote:
    hej ;) spójrzcie na mój wykres to nie jest możliwe,żebym miała owu w 12 dc bo byłam na monitoringu w tym dniu pęcherzyk 12 mm endo grube jak stwierdził gin. on powiedział,że owu będzie w 16 dc a nie miałam,żadnych objawów testy z Allegro to wychodzą cień cienia nie wiem juz sama :(( poradźcie proszę

    29 maja mierzyłaś temperaturę pół godziny później...może to ma wpływ a zrób tego dnia by ovu ignorował tą temperaturę wtedy ovufriend pewnie zaznaczy Ci na 16 dc.

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :oniqa to fakt czekamy <3

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dali dali czekamy na wyniki testu :)

    inessa lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym tygodniu :D
    Ale tu napięcie ;) czekamy na nowe zieloności mam nadzieję,że będzie ich bardzo dużo w tym miesiącu :D pamietam mocno o każdej <3 dobrego tygodnia, owocnego :P

    Iwka, basiulkaa_89, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wizyta u gin, boję się :(

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wierzę,że bedzie dobrze, że lekarz wesprze i pomoże. Daj jutro znać co powiedział <3

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa Dziękuje za wsparcie, na pewno dam znać :) Chcę tylko uslyszeć, że jestem zdrowa i mogę sie starać o dzidziusia mimo tej cholernej anemii :))

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Inessa Dziękuje za wsparcie, na pewno dam znać :) Chcę tylko uslyszeć, że jestem zdrowa i mogę sie starać o dzidziusia mimo tej cholernej anemii :))

    na pewno będzie dobrze, myśl pozytywnie to od razu będziesz zdrowa jak ryba :) ja wróciłam z jednego egzaminu i uczę się na następny... przynajmniej nie świruję i nie sprawdzam co chwilę czy przypadkiem coś dziwnego się ze mną nie dzieje ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika mimo, że troszkę się boję to nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że cos może być nie tak, ja też musze się uczyć na zaległy egzamin, który się za mną ciągnie ale kompletnie mi się nie chce zwłaszcza, że jestem chora ..
    Ja ten cykl odpuściłam więc sprawdzanie siebie mam z głowy ale poprzednio była tragedia w dniu spodziewanej miesiaczki latałam co 5 min do toalety sprawdzić czy dostałam @.. to można oszaleć :P podziwiam wszystkich, którzy starają się kilka lat :))

    inessa lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana napewno wszystko bedzie dobrze :)trzymam kciuki...
    ja do lekarza mam za tydzien i zobacze co tym razem mi powie.

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :D co tam? moj M dzisiaj se wolne zrobil hehehhe bo kolega KAC przyjechal :D
    Takze ja jestem szzcesliwa bo mam chlopa w domu :D nawet obiadek razem zjedzony lepiej smakuje :*

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak kochana trzeba korzystac jak ma sie okazje :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam mega doła dzwonili z ośrodka adopcyjnego jesteśmy kwalifikowani do szkolenia ale za rok bo jesteśmy ze sobą za krótko a wiek się nie liczy :( czyli dziecko bedzie gdzieś za dwa lata :(
    Ofelaine wiesz ja zmagam się z bardzo silną anemią już wiele lat teraz mam nadzieję,że troche bedzie lepiej po usunięciu mięśniaka i polipa, choć ja jak chociaz raz w roku nie dostane krwi to mam masakryczne wyniki. Teraz lepiej się czuje bo jestem po przetoczeniu krwi ale dbaj o anemie boz tym trudniej zajść wciąże, pytaj lekarza co możesz brać na polepszenie hemoglobiny i żelaza, bo oni to czasmi tak troche zbywają.

    deJzi lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane babeczki
    ;onia a co ja nie na biezaco ty w ciazy ??? no chwalic sie tu chwalic ale nie zapeszac
    inessko przykro mi strasznie moze cos jeszcze sie zmieni - to nasze chore prawo - normalni ludzie starajacy sie i chcacy miec bobsaka zapewnic mu domek rodzine i godne warunki maja szanse ograniczone lub czasem wogole sie nie doczekuja z blahych powodow a niektorzy od reki dostaja a pozniej zabijaja katuja itp do dupy to wszytsko
    Musisz sie trzymac a nuz do tego czasu pojawi sie twoja wlasna fasolka i bedziesz miala nawet 2 szczescia <3

    inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    hej ;) spójrzcie na mój wykres to nie jest możliwe,żebym miała owu w 12 dc bo byłam na monitoringu w tym dniu pęcherzyk 12 mm endo grube jak stwierdził gin. on powiedział,że owu będzie w 16 dc a nie miałam,żadnych objawów testy z Allegro to wychodzą cień cienia nie wiem juz sama :(( poradźcie proszę

    wytłumaczcie mi proszę. Mogę mieć bezowulacyjny cykl?

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu każda kobieta zdrowa ma conajmniej dwa razy w roku cykl bezowulacyjny i to jest normalne organizm musi odpocząć. Lecz wiesz to możena stwierdzić na koniec cyklu lub przez monitoring, a Ty masz jeszcze czas i miejmy nadzieję,że bedzie owulka, pamietaj też,że testy też nie zawsze są dobre ja z nich zresygnowałam bo za bardzo się denewrowałam. Najlepsza jest obserwacja siebie a i tak owulacje jest bardzo trudno stwierdzić często naewt lekarzom choś warto mieć monitoring.

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ