X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nakręcam co miesiąc.... a potem dolinka... no zobaczymy tym razem jak bedzie... moj mąż mówi że za dużo myśle o tym wszystkim, ale jak tu nie myśleć ??:)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @ przyszła jak w zegarku.
    Mam nadzieje że ten miesiąc będzie dla nas szczęśliwy i pojawi się dużo zielonych kropek :)

    sylvia ja też tak mam że za dużo sobie wyobrażam

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może czerwiec będzie dla ciebie szczęśliwy.... dla wielu z nas :) mogli by coś takiego wymyślić aby można było sprawdzić czy jest się w ciąży szybciej po kilku dniach najlepiej :) :P

    Sasza20, Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że będzie :) no to by było dobre :) albo dni płodnie aż do momentu zajścia w ciąże :P

    sylvia lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do Was kobiety bo @ zawitala dzisiaj:-((((((
    Niech czerwiec będzie tym wspaniałym miesiącem!!!

    kaarolaa, sylvia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w Naszym gronie ;)

    Musi sie udać ;)Czerwiec też piękny miesiąc

    sylvia, Iwka lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, ostatnio jakos nie zaczesto do was zagladam. czerwiec musze sobie odpusc, ale Wam kochane zycze duzo czerwonych kreseczek lub zielonych kropeczek, powodzenia :)

    ;oniqa, sylvia, Iwka, Miriam, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:)
    Mąż przed chwilą wrócił z kawalerskiego i jest już mi dobrze :) Ja wczoraj byłam na panieński ogólnie okazało się że miesiąc temu zaciążyła a lekarz jej powiedział że ma chorą tarczyce i ciężko będzie - dwa miesiące brała leki i fasolka jest. Może jestem straszna ale trochę mi smutno że to nie ja!! Ona dwa miesiące się starała....oczywiście cieszę się z jej szczęścia ale......

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwciu i my prędzej czy póżniej zafasolkujemy- zobaczysz :* przegoń takie myśli - będzie dobrze... Buziaki :*

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    Iwciu i my prędzej czy póżniej zafasolkujemy- zobaczysz :* przegoń takie myśli - będzie dobrze... Buziaki :*

    racja, nie ma co o tym myslec w ten sposob, dookoła mnie tez pełno zafasolkowanych ale ja wiem ze nie moge tak myslec... bedzie dobrze :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi byc dobrze :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba całkiem zeświruje w tym cyklu, to trzeci cykl starań i mam jakiś kryzys bo ciągle myślę o ciąży. Staranka były jak zawsze bez spinania tylko wtedy kiedy ochota ale mam dziś 20dc i zaczęły się pierwsze symptomy i oczywiste skojarzenia, że może to oznaka ciąży. To za boli brzuch to piersi, nawet mnie rano mdliło ale co z tego jak tak naprawdę na oznaki za wcześnie. Jestem już chyba przeczulona i każdy sygnał mojego ciała kojarzę z ciążą. Zakupiłam już nawet paczkę testów ciążowych na allegro, żeby je robić do woli i nie zbankrutować. Jeszcze co najmniej tydzień czekania na cud. A tymczasem codziennie mierzę temp. i się zastanawiam czy jest dobrze czy źle bo już trzy dni stoi na 36,4.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Chyba całkiem zeświruje w tym cyklu, to trzeci cykl starań i mam jakiś kryzys bo ciągle myślę o ciąży. Staranka były jak zawsze bez spinania tylko wtedy kiedy ochota ale mam dziś 20dc i zaczęły się pierwsze symptomy i oczywiste skojarzenia, że może to oznaka ciąży. To za boli brzuch to piersi, nawet mnie rano mdliło ale co z tego jak tak naprawdę na oznaki za wcześnie. Jestem już chyba przeczulona i każdy sygnał mojego ciała kojarzę z ciążą. Zakupiłam już nawet paczkę testów ciążowych na allegro, żeby je robić do woli i nie zbankrutować. Jeszcze co najmniej tydzień czekania na cud. A tymczasem codziennie mierzę temp. i się zastanawiam czy jest dobrze czy źle bo już trzy dni stoi na 36,4.

    najwazniejsze to nie zwariowac na tym punkcie i spokojnie czekac do konca cyklu na rezultaty. co z tego, ze temperatura niska, czasem idzie do gory na sam koniec albo nawet w ciazy moze byc niska. zycze powodzenia i juz niedługo 2 kreseczek na tescie :)

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa dzięki z słowa otuchy

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa kochana a jak u Ciebie??

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bez zmian. teraz czerwiec wolny od staran, odpoczywam sobie. 10 do lekarza ide, zobacze co tym razem mi powie. czekam jeszcze do jesieni i pozniej zmieniam lekarza na innego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tam u Ciebie słychac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    kaarolaa dzięki z słowa otuchy

    walczymy kochana i nie poddajemy sie :) :) :) pamietaj

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje nie poddajemy się :) <3 ja uciekam spac bo rano do pracy do usłyszenia jutro buziaki :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2013, 20:57

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekaj uciekaj, ja tez mam do pracy ale dopiero na 9 takze spokojnie sie wyspie :) buziaki i dobrej nocy...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ