X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Gosiu każda kobieta zdrowa ma conajmniej dwa razy w roku cykl bezowulacyjny i to jest normalne organizm musi odpocząć. Lecz wiesz to możena stwierdzić na koniec cyklu lub przez monitoring, a Ty masz jeszcze czas i miejmy nadzieję,że bedzie owulka, pamietaj też,że testy też nie zawsze są dobre ja z nich zresygnowałam bo za bardzo się denewrowałam. Najlepsza jest obserwacja siebie a i tak owulacje jest bardzo trudno stwierdzić często naewt lekarzom choś warto mieć monitoring.

    dziś boli brzuch jak na owu, a możesz spojrzeć na wykres?

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    :oniqa testowałaś już? Masz piekną temperaturę i jestem pewna, ze Ci się udało ale nie widzę tu żadnego potwierdzenia :)

    kochana będe testowac w piątek tempka minimalnie spadła ale nie jest najgorzej :)

    inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    witajcie kochane babeczki
    ;onia a co ja nie na biezaco ty w ciazy ??? no chwalic sie tu chwalic ale nie zapeszac
    inessko przykro mi strasznie moze cos jeszcze sie zmieni - to nasze chore prawo - normalni ludzie starajacy sie i chcacy miec bobsaka zapewnic mu domek rodzine i godne warunki maja szanse ograniczone lub czasem wogole sie nie doczekuja z blahych powodow a niektorzy od reki dostaja a pozniej zabijaja katuja itp do dupy to wszytsko
    Musisz sie trzymac a nuz do tego czasu pojawi sie twoja wlasna fasolka i bedziesz miala nawet 2 szczescia <3

    nie wiem testu jeszcze nie robiłam zobaczymy w piątek :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28 nie ma co sie sugerowac wylacznie tym wykresem tak jak kolezanka napisala moze zle wyliczac np przez tem zmierzona o innej porze. kazda kobieta moze miec bezowulacyjne cykle i to od czasu do czasu jest normalne chociaz jesli chodzi o ciebie to zalezy ilu dniowe masz cykle owulacja jest mniej wiecej w polowie kazdego cyku nie ma co panikowac i doszukiwac sie we wszytskim symptomow czy to owulacji czy tez ciazy trzeba wyluzowac bo inaczej dostanie sie na glowe buziaki

    gosia28:(, inessa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;onia ahaaa trzymam kciukersy :)

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki :) ogólnie u mnie brak apetytu ale ogórka kiszonego bym zjadła :P

    inessa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaczek wrote:
    gosia28 nie ma co sie sugerowac wylacznie tym wykresem tak jak kolezanka napisala moze zle wyliczac np przez tem zmierzona o innej porze. kazda kobieta moze miec bezowulacyjne cykle i to od czasu do czasu jest normalne chociaz jesli chodzi o ciebie to zalezy ilu dniowe masz cykle owulacja jest mniej wiecej w polowie kazdego cyku nie ma co panikowac i doszukiwac sie we wszytskim symptomow czy to owulacji czy tez ciazy trzeba wyluzowac bo inaczej dostanie sie na glowe buziaki

    wiem tylko wydaje mi sie ze moj gin powinien sprawdzic czy pecherzyk wogole peka a tym czasem kazal przyjsc w nastepnym cyklu jesli sie nie uda i bedzie moj m badany a jezeli z jego badaniami bedzie ok to mi hsg

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane mam super wiadomość :) marzenurek ma zieloną kropeczkę :) mam nadzieje kochana że nie jesteś zła za mnie że napisałam na forum :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje za fasolke i spokojnych 9 miesięcy:)

    inessa lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    inessa wrote:
    Gosiu każda kobieta zdrowa ma conajmniej dwa razy w roku cykl bezowulacyjny i to jest normalne organizm musi odpocząć. Lecz wiesz to możena stwierdzić na koniec cyklu lub przez monitoring, a Ty masz jeszcze czas i miejmy nadzieję,że bedzie owulka, pamietaj też,że testy też nie zawsze są dobre ja z nich zresygnowałam bo za bardzo się denewrowałam. Najlepsza jest obserwacja siebie a i tak owulacje jest bardzo trudno stwierdzić często naewt lekarzom choś warto mieć monitoring.

    dziś boli brzuch jak na owu, a możesz spojrzeć na wykres?

    Gosiu wiesz trudno stwierdzić tylko po tempce czy miałaś owulke jak na razie to wygląda,że może miałaś owulke w sobote lub wczoraj ale za mało jeszcze temperatur no i tak jak dziewczyny piszą warto sprawdzać śluz bo on jest bardzo ważnym wskaźnikiem. Mam wielką nadzieję,że bedzie owulka i zieloniutko na końcu :D jak obserwujesz swój organizm to widzisz czy coś się zbliża ja radze serduszkować :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki wiem, że to nie na temat :) ale dlaczego mi na miniaturce i na tablicy zamiast wykresu widać tylko białe pole? kilka temperatur już mam wpisanych...

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    dziewczynki wiem, że to nie na temat :) ale dlaczego mi na miniaturce i na tablicy zamiast wykresu widać tylko białe pole? kilka temperatur już mam wpisanych...

    Prawdopodobnie masz za mało temperaturek wpisanych

    inessa, eunika lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane 3majcie za mnie kciuki jutro :D na 11 jade na rozowe kwalifikacyjna w sprawie pracy :D oh !!! mam nadzieje ze sie uda :D

    inessa, ;oniqa, kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika jak więcej temperatur bedzie to powinno już pokazać :)
    Basiulka powodzenia jutro kochana :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2013, 18:31

    eunika lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uciekam bo bardzo śpiąca jestem i strasznie brzuch boli mam ponad 37 i jakoś ogólnie źle się czuje :(

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    a ja uciekam bo bardzo śpiąca jestem i strasznie brzuch boli mam ponad 37 i jakoś ogólnie źle się czuje :(

    odpoczywaj Kochana <3

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam rade jutro :P bedzie dobrze :D musi byc :D :*
    Noc nadeszla i brzusio mi wywalilo :/ i bol podbrzusza doszedl dodatkowo jak na @ :/
    Dobranoc :*

    inessa lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 04:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa89 trzymam kciuki ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) nikogo nie ma? mi zbliża się owulka bo temperaturka ładnie spadła i śluz wodnisty się pojawił, dziś <3 i oby to był ten właściwy dzień :)

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym dniu dobrego Wam go życzę <3
    Eunika serduszkujcie i oby owocnie :)
    Basiulka pamiętamy daj znać jak wrócisz :)
    Mam nadzieje,że u Was wszyskto dobrze <3
    Pamietam o każdej :)

    eunika lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ