Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    ;oniqa swietny kolorek bardzo mi się podoba :) mam nawet podobny ale ciut już się zmył..

    Emilka <3

    Pytanie z innej beczki, myślicie, że mogę wspólżyć z tym moim czymś w macicy, nie zaszkodze sobie?? lekarz nic mi nie powiedział na ten temat a już dawno u nas nie było serduszkowania przez grypkę i chciałabym się jakos odstresować w ten sposób no i w ogóle mam chęć :)
    a jaki kolor farby TY kupujesz i z jakiej firmy ?? ja jutro chce kupic ale nie wiem jakim kolorem taką uzyskać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dzisiaj mega suszy nie wiem po czym, spiąca jestem i ochota na ogórki kiszone jest cały czas ..... coraz bardziej sie niecierpliwie i czekam na ta sobote

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chodze do fryzjera i on robi mi taki kolorek ale ostatnio sama sie zafarbowalam i kupiłam farbe z firmy wellaton o kolorze karmelowa czekolada ale jest troche ciemniejszy niz na zdjęciu ;)

    nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaryzykuje z serduszkowaniem,w końcu to co nie jest zabronione jest dozwolone :)

    Ale może się wypowiecie jednak??

    nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana szczerze ja jak miałam bardzo wielką ochote to serduszkowałam trzy dni po zabiegu :P nie wiem czy na Twoim miejscu bym nie serduszkowała ;)
    my lubimy serduszkować a to dobra sprawa na stres :P ale niestety to musi być Twoja decyzja :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. dziewczyny nie rozumiem ! wczoraj zaznaczylam ignorowanie tempki i po dzisiejszej temp byla wyznaczona owu na 32 dc teraz weszlam i odznaczylam przez przypadek ignorowanie tempki z wczoraj i potem zaznaczylam spowrotem ignorowanie i detektor nie zaznaczyl na nowo owulacji dlaczego ????

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardziej na tak :)muszę się jakoś odstresować bo 90 % myśli zajmuję mi mój problem, jeśli nie będzie bolało to spróbuje :)

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine a powiedz mi jak przygotowania do ślubu sukienka wybrana :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sukienka wybrana :) juz dawno temu, jest piekna :) a ja jestem chwalipięta :D http://www.abcslubu.pl/galeria/7-suknie-slubne-2013/31-suknie-slubne-annais-bridal-20122013/suknia-slubna-annais-bridal--model-nanteza-2686.jpg

    o taka :) do załatwienia zostały obrączki, zaproszenia, alkohol no i ksiądz :)

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odpowie mi ktos ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy tak nie miałam a więc nie pomoge :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Tak sukienka wybrana :) juz dawno temu, jest piekna :) a ja jestem chwalipięta :D http://www.abcslubu.pl/galeria/7-suknie-slubne-2013/31-suknie-slubne-annais-bridal-20122013/suknia-slubna-annais-bridal--model-nanteza-2686.jpg

    o taka :) do załatwienia zostały obrączki, zaproszenia, alkohol no i ksiądz :)
    śliczna :) ja bym moją jeszcze raz założyła :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nono suknia sliczna, az zazdroszcze ze ja juz po slubie jestem. teraz wybralabym sobie inna suknie, moja była taka zwykła i prosta...

    ;oniqa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane uciekam bo bardzo zmęczona jestem dobranoć i do usłyszenia buziaki :***********

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna sukienka :D
    Staraczka kochana nie wiem jak Ci pomóc nie miałam tak nigdy :(

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozecie chociaz wejsc i zobaczyc czy naprawde nie widac zaznaczonej owu czy tylko ja tak mam.
    a tak poza tym czemu nie moge usuwac komentarzy pod moim wykresem skoro wczesniej moglam ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    a mozecie chociaz wejsc i zobaczyc czy naprawde nie widac zaznaczonej owu czy tylko ja tak mam.
    a tak poza tym czemu nie moge usuwac komentarzy pod moim wykresem skoro wczesniej moglam ?
    kochana wiesz od wczoraj ovu bzikuje jakieś nowe zmiany wprowadza może dlatego tak wymyślił w Twoim przypadku, byłam oglądałam i naprawde dziwne to jest ale poprostu nie wiem dlaczego moze jutro zmieni jak bedzie astepna tempka

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie było mnie cały dzień a tutaj tyle wpisów... :P

    ;oniqa może toffi... ja mam naturalny mega ciemny brąz i już miałam tyle kolorów że szok.. obecie pasemka blond chciałabym inny ale mi nie wychodzi ;/ a odrost mam po 2 tyg.... :)


    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine kiecka śliczna... ja już też po ślubie 10 miesięcy temu, w swojej kiecy byłam zakochana :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie coś źle czuje dzisiaj w głowie mi się kręci... jakoś tak dziwnie.. może to ta pogoda...

    relgg7rfroacrbi5.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ