X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widze nadal :( tak ja mam 28 dniowe tak jak przed poronieniem nic mi się nie zmieniło o to ty też już niedługo powinnaś mieć ;)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam zerknij teraz ,wcisnęłam udostępnij.
    Faktycznie głupie pytania zadaje przepraszam ,teraz zobaczyłam że w poprzednim cyklu poroniłaś i sama jeszcze nie wiesz jak to będzie wyglądało.

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nadal nie ma :) nie w poprzednim tylko już druga @ mnie mnineła :) spoko spoko nic się nie dzieję też czasem zadaję takie pytania :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciskam te udostępnij , udostępnij na tablicy - muszę jeszcze wstawić w miniaturkę? Ja nie mierzę temp to dziwnie by wyglądała ona :)
    Ojj jestem dziś coś ciężko kapująca , nie doczytam dokładanie i tak przypalam.
    Edit: Lecę na kurs ,zajrzę jakoś o 13.
    Miłego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 06:30

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widać :( kliknij udostępnij wykres i tam zakładkę wykres na tablicy i serduszkiem musisz zaznaczyć komu udostępniasz a później wyloguj się i zaloguj jeszcze raz może pomoże :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przywitam się ale tu sami swoi...

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurdę powinnam się zbierac do lekarza a jakośnie moge odejść od komputera ale musze zobaczyć co z tą moją owulką była nie była będzie czy jak :D do lekarza mam na 11.20 później do pracy dziś do mojego M powiedziałam że jak się nie uda w tym miesiącu to ukradnę jakies dziecko z pracy i będzie naszę uśmiał się trochę i powiedział żebym przyniosła mu Pole bo ją bardzo lubi :) Tylko ciekawe co rodzice Poli na to hihi :)

    mamuleska, deJzi, inessa lubią tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurdę powinnam się zbierac do lekarza a jakośnie moge odejść od komputera ale musze zobaczyć co z tą moją owulką była nie była będzie czy jak :D do lekarza mam na 11.20 później do pracy dziś do mojego M powiedziałam że jak się nie uda w tym miesiącu to ukradnę jakies dziecko z pracy i będzie naszę uśmiał się trochę i powiedział żebym przyniosła mu Pole bo ją bardzo lubi :) Tylko ciekawe co rodzice Poli na to hihi :)

    Kurcze, masz charakter. Praca z dziećmi. szacunek

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Miriam wrote:
    kurdę powinnam się zbierac do lekarza a jakośnie moge odejść od komputera ale musze zobaczyć co z tą moją owulką była nie była będzie czy jak :D do lekarza mam na 11.20 później do pracy dziś do mojego M powiedziałam że jak się nie uda w tym miesiącu to ukradnę jakies dziecko z pracy i będzie naszę uśmiał się trochę i powiedział żebym przyniosła mu Pole bo ją bardzo lubi :) Tylko ciekawe co rodzice Poli na to hihi :)

    Kurcze, masz charakter. Praca z dziećmi. szacunek

    Po poronieniu było ciężko wrócić płakałam po kontach w pracy ale teraz to daje mi nadzieję :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego syna w przedszkolu też jest Pola. Jest prześliczna.

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta też jest prześliczna i prze wspaniała :) Traktuję te dzieciaki jak moje :) nawet kilka razy przygarnęłam kilkoro na weekend jak rodzice mieli coś do załatwienia :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracujesz w przedszkolu??

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak :D a dokładnie w sumie to w żłobku bo ja mam grupę maluchów :) czyli od 6mies do 3 lat :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    mamuleska wrote:
    Miriam wrote:
    kurdę powinnam się zbierac do lekarza a jakośnie moge odejść od komputera ale musze zobaczyć co z tą moją owulką była nie była będzie czy jak :D do lekarza mam na 11.20 później do pracy dziś do mojego M powiedziałam że jak się nie uda w tym miesiącu to ukradnę jakies dziecko z pracy i będzie naszę uśmiał się trochę i powiedział żebym przyniosła mu Pole bo ją bardzo lubi :) Tylko ciekawe co rodzice Poli na to hihi :)

    Kurcze, masz charakter. Praca z dziećmi. szacunek

    Po poronieniu było ciężko wrócić płakałam po kontach w pracy ale teraz to daje mi nadzieję :)

    Ja w pracy nie raz patrzyłam na kobiety z wielką zazdrością. Te kupujące test, w ciąży, z dziećmi... Ale poza domem trzymam fason. O takim szczęściu, które właśnie siedzi na mojej kanapie, wiele kobiet marzy. Czy mam prawo wymagać jeszcze więcej...

    inessa, Konwalia lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    tak :D a dokładnie w sumie to w żłobku bo ja mam grupę maluchów :) czyli od 6mies do 3 lat :)

    Kurcze. To jeszcze raz składam wyrazy SZACUNKU. Ja mam takie dni, że z jednym nie mam siły a co dopiero z gromadką. Za to masz wprawę.
    Lubię panie przedszkolanki

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana masz prawo i jednocześnie masz już jedno szczęście :) wiec trochę Ci zazdroszczę :) Chociaż wiem że nie powinnam :P Ja niestety nie mam swojego szczęścia ale mam nadzieję że niedługo będzie mi dane je mieć na razie zastępuje je dzieciakami z pracy :) no ale to niestety nie to samo ... :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja zbieram się do lekarza a później do pracy jak to jeden z dzieciaków w pracy do mnie mówi gdy huśtam go na huśtawce "CIOTKA DO ROBOTY DO ROBOTY" a wam dziewczyny życzę miłego dnia Buziaki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 08:11

    inessa lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kochana masz prawo i jednocześnie masz już jedno szczęście :) wiec trochę Ci zazdroszczę :) Chociaż wiem że nie powinnam :P Ja niestety nie mam swojego szczęścia ale mam nadzieję że niedługo będzie mi dane je mieć na razie zastępuje je dzieciakami z pracy :) no ale to niestety nie to samo ... :(

    No właśnie sama sobie daję po łapach. Mam już, więc postaram się nie histeryzować. A jeśli to jest tak, że Ten Na Górze ma określoną ilość nowych duszyczek do przydziału, niech lepiej pośle np do Ciebie.
    Tak jak mój mały mówi, przy włączeniu telewizora, żeby wyprosić włączenie jego kanału z bajkami: Trzeba się dzielić!
    Buziaczki

    Miriam, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    juicca wrote:
    teraz to chyba kupie testy owulacyjne , jak w cyklu w którym zaszłam w ciążę , ale dziwne bo jak mam okres zazwyczaj to piersi mnie nie bolą ani sutki , a teraz : piersi ciezkie bolące sutki wrazliwe czasem swędzą

    mam nadzieję że nie będą Ci potrzebne :) a tak ogólnie biorąc to szczerze one mnie aby denerwują i bardziej stresują wiec nie wiem czy warto :/ kupiłam 100szt ale zaczynam żałować bo jak bym ich nie miała w domu to nie korciło by mnie do ich robienia :/

    wow O.o dobra jestes tak jak ja mam 100 tys testow teraz mi sie to wala wszedzie :)
    powodzenia trzymam mocno kciuki :)

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ