X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja również się do was dopisuję!!!Pozdrawiam:)

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Adzia :D

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko mam do Ciebie pytanie.Powiedz mi w przyszly czwartek mam wizyte u gin.Wczesniej przed planowaniem dziecka poszlam panstwowo na badania,powiedzial mi ze wszystko jest ok ,mamy działac.Ale te działanie mnie już wykańcza.Jakie zrobić badania żeby być dokładnie przygotowana,w czwartek idę prywatnie do gin jest ponoć dobry specjalizuje sie w bezpłodnosci.

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia przygotuj sobie podstawowe wyniki hormonow zeby nie tracic czasu i podstawowa morfologie moczu :)

    LH
    FSH
    17-beta estradiol
    Prolaktyna
    TSH

    3/4 dzien po @ :) to sa podstawowe co mozesz zrobic

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje deJzi idę w czwartek i chcę być przygotowana.

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dlaczego w czwartek to bedzie twoj 7 dzien cyklu ginek nie zobaczy tam nic ciekawego naj lepiej w 11 dzien cyklu :) no chyba ze nie ma innych terminow

    inessa lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach czyli mówisz że to za szybko to ok wyniki porobie w czwartek a 27 w poniedziałek pójde do gin dzieki!!!

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdązyłam odpowiedzieć ale też uważam,że lepiej iść bliżej owulki bo lekarz wtedy więcej bedzie widział. Acha ja zrobiłabym jeszcze gdzieś od 3 6 dnia cyklu (tak mi lekarz mówił) progesteron i mi ginekolog poleacła, że watrto też zrobić ft3 ft4 oraz przeciwciała tarczycy i to tyle na początek, reszte lekarz zleci :D

    deJzi lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Nie zdązyłam odpowiedzieć ale też uważam,że lepiej iść bliżej owulki bo lekarz wtedy więcej bedzie widział. Acha ja zrobiłabym jeszcze gdzieś od 3 6 dnia cyklu (tak mi lekarz mówił) progesteron i mi ginekolog poleacła, że watrto też zrobić ft3 ft4 oraz przeciwciała tarczycy i to tyle na początek, reszte lekarz zleci :D

    Dziękuję znowu nabieram sił na ten cykl!!!:)

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Ach czyli mówisz że to za szybko to ok wyniki porobie w czwartek a 27 w poniedziałek pójde do gin dzieki!!!

    nie mozesz wynikow zrobic w czwartek tylko w 3/4 dzien twojego cyklu jak przyjdzie @ :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewuszki :)
    powiedzcie mi do kiedy bierze sie wiesiołka ?? mam szary wykres i nie wim kiedy mi wyznaczy owulke póki co mam niską tempke

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a progesteron chyba 7 dzien po owulce :)

    ja wypisalam podstawowe ale jak sa jakies problemy mozna je rozszezyc jezeli cos jest nie tak :)
    jezeli gin ni ekonowal to mu wystarczy na razie te podstawowe :) progesteronu tez nie trzeba robic wszystko wyjdzie w praniu na monitoringu i estradiol jaki masz zapas..

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    cześc dziewuszki :)
    powiedzcie mi do kiedy bierze sie wiesiołka ?? mam szary wykres i nie wim kiedy mi wyznaczy owulke póki co mam niską tempke

    moze i dobrze ze masz szary wykresik bo w tym miesiacu pojdziesz na intuicje kochana :)

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ;oniqa wrote:
    cześc dziewuszki :)
    powiedzcie mi do kiedy bierze sie wiesiołka ?? mam szary wykres i nie wim kiedy mi wyznaczy owulke póki co mam niską tempke

    moze i dobrze ze masz szary wykresik bo w tym miesiacu pojdziesz na intuicje kochana :)

    powiem tak i tak odpuściłam wszystko na lajcie co bedzie to będzie kiedys napewno sie uda nie teraz to nastepnym razem widocznie tak musi być :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    adzia wrote:
    Ach czyli mówisz że to za szybko to ok wyniki porobie w czwartek a 27 w poniedziałek pójde do gin dzieki!!!

    nie mozesz wynikow zrobic w czwartek tylko w 3/4 dzien twojego cyklu jak przyjdzie @ :)

    Acha ok deJzi dzięki!!!

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek bierze się tylko do woulki później już nie bo może powodować skurcze :)
    Kochae ale wyniki można robić do 6 dnia cyklu taqk mi lekarz od leczenia niepłodności powiedział, i widzicie jakie są rozbieżności nawet u lekarzy i bądź tu mądry :)

  • Jolka76 Ekspertka
    Postów: 154 782

    Wysłany: 17 maja 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie dopisuje do Was na czerwiec dziewczynki, Witam tutaj Inessko!!! Pozdrowienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 20:45

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    a7bc3c0459c00403ef15d244209f7751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witaj Jolka :D :D :D

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki dawno tu nie zaglądałam co u Was słychać?....Adzia ja też muszę zrobić sobie porządne badania bo niby mówią Nam że wszystko jest ok a fasolki jak nie ma tak nie ma :( .....Nic będę w sierpniu w Polsce to zobaczymy co mi powiedzą :)......przesyłam buziaki dla Was wszystkie kochane :) :) :) i trzymam mocno kciuki :)

    inessa, adzia lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej spokojnej niedzieli :D

    ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ