X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam u mnie dzisiaj skok tempki oby tak dalej :) może coś z tego będzie :)

    Gośśśka, inessa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa to czekamy na wiadomości wspaniałe :D

    ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ;oniqa to czekamy na wiadomości wspaniałe :D

    dzięki inessa za dobre słowo ja też jestem ciekawa bo w tamtym miesiącu całkowicie inaczej się czułam a teraz mnie mdli i temperatura jest wyższa a jak u Ciebie kochana :)

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ale byłoby super ;oniqa :D :D :D
    a jeszcze dużo dni do testów?
    A ja oj cóż czuje się już dużo lepiej jakbym nie miała zabiegu tylko dziś jakaś słaba jestem no i troche nabroiliśmy z mężem ;) :P najlepsze to,że w tym czasie była owulka i teraz mam troche strachu bo jak cos się udało to tam wśrodku jednak było "pocharatane" wiem nie powinnam ale tak jakoś wyszło, do tego mam zgage,dziwne bóle w brzuchu ale chyba nic z tego bo zaczyna mi się trądzik a to ostatnio miałam przed @. No cóż czekam na nowy cykl już na czerwiec :D

    ;oniqa, Patii22 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Oj ale byłoby super ;oniqa :D :D :D
    a jeszcze dużo dni do testów?
    A ja oj cóż czuje się już dużo lepiej jakbym nie miała zabiegu tylko dziś jakaś słaba jestem no i troche nabroiliśmy z mężem ;) :P najlepsze to,że w tym czasie była owulka i teraz mam troche strachu bo jak cos się udało to tam wśrodku jednak było "pocharatane" wiem nie powinnam ale tak jakoś wyszło, do tego mam zgage,dziwne bóle w brzuchu ale chyba nic z tego bo zaczyna mi się trądzik a to ostatnio miałam przed @. No cóż czekam na nowy cykl już na czerwiec :D

    do puki nie ma @ zawsze są szanse,ale najważniejsze że zabieg przebiegł bezproblemowo i dobrze się czujesz :) :),teraz fasolka może się już pojawiać :D :D :D

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

  • Jolka76 Ekspertka
    Postów: 154 782

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa to trzymamy kciuki !!! Inesska mysle, ze jak juz dobrze sie czujesz to gdybys zafasolkowala, byloby wszytko ok, bo najwazniejsze ze nie masz zadnych infekcji, a cialo sie goi w tepie niesamowitym wiec pewnie domek dla dzidzi juz calkowicie zagojony.

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    a7bc3c0459c00403ef15d244209f7751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolka nie kuś losu ;) :P wiesz,że lekarz sam powiedział,że w moim przypadku tylko cudem uda mi się zafasolkować :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Jolka nie kuś losu ;) :P wiesz,że lekarz sam powiedział,że w moim przypadku tylko cudem uda mi się zafasolkować :)

    cuda się zdarzają właśnie takich momentach ... ;)

    inessa, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka :P :P :P

    samira lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam długie cykle a więc testować będe 7 czerwca :) ale jak tempka będzie rosła i sie wysoko utrzymywać to będzie coś na rzeczy :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ma się trzymać wysoko i już :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2013, 20:02

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki uciekam nacieszyć się jeszcze mężusiem przed wyjazdem będe jutro dobranoc :)

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki owulka zmieniła mi testowanie na 30 maja,trzymajcie kciuki ......29 maja mam urodziny i to 29 więc miło by było dostać taki prezencik :P :) :)

    inessa, ;oniqa, Miriam lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym dniu u nas słonecznym ale już się chmurzy jak na burze :)
    Gośśśka to trzymamy kciuki o śliczny prezent na urodziny :D :D :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 maja 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie w nowym dniu u nas słonecznym ale już się chmurzy jak na burze :)
    Gośśśka to trzymamy kciuki o śliczny prezent na urodziny :D :D :D

    no staramy się z mężem jak możemy hihihi ,a jak do sierpnia nic się nie wydarzy to idę na badania ..... wzięłam 3 tyg urlopu i zobaczymy :)

    inessa, deJzi lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P :D <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas już po burzy :D całe szczęście bo boje jej się panicznie :( a ja znowu coś załapałam od dzieciaków z pracy od piątku mam w dzień temperaturę ponad 37 do 38 z kawałkiem i katar wrrr :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Jolka76 Ekspertka
    Postów: 154 782

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gossska to koniecznie musi byc prezent na te urodziny !! Miriam mam nadzieje ze to przez Ciebie zalapane to nic innego jak fasolka! Inesska ja tam trzymam kciuki za ten Twoj cykl, moze akurat sie udalo!

    Miriam, inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    a7bc3c0459c00403ef15d244209f7751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolka76 wrote:
    Gossska to koniecznie musi byc prezent na te urodziny !! Miriam mam nadzieje ze to przez Ciebie zalapane to nic innego jak fasolka! Inesska ja tam trzymam kciuki za ten Twoj cykl, moze akurat sie udalo!

    też bym tak pomyślała gdyby nie katar i kaszel jak na przeziębienie czy grypę ale nie biorę żadnych leków wrazie gdyby się udało :D

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ