X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • jeszcze mam nadzieje Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gossska oby była zielona krpoka:)

    inessa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Samirka :P :P :P

    inessko <3 :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2013, 19:50

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 maja 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    inessa wrote:
    Samirka :P :P :P

    inessko <3 :*

    Samirka dawaj na majowki, odpisałam :)

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki moj 24 cykl rozpoczety :( dzisiaj mam 4dc i juz mi sie nic nie chce :( Jestem zalamana tym faktem,ze przez dwa lata nie zaszlam w ciaze . . . smutne to i ciezkie.

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka kochana mocno przytulam ja zaraz zaczne taki prawdziwy cykl 12. Moge powiedzieć,że przytulam CIę bardzo bardzo bardzo mocno do serca i mocno wierze,że w tym roku a nawet w tym cyklu uda się Wam :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana iness <3 Dziękuję za słowa otuchy ale jakoś nie nakręcam sie za bardzo :/ Stawiam na spontan :D Mam nadzieję,że najpóźniej w lipcu na urlopie z Moim cos zmajstrujemy :P hihihihi :D Oby :*

    inessa, jeszcze mam nadzieje lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) ;) to miłego majsterkowania :D

  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Oj ale byłoby super ;oniqa :D :D :D
    a jeszcze dużo dni do testów?
    A ja oj cóż czuje się już dużo lepiej jakbym nie miała zabiegu tylko dziś jakaś słaba jestem no i troche nabroiliśmy z mężem ;) :P najlepsze to,że w tym czasie była owulka i teraz mam troche strachu bo jak cos się udało to tam wśrodku jednak było "pocharatane" wiem nie powinnam ale tak jakoś wyszło, do tego mam zgage,dziwne bóle w brzuchu ale chyba nic z tego bo zaczyna mi się trądzik a to ostatnio miałam przed @. No cóż czekam na nowy cykl już na czerwiec :D

    witaj inessko

    Jak czytałam twój wpis to tak jakbym miała deja vu bo mam wrażenie, że już to czytałam. No i powiem ci, że jest duża szansa na fasolkę nie wiem skąd ale coś czuję, że to może być to :)

    inessa lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane ja niesmiało przepisuje sie do Was bo dzisiaj @ lekko puka do drzwi ale jutro rano napewno sie rozkreci, mam nadzieje ze zdazymy z moim mezem zmajstrowac dzidzie jeszcze zanim pojedzie na poligon :) :) :)

    inessa, Miriam, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane ja niesmiało przepisuje sie do Was bo dzisiaj @ lekko puka do drzwi ale jutro rano napewno sie rozkreci, mam nadzieje ze zdazymy z moim mezem zmajstrowac dzidzie jeszcze zanim pojedzie na poligon :) :) :)

    na pewno Karolcia :) wakacje to najlepszy okres do majstrowania Naszych tak długo oczekiwanych fasolek ...... trzymam za to kciuki zarówno u Was jak i nieskromnie mówiąc u siebie :P :) :) :P :P

    inessa, kaarolaa, deJzi lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze mam nadzieje wrote:
    Gossska oby była zielona krpoka:)

    oj dziękuję słońce i życzę oczywiście tego samego :) :) :) :)

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolka76 wrote:
    Gossska to koniecznie musi byc prezent na te urodziny !! Miriam mam nadzieje ze to przez Ciebie zalapane to nic innego jak fasolka! Inesska ja tam trzymam kciuki za ten Twoj cykl, moze akurat sie udalo!

    hahhaha oby :P :P .....nie no nie nakręcam się,ale nie powiem fajnie by było :P

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaczynam do was zaglądać @w czwartek co prawda przewidywany ale czuje że przyjdzie wieć w czerwcu trzeba będzie działać dalej więc was tu podczytuje

    inessa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zbliżają się wakacje a więc musi się nam udać, bo więcej luzu, słonca, nadziei :D :P
    Patii dzięki kochana jesteś <3

    Gośśśka, Miriam, juicca lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam kochane ja niesmiało przepisuje sie do Was bo dzisiaj @ lekko puka do drzwi ale jutro rano napewno sie rozkreci, mam nadzieje ze zdazymy z moim mezem zmajstrowac dzidzie jeszcze zanim pojedzie na poligon :) :) :)

    na pewno Karolcia :) wakacje to najlepszy okres do majstrowania Naszych tak długo oczekiwanych fasolek ...... trzymam za to kciuki zarówno u Was jak i nieskromnie mówiąc u siebie :P :) :) :P :P

    no tak tylko ze w wakacje to tez nie bedzie za duzo czasu na działania. od połowy lipca do wrzesnia mamy wolne i kazde praktycznie bedzie w swoim rodzinnym domu, czyli osobno. oboje pochodzimy ze wsi, rodzice maja gospodarstwa i trzeba pomagac a latem jest najwiecej roboty zawsze. czyli tak do wrzesnia to ciezko bedzie sie wstrzelic akurat w odpowiedni termin.

    Gośśśka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mozecie spojrzec na moj wykres?martwi mnie ten moj BYLE JAKI OKRESIK :/ ???
    W sobote plamienie,w niedziele lekkie krwawienie,wczoraj plamienie a dzisiaj niccc :O zero calkowicie :O
    Wykres mam od niedzieli zaczety bo w sobote mialam plamienie i mi nie zaznaczylo 1 dc :( Nigdy takich krotkich nie mialam . . . po 5 dni intensywnego krwawienia ikilka dni plamien to oki ale nie 1 dzien okresu :O :O :O boje sie,ze cos nie tak jest juz 2 taki okres mam ... :/
    Miala tak ktoras a bylyscie w ciazy???
    Piersi mam powiekszone pobolewajace po bokach ale nic wiecej,zadnych mdlosci no chyba,ze to ze nic nie jem jakis jadlowstret mam :/
    Jak cos wiecie to piszcie bo niewiem o co chodzi :( a do gina ide dopiero za tydzien...

    inessa lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam kochane ja niesmiało przepisuje sie do Was bo dzisiaj @ lekko puka do drzwi ale jutro rano napewno sie rozkreci, mam nadzieje ze zdazymy z moim mezem zmajstrowac dzidzie jeszcze zanim pojedzie na poligon :) :) :)

    na pewno Karolcia :) wakacje to najlepszy okres do majstrowania Naszych tak długo oczekiwanych fasolek ...... trzymam za to kciuki zarówno u Was jak i nieskromnie mówiąc u siebie :P :) :) :P :P

    no tak tylko ze w wakacje to tez nie bedzie za duzo czasu na działania. od połowy lipca do wrzesnia mamy wolne i kazde praktycznie bedzie w swoim rodzinnym domu, czyli osobno. oboje pochodzimy ze wsi, rodzice maja gospodarstwa i trzeba pomagac a latem jest najwiecej roboty zawsze. czyli tak do wrzesnia to ciezko bedzie sie wstrzelic akurat w odpowiedni termin.

    oj żebyś się nie zdziwiła :P ;) najważniejsze to pozytywne nastawienie :D

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie to jakies wszystko podejrzane jest i nie wiem co o tym myslec. nic ci niestety kochana nie doradze...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dla mnie tez :( i tez niewiem co mam myslec :( Moze jestem w ciazy??? a niewiem???ale zeby test nie wykazal??? w sumie to rano nie robilam tylko po poludniu . . . ehhh :( mam dosc :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej dziewczynki moj 24 cykl rozpoczety :( dzisiaj mam 4dc i juz mi sie nic nie chce :( Jestem zalamana tym faktem,ze przez dwa lata nie zaszlam w ciaze . . . smutne to i ciezkie.

    kochana a co mówią lekarze,byłaś w tej klinice leczenia bezpłodności o której wspomniał Ci lekarz? może po prostu coś z hormonami się dzieje .... kotuś albo zmień lekarza co? ta tempka też często Ci skacze na tych wykresach,niech Cie w tej klinice dobrze zbadają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2013, 16:38

    inessa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ