X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurdę powinnam się zbierac do lekarza a jakośnie moge odejść od komputera ale musze zobaczyć co z tą moją owulką była nie była będzie czy jak :D do lekarza mam na 11.20 później do pracy dziś do mojego M powiedziałam że jak się nie uda w tym miesiącu to ukradnę jakies dziecko z pracy i będzie naszę uśmiał się trochę i powiedział żebym przyniosła mu Pole bo ją bardzo lubi :) Tylko ciekawe co rodzice Poli na to hihi :)

    aleeeee ... dobre haha

    Miriam, inessa lubią tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 maja 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki... Ja po wizycie u Ginki: chyba nie chciała mnie martwić ta Luteina była na cystę i niestety nic nie dała. Będę miała operacje bo ma 4cm czyli spora :( Do tyłka..

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej koza tak mi przykro :(

    inessa, Koza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u gin twierdzi że wszystko ok i owulka jest z prawego jajnika :)

    inessa, deJzi, Koza, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOza przykro mi bardzo ale decyduj się na zabieg szybko żabys mogła na nowo się starać <3
    Miriam to serduszkować :)
    Dobrego wieczorku życzę :D

    Miriam, Koza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witajcie kobietki... Ja po wizycie u Ginki: chyba nie chciała mnie martwić ta Luteina była na cystę i niestety nic nie dała. Będę miała operacje bo ma 4cm czyli spora :( Do tyłka..

    o fuck...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie jeszcze sie nie witam na czerwcowych ale dziewczyny pomozcie mi bo niektore maja w tym doswiadczenie. jakie hormony powinnam sobie przebadac i w ktoeym dniu cyklu, bo ja to ciemna z tego jestem
    a tak sobie dzisiaj z mezem rozmawiałam na ten temat i zdecydowałam sie isc i zrobic prywatnie i wyniki zaniesc do lekarza. pomozcie prosze

    inessa lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam w czerwcowych mamusiach. Same znane twarze...

    inessa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a może się jednak okażę że konwalie jednak kwitną w maju :) i akurat zaciążysz jeszcze w maju a dowiesz się w czerwcu <3 czego Ci życzę

    inessa, Konwalia lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanko jak byłam ostatnio u gina i powiedziałam mu żeby sprawdził czy miałam ovu i z jakiego jajnika to popatrzał na mnie jak bym sie z chionki urwała :/

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym dniu cyklu byłaś ?

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś zaraz przed @

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa trudno to powiedzieć bo powinien to zlecić lekarza, ale zwykle bada się w 2-5 dniu (i tu lekarz decyduje) bada się progesteron który powtarza się około 7 dni po owulce. Bada się na poczatku cyklu też od 2-6 dnia poziom fsh, lh, prolaktyne , tsh , ft3,ft4 przeciwciała tarczycy, no to z takich podstawowych nie pamietam więcej.

    ;oniqa szczerze dziwny lekarz, coprawda jest czasmi trudno ocenić lekarzowi owulke zwłaszcza przy słabszym usg ale powinien Ci powiedziec to jest jego zadanie jako lekarza no oczywiście dobrego lekarza :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do niego chodzę juz kilka lat i pierwszy raz z czyms takim sie spotkałam może miał słabszy dzień no ale wkurzyłam się

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwie się, coprawda piszesz,że byłaś przed samym okresem wtedy to już trudniej ale i tak on powinien oglądać jajniki i stwierdzić czy masz owulke. Choć nie mi go oceniać :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kochana a może się jednak okażę że konwalie jednak kwitną w maju :) i akurat zaciążysz jeszcze w maju a dowiesz się w czerwcu <3 czego Ci życzę

    Rzeczywiście Miriamko może zakiełkuje w maju a potem będzie tylko kwitnąć :)

    inessa, Miriam lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 maja 2013, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Dziękuję kochane za ciepłe słowa <3
    inessko - na zabieg zdecyduję sie zaraz po powrocie z urlopu ponieważ jutro już jedziemy :/
    Smutno mi kurczę Pani D. powiedziała że trzeba zacząć działać żebym nie straciła jajnika jak to się zaniedba i jeszcze o czymś że jak nie będzie ok po zabiegu to jakieś tabletki na pół roku da.
    Co najbardziej pozytywne jak powiedziałam mamie że mnie zabieg czeka ,załapała szybko że się staramy i nie wychodzi.
    Powiedziała że u niej było wszystko ok a zaszła po 4 latach w czasie gdy brała kwas foliowy 4 miesiące.
    Trochę się rozpisałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 05:09

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza no i trzeba gdzieś się wypisać :D
    Udanego urlopu a może akurat stanie się jakiś cud i Wam się uda i bez zabiegu <3
    Wszystkim staraczkom dobrego dnia życzę :D <3

    Koza lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa- pewnie że trzeba a kto mnie lepiej zrozumie niż wy kobietki :) Nie robię sobie nadziei ale Dziękuję <3
    Zaliczyłam dziś jeszcze lekarkę rodzinną i robiła mi usg zwykłe i na nim akurat tej cysty nie widać , ginka mi dopochwowo robiła.
    W szpitalu też byłam i termin mam na 30tego , na korytarzu akurat spotkałam lekarza do którego jestem umówiona.

    inessa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się tu dopisuję ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ