X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:44

    samira lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałoby mi się robić jakichś masaży jajników czy przygotowywać kąpieli w borowinie.
    Jestem chyba zbyt leniwa a raczej jakoś w to nie wierze, dlatego mam zaplanowany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:46

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże

    najbardziej mnie ciekawią te masaże jajników i nasiadówki :)

    acha jak by co to w ciąży!! nie wolno szałwii używać ani spożywać

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kto wie... Może coś w tym jest

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże
    w miednicy to nasiadówka z szałwią i rumiankiem a z borowiny to kąpiele i z borowina się zgodzę bo ona powoduje przekrwienie i mogłyby pękać ale bardziej widzę sens w plastrach z borowiny ,rozgrzać i w okolicę jajników kłaść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie Kasiu pracujesz w domu tzn co robisz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robie programy komputerowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właściwie to zbieram dane do programów a potem przetworzenie tego w program

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to nie jest mój zawód wyuczony .skończyłam szkołe medyczną i jestem radiologiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:36

    samira, zonaboba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty iwonka gdzie pracujesz ? czy wogóle pracujesz bo ze studiujesz to wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    alt to nie jesy mój zawód wyuczony .skończyłam szkołe medyczna i jestem radiologiem

    chodziłam dwa lata do medyka (pielęgniarka) wtedy była 5 letnia szkoła ,przerosła mnie ta szkoła przeniosłam się do PICKA ta szkoła przy pl. Wolności ,na pewno kojarzysz :)

    w medyku multum przedmiotów ,potem zrobili ze były same zawodowe (ale tak było ok. 17 przedmiotów )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ale to nie jest mój zawód wyuczony .skończyłam szkolę medyczną i jestem radiologiem
    to jesteś lekarzem radiologiem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz tylko studia ale mam małą przerwę to pisałam artykuły.. ale koniec fuchy tylko myślę co teraz robić po studiach wiesz bo jak zajdę w ciąże to chcialabm taką dodatkową...tylko trudno znalezc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pick tak iwem gdzie jest ja konczyłam liceum na zawodziu koło gwiazd 10 LO paderewski potem radiologia ale tylko troche pracowałam w zawodzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    technik elektroradiologii lekarz nie musiałabym iść na AM na 3 lata i wtedy tak byłabym lekarzem radiologiem

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zawodzie radiologa troche inaczej to wyglada niz normalny lekarz studia sa troche inne ale hmm myślałam otym ale nie nie chce pracowac jako radiolog

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze kiedys wróce do zawodu ale teraz jak staram sie o dziecko nie bardzo

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie oglądam KRAINĘ LODU fajna bajka troszkę w stylu Zaplatanych -(uwielbiam byłam na niej w kinie ,pierwszy raz z moim G )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka ja tez myłsałam nad pielgniarka ale nie jak widze krew to mi nie dobrze szkołe wspominam dobrze wiele sie nauczyłam ale byłam wtedy młoda teraz wybrałabym inny kierunek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    moze kiedys wróce do zawodu ale teraz jak staram sie o dziecko nie bardzo

    no tak wiadomo promieniowanie

    Kasia * lubi tę wiadomość

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ