X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:44

    samira lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałoby mi się robić jakichś masaży jajników czy przygotowywać kąpieli w borowinie.
    Jestem chyba zbyt leniwa a raczej jakoś w to nie wierze, dlatego mam zaplanowany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:46

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże

    najbardziej mnie ciekawią te masaże jajników i nasiadówki :)

    acha jak by co to w ciąży!! nie wolno szałwii używać ani spożywać

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kto wie... Może coś w tym jest

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    hmm samirko ciekawe ja pracuje w domu wiec jak sobie zrobie taka kapiel rano zasiade w niej o 10 wstane o 15 to mi wszytskie popękają huraaaaa :)))))) hmm ale tak na powaznie moze cos wtym jest nie wiem bo nigdy nie próbowałam alew yobrazam sobie mine mojego męża jakby mnie zobaczyl siedzącą wmiednicy zborowina ahahahah o boże
    w miednicy to nasiadówka z szałwią i rumiankiem a z borowiny to kąpiele i z borowina się zgodzę bo ona powoduje przekrwienie i mogłyby pękać ale bardziej widzę sens w plastrach z borowiny ,rozgrzać i w okolicę jajników kłaść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie Kasiu pracujesz w domu tzn co robisz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robie programy komputerowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właściwie to zbieram dane do programów a potem przetworzenie tego w program

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to nie jest mój zawód wyuczony .skończyłam szkołe medyczną i jestem radiologiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:36

    samira, zonaboba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty iwonka gdzie pracujesz ? czy wogóle pracujesz bo ze studiujesz to wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    alt to nie jesy mój zawód wyuczony .skończyłam szkołe medyczna i jestem radiologiem

    chodziłam dwa lata do medyka (pielęgniarka) wtedy była 5 letnia szkoła ,przerosła mnie ta szkoła przeniosłam się do PICKA ta szkoła przy pl. Wolności ,na pewno kojarzysz :)

    w medyku multum przedmiotów ,potem zrobili ze były same zawodowe (ale tak było ok. 17 przedmiotów )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ale to nie jest mój zawód wyuczony .skończyłam szkolę medyczną i jestem radiologiem
    to jesteś lekarzem radiologiem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz tylko studia ale mam małą przerwę to pisałam artykuły.. ale koniec fuchy tylko myślę co teraz robić po studiach wiesz bo jak zajdę w ciąże to chcialabm taką dodatkową...tylko trudno znalezc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pick tak iwem gdzie jest ja konczyłam liceum na zawodziu koło gwiazd 10 LO paderewski potem radiologia ale tylko troche pracowałam w zawodzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    technik elektroradiologii lekarz nie musiałabym iść na AM na 3 lata i wtedy tak byłabym lekarzem radiologiem

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zawodzie radiologa troche inaczej to wyglada niz normalny lekarz studia sa troche inne ale hmm myślałam otym ale nie nie chce pracowac jako radiolog

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze kiedys wróce do zawodu ale teraz jak staram sie o dziecko nie bardzo

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie oglądam KRAINĘ LODU fajna bajka troszkę w stylu Zaplatanych -(uwielbiam byłam na niej w kinie ,pierwszy raz z moim G )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 21:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka ja tez myłsałam nad pielgniarka ale nie jak widze krew to mi nie dobrze szkołe wspominam dobrze wiele sie nauczyłam ale byłam wtedy młoda teraz wybrałabym inny kierunek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    moze kiedys wróce do zawodu ale teraz jak staram sie o dziecko nie bardzo

    no tak wiadomo promieniowanie

    Kasia * lubi tę wiadomość

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ