X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko nie smutać mi tam!! Nie ważny wiek - ważne to jak sie ktoś czuje! A poza tym nie wyglądasz na swoj wiek :) Więc głowa do góry i pierś do przodu :)

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeej :) a ja w końcu miałam chwilkę czasu i zażelowałam swoje paznokcie :) pokażę wam jak wygląda :D tylko kolorki delikatnie się różnią niż na żywo... na żywo jest cukierkowy róż i delikatny bardzo jasny fiolet :)
    file:///F:/DCIM/Camera/IMG_20140527_221946.jpg

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku nie można otworzyc :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka, jak tu wkleić zdjęcie????

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na zapodaj.net chyba mozna jakos i jeszcze jakas stronka jest ale nie pamietam :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tinypic.pl/dnjfsre67clj tu powinno być :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać :)

    Upojnych nocy Dziewuszki! :)

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Samirko nie smutać mi tam!! Nie ważny wiek - ważne to jak sie ktoś czuje! A poza tym nie wyglądasz na swoj wiek :) Więc głowa do góry i pierś do przodu :)
    dziękuje <3

    kwiatuszek789, Kasia * lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc wszystkim, do jutra :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    http://www.tinypic.pl/dnjfsre67clj tu powinno być :)
    jest :) fajne kolorki, w naturalnym swietle muszą wyglądac jeszcze ładniej :) male "coś" a cieszy :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wiesz ja pracowałam jako radiolog na radioterapi potem rtg ale jelsi mialabym pracowac jako radiolog to NMR albo ewentualnie TK ale nie zdjecia a juz bron boze wiecej radioterapia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dla mnie super ,mam problemy z kręgosłupem ,jak skończysz walę do ciebie jak w dym :P
    jasne samirciu jak tylko skoncze ten rok to sie polecam mysle zeby zaczac od pazdziernika o ile nie zajde w ciaże

    samira lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 23lata wiem ze to nie jest duzo ale czasem czuje sie jakbym miala ok 40 moje zycie nie jest wogole ciekawe i ani troche mnie nie zaskakuje :( taka rutyna

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pracujesz zonaboba w zawodzie albo pracowałas ja sama nie wiem co mnie podkusiło na ten zawód chyba młodość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie nie rozumiem tych zajec internetowych jak wygladaja zaliczenia i w ogole ale tez cos o tym slyszalam. A jesli chodz o zapotrzebowanie na dane zawody to mi sie wydaje ze to zalezy od wojew. Bo w niektorych jest nadmiar w danym zawodzie a w niektorych sie o Ciebie pracodawcy zabijaja u mnie fizjoterwpia pielegniarstwo i ekonomia napewno w tych to jest za duzo ludzi w tych zawodach wyksztalconych osob i nie ma tracy

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety jak bym sie zapisla do up w katowicach to od razu znajda mi prace jako radiolog na moje nieszczeście włsnie tak kiedys zrobiłam ipo tygodniu wyladowałam na radioterapii no super nic gorszego nie mogłam trafić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirciu odpisalam na twojego posta wyzej tym razem sie kąpałam ,nie zapomnialam o Tobie :******

    samira lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zonaboba wiesz ja pracowałam jako radiolog na radioterapi potem rtg ale jelsi mialabym pracowac jako radiolog to NMR albo ewentualnie TK ale nie zdjecia a juz bron boze wiecej radioterapia
    Ja wlasnie chcialam w radioterapji w centrum onkologicznym w kielcach mialam praktyki i bardzo mie to spodobalo ale za duze promieniowanie jest w bunkrze mimo wentylacji. RM dlatego jest baspieczniejszy i tak samo ciekawy :) ale jak bym miala pracowac to ccentrum onkologiczne tam do calej diagnostyki potrzebny jest radiolog :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja milam praktyki na onkologii w gliwicach ina planowaniu leczenia planowanie jeszcze ale bomby kobaltowe o nie milam anemie na dzien dobry no co do bunkru to prawda niby sa te ołowiane drzwi ten kortyarz L ale nie powietrze bylo tak zjonizowane ze tego zapachu do konca zycia nie zapomne pozatym wiekszoscmoich wykładowców miala juz wtedy nowotwory

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 23:03

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ci Kasiu zazdroszcze :) ja pracuje od prawie roku na chirurgii nacsyniowej jwko pielegniarka. Niestety w radiologi nie mialam okazji pracowac zawsze chca jakies doswiadczenie ale ja nie mialam gdzie go nabyc zaraz po szkole a jak juz mialam okazjecw kielcach to zrezygnowalam bo staralam sie o dziecko dostalam prace w szpitalu i jeszcze co mnie zatrzymalo to to ze moj M jest instruktorem fitness i wiem ze wolalby tu zostac a do kielc mam ok 90 km wiec sobie tlumacze ze tak mialo byc moze kolezanka za jekis czas mi cos nowego zalatwi ;(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ