X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko nie smutać mi tam!! Nie ważny wiek - ważne to jak sie ktoś czuje! A poza tym nie wyglądasz na swoj wiek :) Więc głowa do góry i pierś do przodu :)

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeej :) a ja w końcu miałam chwilkę czasu i zażelowałam swoje paznokcie :) pokażę wam jak wygląda :D tylko kolorki delikatnie się różnią niż na żywo... na żywo jest cukierkowy róż i delikatny bardzo jasny fiolet :)
    file:///F:/DCIM/Camera/IMG_20140527_221946.jpg

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku nie można otworzyc :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka, jak tu wkleić zdjęcie????

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na zapodaj.net chyba mozna jakos i jeszcze jakas stronka jest ale nie pamietam :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tinypic.pl/dnjfsre67clj tu powinno być :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać :)

    Upojnych nocy Dziewuszki! :)

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Samirko nie smutać mi tam!! Nie ważny wiek - ważne to jak sie ktoś czuje! A poza tym nie wyglądasz na swoj wiek :) Więc głowa do góry i pierś do przodu :)
    dziękuje <3

    kwiatuszek789, Kasia * lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc wszystkim, do jutra :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    http://www.tinypic.pl/dnjfsre67clj tu powinno być :)
    jest :) fajne kolorki, w naturalnym swietle muszą wyglądac jeszcze ładniej :) male "coś" a cieszy :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wiesz ja pracowałam jako radiolog na radioterapi potem rtg ale jelsi mialabym pracowac jako radiolog to NMR albo ewentualnie TK ale nie zdjecia a juz bron boze wiecej radioterapia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dla mnie super ,mam problemy z kręgosłupem ,jak skończysz walę do ciebie jak w dym :P
    jasne samirciu jak tylko skoncze ten rok to sie polecam mysle zeby zaczac od pazdziernika o ile nie zajde w ciaże

    samira lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 23lata wiem ze to nie jest duzo ale czasem czuje sie jakbym miala ok 40 moje zycie nie jest wogole ciekawe i ani troche mnie nie zaskakuje :( taka rutyna

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pracujesz zonaboba w zawodzie albo pracowałas ja sama nie wiem co mnie podkusiło na ten zawód chyba młodość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie nie rozumiem tych zajec internetowych jak wygladaja zaliczenia i w ogole ale tez cos o tym slyszalam. A jesli chodz o zapotrzebowanie na dane zawody to mi sie wydaje ze to zalezy od wojew. Bo w niektorych jest nadmiar w danym zawodzie a w niektorych sie o Ciebie pracodawcy zabijaja u mnie fizjoterwpia pielegniarstwo i ekonomia napewno w tych to jest za duzo ludzi w tych zawodach wyksztalconych osob i nie ma tracy

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety jak bym sie zapisla do up w katowicach to od razu znajda mi prace jako radiolog na moje nieszczeście włsnie tak kiedys zrobiłam ipo tygodniu wyladowałam na radioterapii no super nic gorszego nie mogłam trafić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirciu odpisalam na twojego posta wyzej tym razem sie kąpałam ,nie zapomnialam o Tobie :******

    samira lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    zonaboba wiesz ja pracowałam jako radiolog na radioterapi potem rtg ale jelsi mialabym pracowac jako radiolog to NMR albo ewentualnie TK ale nie zdjecia a juz bron boze wiecej radioterapia
    Ja wlasnie chcialam w radioterapji w centrum onkologicznym w kielcach mialam praktyki i bardzo mie to spodobalo ale za duze promieniowanie jest w bunkrze mimo wentylacji. RM dlatego jest baspieczniejszy i tak samo ciekawy :) ale jak bym miala pracowac to ccentrum onkologiczne tam do calej diagnostyki potrzebny jest radiolog :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja milam praktyki na onkologii w gliwicach ina planowaniu leczenia planowanie jeszcze ale bomby kobaltowe o nie milam anemie na dzien dobry no co do bunkru to prawda niby sa te ołowiane drzwi ten kortyarz L ale nie powietrze bylo tak zjonizowane ze tego zapachu do konca zycia nie zapomne pozatym wiekszoscmoich wykładowców miala juz wtedy nowotwory

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 23:03

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ci Kasiu zazdroszcze :) ja pracuje od prawie roku na chirurgii nacsyniowej jwko pielegniarka. Niestety w radiologi nie mialam okazji pracowac zawsze chca jakies doswiadczenie ale ja nie mialam gdzie go nabyc zaraz po szkole a jak juz mialam okazjecw kielcach to zrezygnowalam bo staralam sie o dziecko dostalam prace w szpitalu i jeszcze co mnie zatrzymalo to to ze moj M jest instruktorem fitness i wiem ze wolalby tu zostac a do kielc mam ok 90 km wiec sobie tlumacze ze tak mialo byc moze kolezanka za jekis czas mi cos nowego zalatwi ;(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ