X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba naślasku a głownie wkatowicach to miałabys wc zym wybierac tak jka ci napisalm zarejestrowałam sie wup i za kilka dni telefon radioterapia w szpitalu jest miejsce i mi rece opadły popracowaalm tam pól roku i uciekłam potem w klejnym szpitalu na rtg wytrzymalam kilka mieisecy jesli juz to moglabym pracowac przy rtg zebów albo wlansie NMR radioterapia jest tak szkodliwa jako praca kochana że to ąz gowa boli 2 razy mi kasetka dozymetryczna przekroczyła wartośc dopuszczalna nie dziekuje

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja milam praktyki na onkologii w gliwicach ina planowaniu leczenia planowanie jeszcze ale bomby kobaltowe o nie milam anemie na dzien dobry no co do bunkru to prawda niby sa te ołowiane drzwi ten kortyarz L ale nie powietrze bylo tak zjonizowane ze tego zapachu do konca zycia nie zapomne pozatym wiekszoscmoich wykładowców miala juz wtedy nowotwory
    Ja to bwrdzo chcialam konczyc ten zawod uwielbiam go jak wracalam to tylko o tym mowilam :) wlasnie jedyny minus to bialaczka i inne choroby tego bardzo sie boje i czasem mysle ze te problemy z zajsciem w ciaze to nie przez te 2mies praktyki tam caly dzien jest sie narazonym za promieniowanie

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba ja juz bylam w ciązy wiec to ze pracowalas nie ma znaczenia nie boj sie za krótki czas zmiany w organzimie dopeiro sa po jakis 3 latach pracy ciaglej nie praktyk po kilka godzin nie martw sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 23:18

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kasiu za inf. Gdzie sie moge zarejestrowac:) ja mieszkam pod warszawa i bym miala troche daleko ale jak bd taka potrzeba i nie przedluza mi kontraktu na chirurgii to tam sie chyba zaloguje. Ale masz racje na razie nie warto sie tak napromieniac bo ciekawe jakie bd skutki pozniej az strach sie bac

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spać dobranoc dziewczynki pa

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to cale szczescie bo juz sie balam ze to moze byc tego wina. O jej az tak a nam mowili ze to troszke wiecej niz na rtg bo w radioterapji jest dobra wentylacja ale ja wiem ze nie taka dobra bo trzeba szybko wejsc nie czeka sie zanim wentylacja wszystko pochlonie bo trzeba szybko wymienic kliny.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc dziewczynki:))

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie w ten słoneczny poranek :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozazdroscic slonca .. u mnie pogoda do bani, co chwile przelotne opady i humor do dooopy. Ciezka sroda bedzie :-(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 28 maja 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana. U nas pogoda kiepska, ale nie narzekam bo ostatnio goraco było wiec miła odmiana :) Dzis długi dzien mnie czeka w pracy bo od 9 do 20 albo i dłuzej-zalezy ile mi zejdzie z ostatnim spanielkiem ;) Widze, ze o pracy rozmawiacie. Ja w koncu mam ukochaną prace i jestem sobie sama szefem. Studia skonczylam beznadziejne-ogrodnictwo-tereny zieleni i dekoracje roslinne.Były nudne i nieciekawe, nic po nich nie umialam. Po studiach wyjechalismy do Londynu na 3 i pół roku. Po powrocie poszlam na kursy florystyczne i otworzylam kwiaciarnie. Po roku zamknełam ale mialam fart i udało mi sie wszystko sprzedac tak, ze nic nie stracilam. Biznes bardzo nierentowny. Od razu wiedzialam co dalej ;) Polecialam na kolejne kursy i teraz od 2 lat prowadze swój salon groomerski i jestem bardzo zadowolona. Za to mój M został w biznesie ogrodniczym (poznalismy sie na studiach wlasnie). Ja chyba zawsze wiedzialam, ze bede miala cos swojego i tylko u Anglii pracowalam dla kogoś.W Polsce nigdy. Chyba sie do tego nie nadaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 07:52

    samira, mizzelka, zonaboba lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Pozazdroscic slonca .. u mnie pogoda do bani, co chwile przelotne opady i humor do dooopy. Ciezka sroda bedzie :-(
    witam w klubie, pogoda do tyłka :/ a ja już w pracy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Witajcie z rana. U nas pogoda kiepska, ale nie narzekam bo ostatnio goraco było wiec miła odmiana :) Dzis długi dzien mnie czeka w pracy bo od 9 do 20 albo i dłuzej-zalezy ile mi zejdzie z ostatnim spanielkiem ;) Widze, ze o pracy rozmawiacie. Ja w koncu mam ukochaną prace i jestem sobie sama szefem. Studia skonczylam beznadziejne-ogrodnictwo-tereny zieleni i dekoracje roslinne.Były nudne i nieciekawe, nic po nich nie umialam. Po studiach wyjechalismy do Londynu na 3 i pół roku. Po powrocie poszlam na kursy florystyczne i otworzylam kwiaciarnie. Po roku zamknełam ale mialam fart i udało mi sie wszystko sprzedac tak, ze nic nie stracilam. Biznes bardzo nierentowny. Od razu wiedzialam co dalej ;) Polecialam na kolejne kursy i teraz od 2 lat prowadze swój salon groomerski i jestem bardzo zadowolona. Za to mój M został w biznesie ogrodniczym (poznalismy sie na studiach wlasnie). Ja chyba zawsze wiedzialam, ze bede miala cos swojego i tylko u Anglii pracowalam dla kogoś.W Polsce nigdy. Chyba sie do tego nie nadaje.

    To dokładnie jak ja. Wielokrotnie planowaliśmy otworzyć własną restaurację, ale na razie to są jeszcze bardzo odległe plany.

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze laski chyba nic z tego nie będzie w tym cyklu bo zaczal mnie dol brzucha bolec na @ :-( cos wczesnie ale taka nabrzmiala jestem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 08:57

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Kurcze laski chyba nic z tego nie będzie w tym cyklu bo zaczal mnie dol brzucha bolec na @ :-( cos wczesnie ale taka nabrzmiala jestem.
    Jeszcze za wcześnie aby mówić że nic z tego... Jeśli masz regularne cykle i nie masz skróconej fazy lutealnej to niby dlaczego? Nie lubię nakręcać innych dziewczyn, ale może implantacja?

    samira lubi tę wiadomość

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrodzony pesymizm

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki ;) miłego dnia życzę ;)

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    Przyszłam Wam życzyć miłego dnia;)

    Chociaż u mnie od wczoraj do bani :[

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwila nieuwagi a Iwonaa Ty już tutaj?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej izunia nie martw sie kochana dalej jedziemy wszystkie na tym samym wózku bedzie dobrze :********witam dziewczynki umnie za oknem pieknie gdyby nie facet z kosiara od rana to bylaby cisza i spokój

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 10:46

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ