X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie ziiiiimnoooo 8 stopni, i wieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba na radioterapii nie ma czasu czekac jak sie bunkier otworzy masz 30 sekund na zmiane klina owszem drzwi Ci zatrzymaja nie zostaniesz tam ale zanim klima wciagnie zjonizowane powietrze oj to troche minie .sama wiesz jak to wygląda wyjmij klin z zaczepów ato cięzkie jak ch...... odłóz na półke wez nowy załóż na zaczepy odblokowujesz urzadzenie i uciekasz bo drzwi zaczynaja sie zamykać a jak Ci mówili ze radioter to tylko troszkeciezsze niz rtg ahahah noo sobie zobacz jakie zabezpieczenia sa na clinacach albo bombach kobaltowych korytarz L fizycy jadrowi czesto przychodzą sprawdzac a na rtg masz tylko ołowiane drzwi róznica kochana jest ogromna w sile czasteczki która dzaiła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 09:58

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    hej izunia nie mart sie kochana dalej jedziemy wszytkie na tym samym wózku bedzie dobrze :********witam dziewczynki umnie za oknie pieknie gdyby nie facet z kosiara od rana to bylaby cisza i spokój
    Tyle, że to nie z powodu @. Bo tym się nie przejmuję :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :) U mnie niestety pogoda rowniez nie powala..spedze kolejny dzien w domku, wciaz chora. Za to mam za soba 3ci dzien cwiczen, o 8 bylam juz po :p zobaczymy czy pobije cwiczenia z E.Ch., z ktora wytrwalam 4 dni haha :D

    Co do pracy to my jestesmy operatorem telekomunikacyjnym, prowadzimy firme 'zakladajaca' internet opierajac sie o lacza swiatlowodowe i radiolinie, mamy ok. 2tys klientow obecnie, szczesliwie z tendencja wzrostowa :). Maz prowadzi firme juz 10 lat, ja sie dokoptowalam do niego 2 lata temu, wczesniej pracowalam w zarzadach miedzynarodowych firm jako tlumacz jez. angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat tlumaczylam rowniez filmy, ogolnie robilam to, w czym sie wyksztalcilam, bo skonczylam m.in. translatoryke na filologii. Pisze m.in. bo jestem rowniez pania mgr bezpieczenstwa narodowego, ale nigdy nie pracowalam 'w zawodzie' :D Skonczylam tez studia podyplomowe z tlumaczen ekonomiczno-prawnych w biznesie.
    Takze w sumie przez lata zajmowalam sie tym, czym niby powinnam, ale lepiej odnajduje sie w tym, co robie teraz :) przynajmniej gdy jestem chora to nikt mi nie robi laski ze chce isc na L4..
    Maz skonczyl radiotelekomunikacje wiec sie odnajduje na rynku w tym co studiowal :)

    No wlasnie, dziewczyny napiszcie czym sie zajmujecie :) jesli nie macie nic przeciwko :)

    Nasturcja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana dasz sobie rade ze wszytkim silna jesteś ja stiwerdziłam że pier..... wszytko mam to gdzies nie zamierzam się narazie przejmowac i tak na wiele rzeczy nie ma wplywu do końca

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tym ładnym Dniu :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirciu hej jak tam twoj kregosłup :)) chetnie cie wymasuje tylko pozwól mi skonczyc fizjoterapie :0

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    http://www.tinypic.pl/dnjfsre67clj tu powinno być :)
    fajniusie, w stylu retro :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie pogoda do dupy, a co do zawodu i marzen srażeń to nie mam sie czym chwalić :P
    miłego dnia kochane :* znow lece uff

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirciu hej jak tam twoj kregosłup :)) chetnie cie wymasuje tylko pozwól mi skonczyc fizjoterapie :0
    oj nie za fajnie, boli szczególnie szyjny promieniuje na barki i bardzo łopatki do rąk ,rwie piecze,boli,ciągnie,niekiedy mi nawet słabo z tego powodu i czuje gule w gardle ze ciężko mi się dycha,niedawno właśnie tak miałam ,myślałam ze się uduszę ,próbuje teraz ćwiczenia,które wzięłam z poradni jak u endo byłam ...prądów nie mogę bo słabo się po nich czuję (a nie potrzebne mi bo sam mi czesto taki chodzi w rękach czy nodze czy barku) i wiele innych tez nie toleruję

    miałam TK I RM głowy i ok.
    szyja zwyrodnienia ale tylko RTG miałam a podobno najlepsze jest MR ,muszę znów do neurologa podreptać bo już wysiadam z tym szyjnym ...i poprosić o MR ,niby sama mogę iść ,nawet bez skierowania ale to ok. 500zł nie moje ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 10:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze ci krag uciska na splot nerwowy dlatego ci sie wgłowie kreci ja tez tak miałam kiedys mi wypadł krażek miedzykregowy jak sprzatałam okurde myślalm ze się zes... z bólu ja sie czesto masuje masażerem taki zwykły masażer na brzuch ja go mam na plecach :P żebym nie miala spetych mieśni no NMR dokładniejsze niż tk ale wątpie że dostaniesz skierowanie od tak idz do neurologa poroś o jakąś rehabilitacje nie prądy al ećwiczenia albo fototerapia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 10:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi sie nic nie chce zajmuje sie wszystkim tylko nie pracą ehh :(((((((((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 10:43

    samira lubi tę wiadomość

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja w czerwcu:)

    na razie tylko witam, pewnie dołączę tak na poważnie jak będę wiedzieć kiedy miałam owulacje, bo przy moim PCOS tego nie wie nikt:D

    już za 3 dni czerwiec oby było morze czerwonych serduszek!:)

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zrobiłam ćwiczenia na szyjny i 3cw. na lędźwiowo - krzyżowy i wszystko mnie ciągnie ,starość nie radość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko Ty młoda kobietka jesteś :))))

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko Ty młoda kobietka jesteś :))))

    młoda eee 39 to już sporo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 11:19

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzonka dla wszystkich, miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 11:21

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Witam sie i ja :) U mnie niestety pogoda rowniez nie powala..spedze kolejny dzien w domku, wciaz chora. Za to mam za soba 3ci dzien cwiczen, o 8 bylam juz po :p zobaczymy czy pobije cwiczenia z E.Ch., z ktora wytrwalam 4 dni haha :D

    Co do pracy to my jestesmy operatorem telekomunikacyjnym, prowadzimy firme 'zakladajaca' internet opierajac sie o lacza swiatlowodowe i radiolinie, mamy ok. 2tys klientow obecnie, szczesliwie z tendencja wzrostowa :). Maz prowadzi firme juz 10 lat, ja sie dokoptowalam do niego 2 lata temu, wczesniej pracowalam w zarzadach miedzynarodowych firm jako tlumacz jez. angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat tlumaczylam rowniez filmy, ogolnie robilam to, w czym sie wyksztalcilam, bo skonczylam m.in. translatoryke na filologii. Pisze m.in. bo jestem rowniez pania mgr bezpieczenstwa narodowego, ale nigdy nie pracowalam 'w zawodzie' :D Skonczylam tez studia podyplomowe z tlumaczen ekonomiczno-prawnych w biznesie.
    Takze w sumie przez lata zajmowalam sie tym, czym niby powinnam, ale lepiej odnajduje sie w tym, co robie teraz :) przynajmniej gdy jestem chora to nikt mi nie robi laski ze chce isc na L4..
    Maz skonczyl radiotelekomunikacje wiec sie odnajduje na rynku w tym co studiowal :)

    No wlasnie, dziewczyny napiszcie czym sie zajmujecie :) jesli nie macie nic przeciwko :)
    super sprawa :) ja teraz się zastanawiam, bo chciałabym mój angielski usystematyzować ale póki co nie mam planu jak;/

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia skonczyłas jakąś szkołę językową :)ja po skonczeniu liceum tez myslałam nad prawem albo własnie jakis język no ale skonczyło się na radiologii i fizjoterapii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 11:34

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniu ja Ci moge polecic English Unlimited, ja sie tem uczylam, ale mialam wtedy nascie lat, hehe, jak sie do certyfikatow uczylam :) Duzo tez daly mi lekcje prywatne, ale jednak samodzielna nauka i studia to byl strzal w dziesiatke i niezle odbicie :)

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ