X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku ostatnio rozmawialysmy o Twoim 9 fl ze jest to kwestia dyskusyjna ;) masz juz @ ze piszesz ze 11fl? Pamietaj ze jesli plamienie jest takie na wkladke to jest to plamienie a nie 1 dc. :) nawet of o tym czasem podpowiada :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 19:10

    Zajsonek, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam Neomag forte: magnez + b6 :)
    Oeparol i tego castagnusa ale sie zastanawiam czy go brać czy nie :(

    samira lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Zajsonku ostatnio rozmawialysmy o Twoim 9 fl ze jest to kwestia dyskusyjna ;) masz juz @ ze piszesz ze 11fl? Pamietaj ze jesli plamienie jest takie na wkladke to jest to plamienie a nie 1 dc. :) nawet of o tym czasem podpowiada :)

    No pomału sie rozkręca :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nawet jesli wyjdzie 11fl to jest ok. A ten zeszly cs to bym nie powiedziala ze bylo 9dni fl..za krotko kochana obserwujesz by stwierdzic jaka jest Twoja fl, bo nawet wahajaca sie miedzy 11 a 14 bedzie stala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 19:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kupilam Neomag forte: magnez + b6 :)
    Oeparol i tego castagnusa ale sie zastanawiam czy go brać czy nie :(
    dobry zestaw ale costag i wiesiołek dopiero jakby się cykl rozpoczął a magnez możesz już brać :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokłądnie jak Daisy pisze... od 11 do 17 fl to norma :) i niestety pojęcie względne wystarczy porządniejszy stres i bach.. już się małpa boi :)

    to i ja może w ten magnez zainwestuje :)

    Daisy a jak córa? nie ma skaleczenia ani nic?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dobry zestaw ale costag i wiesiołek dopiero jakby się cykl rozpoczął a magnez możesz już brać :)

    Wlasnie boje sie castagnusa brać :( boje sie ze cykl mi rozleguluje :/
    Moze narazie magnez i Wiesiolek a zrobię prolaktyne 5dc i zobaczę :)
    A jak coś będzie nie tak to pójdę do lekarza i zapytam czy mam brać czy nie :)

    samira lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelciu ona juz nie pamieta tego. Troche ja tam poboli skorka nad paznokciem jak o cos zahaczy przy wycieraniu itp. Ale strachu tyle nigdy sie nie najadlam, no no przez te 7 lat to byla najgorsza sytuacja jaka nas spotkala. Ale widac kazdy musi cos miec :D jak ja bylam mala ze 3 lata mialam to dla zabawy skakalam z fotela przez taki drewniany stary babciny kwietnik. I siostra moja zeby podniesc level odsunela go troche :D skonczylo sie zszywaniem ust na pogotowiu, krew sie lala, mama mdlala z widoku, myslala ze umre :D a ja poszlam do niej do lazienki bo pranie wkladala do pralki i mowie 'mamus cos mi wisi' i beka :D mala bylam pamietam to jakby to bylo wczoraj :D blizne mam do dzis ale malutka, sciagneli mi usta i zszyli w kaciku, mialam
    3 szwy, na pol twarzy prawie :D
    Teraz wiem co czula wtedy moja mama.

    A u mnie @ juz za rogiem, plamien nie ma, ale szyjka juz nizej wiec ehh czekam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 19:26

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ sie juz rozkręca :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek ja widze, ze Ty jestes baaaaaardzo zestresowana. Dlaczego? Przeciez jestes mloda, zdrowa, masz fajne, regularne cykle. Nic sobie nie wkrecaj. Nic Ci nie jest i nic nie musisz brac. Witaminki jak magnez owszem, nie zaszkodza. Kwas foliowy jak najbardziej. Ale innymi swinstwami sie nie faszeruj. Wy sie staracie DOPIERO drugi cykl. Ja wiem, ze kazdy chce od razu zajsc w ciaze. Ja tez tak chcialam. Zobacz na mnie, jestem zdrowa, nic mi nie dolega, nie biore lekow, a juz 7 miesiecy i zajsc nie moge. To jest naprawde kwestia szczescia wspolzycia w odpowiednim momencie. I potem szczescia tego jak te zolnierzyki sobie poradza z dostaniem sie do jajeczka.
    Poobserwuj siebie. Faze lutealna tez masz w porzadku, owulujesz, temperatury masz w normie.
    Wyluzuj, bo stres dobrze nie wplywa na starania. :)

    Zajsonek, samira, Daisy, Sue, kapturnica, Tygrysek lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Mizzelciu ona juz nie pamieta tego. Troche ja tam poboli skorka nad paznokciem jak o cos zahaczy przy wycieraniu itp. Ale strachu tyle nigdy sie nie najadlam, no no przez te 7 lat to byla najgorsza sytuacja jaka nas spotkala. Ale widac kazdy musi cos miec :D jak ja bylam mala ze 3 lata mialam to dla zabawy skakalam z fotela przez taki drewniany stary babciny kwietnik. I siostra moja zeby podniesc level odsunela go troche :D skonczylo sie zszywaniem ust na pogotowiu, krew sie lala, mama mdlala z widoku, myslala ze umre :D a ja poszlam do niej do lazienki bo pranie wkladala do pralki i mowie 'mamus cos mi wisi' i beka :D mala bylam pamietam to jakby to bylo wczoraj :D blizne mam do dzis ale malutka, sciagneli mi usta i zszyli w kaciku, mialam
    3 szwy, na pol twarzy prawie :D
    Teraz wiem co czula wtedy moja mama.

    A u mnie @ juz za rogiem, plamien nie ma, ale szyjka juz nizej wiec ehh czekam..
    wędrowałaś w noc więc może tempka nie miarodajna bo cos pisalas.. dlugo nie spalas w nocy?

    polecam na zgojenie tribiotic - super goi :)
    oj to widzę że też dobra byłaś :) ja jak bylam mała to przyjebutałam o róg mebli.. z roczek moze mialam.. i rozciełam sobie brew.. i nie zszyli mi, dlatego teraz z depilacją mam problem heheh :D ale ogarniam
    oooo albo to bylo mistrzostwo... mialam kilka latek i wsadziłam sobie skówkę od mazaka do nosa czaisz? to jeszcze mieslimy malucha to tata tak gnał ze mną do szpitala i wyciągali mi to ponoć jakimiś szczypcami i darłam się na caly szpital i lekarz mówił że chwila moment i by mi operowali bo do mózgu by doszło :D a bylam spokojnym dzieckiem tyle że pomysłowym... :D

    Daisy, Sue lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Zajsonek ja widze, ze Ty jestes baaaaaardzo zestresowana. Dlaczego? Przeciez jestes mloda, zdrowa, masz fajne, regularne cykle. Nic sobie nie wkrecaj. Nic Ci nie jest i nic nie musisz brac. Witaminki jak magnez owszem, nie zaszkodza. Kwas foliowy jak najbardziej. Ale innymi swinstwami sie nie faszeruj. Wy sie staracie DOPIERO drugi cykl. Ja wiem, ze kazdy chce od razu zajsc w ciaze. Ja tez tak chcialam. Zobacz na mnie, jestem zdrowa, nic mi nie dolega, nie biore lekow, a juz 7 miesiecy i zajsc nie moge. To jest naprawde kwestia szczescia wspolzycia w odpowiednim momencie. I potem szczescia tego jak te zolnierzyki sobie poradza z dostaniem sie do jajeczka.
    Poobserwuj siebie. Faze lutealna tez masz w porzadku, owulujesz, temperatury masz w normie.
    Wyluzuj, bo stres dobrze nie wplywa na starania. :)

    Masz racje :*
    Ale Wiesiolek mi chyba nie zaszkodzi ?:)

    samira lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja u mnie kuzynka zdrowa i ona tez.. półotora roku im zajęło staranka o córcie.. ale wydaje mi się że to wina była wścibskości ludzi, stresu jaki przeżyli itp.. a to nie sprzyja ani wcale...

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na co masz zamiar brac wiesiolek, Zajsonku? Na sluz? Masz problemy ze sluzem?

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Masz racje :*
    Ale Wiesiolek mi chyba nie zaszkodzi ?:)
    mozesz spróbować na śluz ale musisz dużo pić do niego i brać go do owulacji jeżeli masz problem z śluzem :)
    a jak nie to po co :P może siemie lniane.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie wiem po co :(
    Boże panikuje :(
    Będę brała ten magnez i tyle..
    A no i kwas foliowy :)
    Kupiłam wiesiolka do castagnusa bo on niby wysusza..

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Masz racje :*
    Ale Wiesiolek mi chyba nie zaszkodzi ?:)
    jak masz dużo śluzu nie bierz wieśka,weź tylko magnez on tez na stres dobrze działa a costag. jak masz mocny PMS albo bardzo nie regularny cykl

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku mi Castagnus a raczej picie naparu z niepokalanka pieprzowego bardzo pomógł. Cykle sie nie rozregulowały wrecz odwrotnie. Niepokalanek tez działa na faze lutealna. Mi wydłużył z 10 do 12 dni. Niezbyt ten napar smaczny ale mozna tez połykac Castagnus, to jest to samo.
    A ten okres to juz na poważnie? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 19:41

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pierwszy dzien @ jest okropny :(
    Ale przed @ nic takiego sie nie dzieje bole brzucha ale nie silne.

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale mi się spać chce ,chodziłam z mama po galerii w SCC w Kato i mi się tez śpiochac chciało

‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ