X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Zonia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dziewczyny mam pytanie..uzywala ktoras tych testow owulacyjnych??
    http://www.ebay.co.uk/itm/ADVANCED-CLEARBLUE-DIGITAL-OVULATION-DUAL-HORMONE-INDICATOR-TESTS-PREGNANCY-KITS-/221296398275?pt=UK_Health_HealthCare_RL&var=&hash=item33864b0fc3

    A jesli tak to jakie macie opinie...Cos tak sie zast nad zamowieniem wlasnie tych..Maja na wyswietlaczu mozliwosc jednej z 3 buziek..Wiec odpada glowienie sie nad natezeniem koloru tak jak w paskowych

    ja uzywalam. Faktycznie nie glowisz sie nad paskami ale nadal musisz trafic w najwyzszy poziom hormonu. Mnie sie nie udalo z clearblue ale za to z tymi najtanszymi paskowymi zlapalam moment i krecha byla jak ta lala:)

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    o słoneczna <3 WItaj :) lepiej opowiadaj co tam u Ciebie? jak się czujesz? :)
    u mnie powoli i do przodu już mam 9 dpo.. jak to szybko zleciało :)
    dopiero siadlam was nadrobic- mam mdlosci- jechalam autem to w ogole nei ma zycia...

    zaczyna sie!

    Tygrysek, samira lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonia wrote:
    ja uzywalam. Faktycznie nie glowisz sie nad paskami ale nadal musisz trafic w najwyzszy poziom hormonu. Mnie sie nie udalo z clearblue ale za to z tymi najtanszymi paskowymi zlapalam moment i krecha byla jak ta lala:)
    nie uzywalam nigdy zadnych owulacyjnych mowiac szczerze ale jakos wlasnie te mi sie nadaly maja 3stopnie wyniki i badaja poziom lh i estradiolu , a wiec 2hormonow na raz
    I tak sie zastanawiam czy by mi sis nie kupila w Anglii..Szukalam na polskich stronach ale nie ma tych dual nigdzie.......

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Zonia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie odkad prowadze ovu wykres patrze tylko na temp i sluz i sprawdza sie w stu procentach. Gdy uzywalam owulacyjnych zalapalam dwa cykle podlamke bo nie wykryly owulacji wiec balam sie ze cos jest nie tak.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonia ja chyba dla sprawdzenia na wlasnej skorze kupie te dual cena jeszcze nie zwala z nog wiec mysle mozna zaryzykowac....te 40funa za 20szt rozbijajac na 2miesiace nie jest najgorzej
    Dzieki za odzew 8)

    Zonia, samira lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, Daisy, Kasia... Ja jutro testuje a w poniedzialek i sroda badam bete z krwi.
    Jakie macie plany?
    Kto sika jutro ze mna?

    samira lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Samira zrob ze mna bete w poniedzialek i srode :)

    Ja robię betę w poniedziałek, ale nigdy nie robiłam, wiec nie wiem na kiedy wyniki będą, mam nadzieję, że najpóźniej na popołudnie.

    Pantofelek lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    bo takich jak nas troje to nie ma ani jednego :)
    a ja jestem dzień przed Wami - dpo.

    Kasia *, samira lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Zonia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardzo korci zeby znow jutro testowac ale poczekam na przesylke z testami-bede silna:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik 82 ja nie bede testowac jutro bo nie mam czym testu nie mam nie chce czuje podbrzusze boli mnie wiec ja spokojnie poczekam o poniedzialku zycie jest przewrotne zrobie test jutro rano a okres zacznie sie jutro wieczorem ja zawsze u siebie biore kilka dni roznicy ze moze sie spoznic okres

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu... Mam nadzieje, ze tym razem @ sie nie spozni tylko wyjedzie na roczne wakacje!
    Tygrysek! Kiedy testujesz? Bo Ty juz chyba mialas jakies podejscia z sikaczami?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrnęłam do końca z czytaniem i nadrobieniem całego dnia bez Was :*

    Cały dzień spędziliśmy dziś w Krakowie, było super!

    Co do testu, bety... Test chce zrobić jutro. Betę zrobię w poniedziałek, chyba że jakiś armagedon będzie i @ mnie nawiedzi, bo to już.
    Mam Pepino czułość 10 i Bobo 25. Jeśli ten pierwszy wyjdzie mocno, to zrobię jeszcze ten drugi, ale myślę, że nie wyjdzie. Wrzucę rano fotkę.
    Dlatego też idę w poniedziałek na betę.
    Z objawów to mam systematyczne bóle podbrzusza o takim samym natężeniu i są one praktycznie całe dnie. Wzdęcie - jakby w podbrzuszu mi ktoś mały balonik napompował. Są też inne, ale to można zobaczyć na moim wykresie. I ciekawa jestem jaka jutro będzie tempka.
    Niech mi tylko nikt nie mówi o cierpliwości. Moja się właśnie skończyła.

    samira, Sue lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Kasiu... Mam nadzieje, ze tym razem @ sie nie spozni tylko wyjedzie na roczne wakacje!
    Tygrysek! Kiedy testujesz? Bo Ty juz chyba mialas jakies podejscia z sikaczami?

    Tak, robiłam już i bardzo jasno wyszło. Dziś też robiłam, ale to nadal bladziochy.

    Natalka 03.2015 <3
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Tygrysku! Czekam na wyniki i mocno trzymam kciuki. Dlugo wytrzymalas :)
    Lece spac, powodzenia wszystkim!

    samira lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Tak, robiłam już i bardzo jasno wyszło. Dziś też robiłam, ale to nadal bladziochy.

    Ja robilam te z allegro o czulosci 10. Co chwile cos innego pokazuja. Jutro poprawiam normalnym aptecznym. Trzymam kciuki!

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Dobrnęłam do końca z czytaniem i nadrobieniem całego dnia bez Was :*

    Cały dzień spędziliśmy dziś w Krakowie, było super!

    Co do testu, bety... Test chce zrobić jutro. Betę zrobię w poniedziałek, chyba że jakiś armagedon będzie i @ mnie nawiedzi, bo to już.
    Mam Pepino czułość 10 i Bobo 25. Jeśli ten pierwszy wyjdzie mocno, to zrobię jeszcze ten drugi, ale myślę, że nie wyjdzie. Wrzucę rano fotkę.
    Dlatego też idę w poniedziałek na betę.
    Z objawów to mam systematyczne bóle podbrzusza o takim samym natężeniu i są one praktycznie całe dnie. Wzdęcie - jakby w podbrzuszu mi ktoś mały balonik napompował. Są też inne, ale to można zobaczyć na moim wykresie. I ciekawa jestem jaka jutro będzie tempka.
    Niech mi tylko nikt nie mówi o cierpliwości. Moja się właśnie skończyła.
    zrób tylko Bobo test tamte są do dupy

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 10-tka pepino pokazała bladziocha w 10 dpo, więc polecam.

    Tygrysek lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dzisiaj?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wrzucac zdjec wiec zmienilam profilowe zebyscie mogly zobaczyc moje testy. Sa tak sliczne i mocniejsze niz wczoraj, ze zaryzykuje i zrobie zielona krope na wykresie. Prosze tez o bocianka na liscie. A co!
    Czekam na wiesci od,reszty testujacych :)

    Nasturcja, Sue, Zonia, Daisy, Tygrysek, kasia_1988, mizzelka, M4DZI4, Pantofelek lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! :) faktycznie piękne :) spokojnej ciąży..

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    hjo0q0v.png
‹‹ 446 447 448 449 450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ