X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny padam na twarz... Jakby mnie ktos od pradu odlaczyl. Ide sie przytulic do synka, powacham przed snem jego smierdzace, slodkie stopki i odplyne...
    Wszystkim Wam szybko takich stopek zycze <3

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez tu gwarno z wieczora! Nie ogarniam! :)
    Jejku nie pamietam juz ktora pytala o ten wyjazd na urlop, przepraszam cofnelam 4 strony i nie dopatrzylam.. Planujemy wyjechac w sierpniu najprawdopodobniej 2,3 tydzien sierpnia, ale kto wie jak to wyjdzie. Plany planami, mam nadzieje ze sie uda :) W zeszlym roku bylismy w Norwegii na urlopie i bylo nieziemsko, chcialabym to powtorzyc i mysle ze Dalmacja to dobry cel-pal :)

    Co mi zostało, skoro zaciążyc nie jest mi dane, to się popodniecam nad czyms innym :( Nie mowie ze Wy sie podniecacie, poprostu sama sobie musze tez znalezc jakies zajecie, zeby tez m.in. funkcjonowac wsród Was i zeby mnie zielona żaba nie zeżarła :D :* :* :* :* <3 <3 <3

    samira lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale dzień i noc być z dziećmi to nie ma porównania jak się tylko od czasu do czasu zająć ,nie jest tak różowo ,wiem bo kumpela z pierwszego mojego forum ma bliźnięta właśnie 1,5 roczne i ciężko jej jest a jest to obrotna dziewczyna czasami wysiada nerwowo i fizycznie

    Na pewnie jest ciężko mamom bliźniaków i nie tylko ale my zdesperowane patrząc z perspektywy, że możemy nie mieć w cale dzieci ( to najgorszy scenariusz i oby się nie spełnił) wolałybyśmy mieć nawet bliźniaki i nie spać po nocach tylko żeby móc doświadczyć tego cudu.

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny te ciezarne mam pytanko do was jakie macie objawy piersi was bola caly czas czy raz bola raz nie ?

    samira, Kamelia lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Alez tu gwarno z wieczora! Nie ogarniam! :)
    Jejku nie pamietam juz ktora pytala o ten wyjazd na urlop, przepraszam cofnelam 4 strony i nie dopatrzylam.. Planujemy wyjechac w sierpniu najprawdopodobniej 2,3 tydzien sierpnia, ale kto wie jak to wyjdzie. Plany planami, mam nadzieje ze sie uda :) W zeszlym roku bylismy w Norwegii na urlopie i bylo nieziemsko, chcialabym to powtorzyc i mysle ze Dalmacja to dobry cel-pal :)

    Co mi zostało, skoro zaciążyc nie jest mi dane, to się popodniecam nad czyms innym :( Nie mowie ze Wy sie podniecacie, poprostu sama sobie musze tez znalezc jakies zajecie, zeby tez m.in. funkcjonowac wsród Was i zeby mnie zielona żaba nie zeżarła :D :* :* :* :* <3 <3 <3
    Ja żeby nie zwariować postanowiłam wymodelować moje ciałko i chcę iść na zuuumbę :D zrobić coś dla siebie :)

    Daisy, Daisy lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny te ciezarne mam pytanko do was jakie macie objawy piersi was bola caly czas czy raz bola raz nie ?
    ja nie jestem w ciąży (prawdopodobnie;) )a mnie w ciągu dnia raz bolą więcej raz mniej ;) takie są dziwne nadwrażliwe i dziwne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Na pewnie jest ciężko mamom bliźniaków i nie tylko ale my zdesperowane patrząc z perspektywy, że możemy nie mieć w cale dzieci ( to najgorszy scenariusz i oby się nie spełnił) wolałybyśmy mieć nawet bliźniaki i nie spać po nocach tylko żeby móc doświadczyć tego cudu.
    ja też bym chciała i nie chciała chociaż już mam dziecko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahha samirko mnie tez raz bola raz nie ale za to głodna jestem strasznie

    samira lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie bolą ;) troche jak dotykam :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra zmykam już ;)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ahha samirko mnie tez raz bola raz nie ale za to głodna jestem strasznie

    ja tez ,powinnam mieć kłódkę na lodówce hehe

    moje baloniki są jeszcze takie nabrzmiałe ,nadwrażliwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba @ za rogiem się czai ,u mnie :)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bola, nie powiekszyly sie ani nic. W pierwszej ciazy tez zero objawow ze strony cyckow. Dopiero pozniej, okolo 4tego miesiaca. W ogole nie mam zadnych objawow. Tylko zmeczona i slaba jestem

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczynki za odp ja nie jestem aciazy tzn niewiem ale chyba nie .w pierwszej ciazy jak bylam rok temu to mialam mega objawy piersi booalaly ze spac nie moglam zgaga non stop imyslam ze w drugiej ciazy jak zajde to beda te same objawy ale czytlalm iwidze ze dziewczyny w 2 ciazach maja zupeknie inne objawy bo ja nawet ciazy nie braalam teraz pod uwage skoro objawow nie ma takich samych to pewnie to nie moze byc ciaza ale jak widac moze

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokładnie jak Madzik :) dzisiaj w dzień spałam 1,5h :P i wszystko mnie męczy i kręgosłup boli przy chodzeniu czy jak coś robię.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli jestem samirko wciazy ahah roznie bywa czemu nie to chce zobaczyc mine mojego gina jak sie dowie najbardzije pokrecony cykl ze wszytkich mam teraz nie bylo owulki na monitoringu ijakbym z tego rozjechnaego cykklu na maksa jeszcze zaszla wciaze ahahaha ja wcalym swoim zyciu takiego dlugiego cyklu nie mialam poki co jest 35 dzien cyklu masakra strasznie dlugo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 21:55

    samira lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc babeczki :*

    Kasia * lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny te ciezarne mam pytanko do was jakie macie objawy piersi was bola caly czas czy raz bola raz nie ?

    Mnie przed 15 dpo bolały normalnie jak na @. Były wrażliwe przy każdym dotyku. Teraz (od wczoraj) bolą tylko jeszcze duuuużżżooo mocniej i sutki są takie inne. Nie umiem się ich dotknąć.
    W ogóle od tego 10-11 dpo miałam wrażenie że o ton, lub dwa tony ciemniejsze mam obwolutki wokół sutków, chociaż mój m. niby tego nie widział, ale faceci nie znają się na tonach i kolorach eh....

    Daisy, Kasia * lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kochane, ja tez zaraz ide do lozka, tylko zjem jeszcze buleczke na kolacje :)

    Zarezerwowaliśmy wlasnie urodziny na 22 osoby :D Jesli wszyscy przyjdą to nas piekło pochłonie za wydatki :D Ale mowie koniec przedszkola, czeka nas szkola, to mozna poszalec, a co! Poza tym na kogo mamy wydawac jak mamy tylko jedno bobo..do tego chcemy dorzucic jej trampolinę taka duza na podwórko i aparat cyfrowy, który obiecalam jej za dobre wyniki w nauce no i dzisiaj dostalam opisowe oceny na 3 strony i sie az poplakalam ze wzruszenia, bo same dobre rzeczy byly napisane, naprawde ciezko bylo mi to czytac, same pochwały :) Wierze w moje dziecko i dla mnie jest najzdolniejsze i najmadrzejsze na swiecie, ale jeszcze z rak pan z przedszkola takie potwierdzenie, pękłam z dumy, a ze ogolnie jestem dosc wrazliwa i zawsze placze na przedstawieniach czy jak mi corka spiewa czy mowi wierszyki, to nie załowałam sobie :D (gdzie normalnie nikt by nie podejrzewal, ze puszczam łzy :D :D :D )

    Dobranoc! <3

    mizzelka, Sue, jonka91, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi bolą najgorzej jak chce spać... nie mogę się ułożyć. a tak jak ich nie dotykam jest w miarę ok ale jak schodze po schodach to już nie jest miło :( ja też obserwuje obwódki już drugi cykl :)

    samirko prawda nie ma porównania:) ale kurde fajnie by jednak było:) najgorzej na początku a potem jakoś by lecialo i popieram słowa ofelaine. :) za ten trud powinna być podwójna nagroda

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ