X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja nie jestem pewna czy to o endo chodziło. wiem, ze kazała poczas @ przyjsc. No nic zobaczymy jutro. Pewnie jak powiem, ze <3 były to moze sprawdzi czy cos nie kielkuje (w co ja watpie) i jak nie zapomnę to pokaże jej mój wykres niech oceni.

    te co wkleiłam robi się między 2-4dc najlepiej w 3dc ale powinno się powtarzać w czasie cyklu (tam pisze pierwsze w 10 dc ale przeważnie robi się pierwsze właśnie w 3dc szczególnie )PRL<ESTRADIOL<FSH<LH

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 19:46

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira bardzo ładnie opisane badanka ;)

    samira lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na PRL biore bromocorn juz ponad rok i własnie zastanawiam sie czy nie mogłabym zmniejszyc troszke dawki bo jak ladnie spadła to moze np 1/2 tabl wystarczy.
    Boli mnie brzuc, kłuje raczej tak jakby od jajnika promieniował. Kurde denerwuje mnie juz to wszystko :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha - co do stosunku LH/FSH powyzej 1,5 moze ale ne musi wskazywac na PCOS - ja mam 0,84 :) a mam PCoS.. wiecie ze w krajach bardzej rozwinietych teg stosunku nie bierze sie w diagnostycze PCOS od 10 lat ?? jedynym potwierdzeniem PCOS jest usg na ktorym jest wiecej niz 8 pecherzykow sredncy okolo7-8 mm w okresie okolowulacyjnym

    samira lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Samira bardzo ładnie opisane badanka ;)
    fajnie - to z DIAGNOSTYKI często tam robię badania a nawet na NFZ to do nich wysyłają z mojej przychodni osiedlowej :)
    maja tam ciekawe pakiety badań a wiadomo w pakiecie taniej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 19:51

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wlasnie do androloga chodzimy ktory jest głównym kierownikiem diagnostyki :)

    samira lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak macie stacje STOPKLATKA TV polecam dziś film 22:10 "Zajście Awaryjne" troszkę smutny ,troszkę wesoły ale bardzo fajny :)
    no i w naszych klimatach :)

    teraz patrze na spis i nie mam tego programu :(

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obejrzałam ale też nie kojarze zebym miała taka stacje. A o czym dokładniej ten film? Kurcze jakiegos stresika mam przed tą wizytą u ginki :(

    Miłego dnia laseczki :)

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Nie obejrzałam ale też nie kojarze zebym miała taka stacje. A o czym dokładniej ten film? Kurcze jakiegos stresika mam przed tą wizytą u ginki :(

    Miłego dnia laseczki :)
    Trzymam kciuki za wizytę ,buziak wspierak :* <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku bedzie dobrze trzymam kciuki :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Nie obejrzałam ale też nie kojarze zebym miała taka stacje. A o czym dokładniej ten film? Kurcze jakiegos stresika mam przed tą wizytą u ginki :(

    Miłego dnia laseczki :)


    E tam nie stresuj się, bo nie ma czym ;) to nie dentysta :D

    samira lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    E tam nie stresuj się, bo nie ma czym ;) to nie dentysta :D
    Dentyste katowałam jakies 5 ostatnich tygodni aż wszystkie ząbki wyleczyłam :)
    co chwile biegam spr czy @ nie przyszła ale cisza. Cały czas mam wrażenie że cos tam sie zaczyna. ześwirować można :D

    samira lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po.

    Tak więc 1 tabletka dupka nie zablokuje mi owulki, ma wspomóc endometrium i zagnieżdzenie. Mówi, ze są lekarze, którzy obstają za nim i są jego wielcy przeciwnicy, więc podejrzewam, że stad te różne opinie. Jak powiedziała ze nie zablokuje i upewnilam sie ze jest swiadoma tego 5dc to juz nie wnikałam dlaczego nie od owulacji mam go przyjmować. Czeka na badania nasienia bo bez nich ani rusz bo nie wiadomo jak one wyjdą. W inny sposób nie chce mnie stymulować hormonami bo jeśli okaże się, ze armia niesprawna to byłoby to bez sensu. Kazała mi na wszelki wypadek zrobić test ciażowy ale ja narazie poczekam bo wg mnie nie ma sensu. Usg nie robiła. Pokazałam jej te moje OvuFriendowe wykresy i jeśli wole mierzyc tempke to moge to robić zamiast testów owulacyjnych. Także nadal biore dupka 5-25dc, inofolic 2x1 saszetke i bromocorn moge sobie zmniejszyć dawke nawet do 1/4. Jak bedą wyniki żałnierzy to wtedy bedzie wiadomo jak dalej działac. Narazie zostaje jak jest :)

    Ania_84, samira, Lena87 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Już po.

    Tak więc 1 tabletka dupka nie zablokuje mi owulki, ma wspomóc endometrium i zagnieżdzenie. Mówi, ze są lekarze, którzy obstają za nim i są jego wielcy przeciwnicy, więc podejrzewam, że stad te różne opinie. Jak powiedziała ze nie zablokuje i upewnilam sie ze jest swiadoma tego 5dc to juz nie wnikałam dlaczego nie od owulacji mam go przyjmować. Czeka na badania nasienia bo bez nich ani rusz bo nie wiadomo jak one wyjdą. W inny sposób nie chce mnie stymulować hormonami bo jeśli okaże się, ze armia niesprawna to byłoby to bez sensu. Kazała mi na wszelki wypadek zrobić test ciażowy ale ja narazie poczekam bo wg mnie nie ma sensu. Usg nie robiła. Pokazałam jej te moje OvuFriendowe wykresy i jeśli wole mierzyc tempke to moge to robić zamiast testów owulacyjnych. Także nadal biore dupka 5-25dc, inofolic 2x1 saszetke i bromocorn moge sobie zmniejszyć dawke nawet do 1/4. Jak bedą wyniki żałnierzy to wtedy bedzie wiadomo jak dalej działac. Narazie zostaje jak jest :)
    czyli pozytywne wieści :)
    To teraz życzyć pozostaje zielonego finiszu :)
    Ja mam jutro wizytę i cieszę się, że na każdej mam robione usg :D swoją drogą to chyba mam więcej zdjęć mojej macicy niż swoich własnych :P no ale zobaczymy czy potwierdzi to rzeczywisty brak owulacji w tym cyklu...jeśli tak to poproszę o dupka albo lutkę co by za długo na @ nie czekać, wiem, że kolejny cykl czeka mnie z CLO i mam nadzieję, że CLO pomoże nam 2 raz i że tym razem ciąża się utrzyma i wszystko będzie dobrze :) jeszcze się nie wpisuję na listę bo nie wiem kiedy mnie @ odwiedzi teoretycznie powinna być między 8 a 12 maja bo raczej ciąży to nie będzie, tylko brak owulacji może wydłużyć cykl...w ubiegłym bezowulacyjnym na całe szczęście @ przyszła tylko 2/3dni później...oby w tym cyklu długo nie zwlekała :)
    Miłego popołudnia <3

    samira, Lena87 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlaśnie ciekawa jestem kiedy zjawi sie u mnie. Mnie ginka nie chce naswietlać przed @ bo to nie jest miarodajne badanie bo pecherzyki czesto samoistnie robią sie przed miesiaczka wiec nie bedzie wiadomo czy zadomowiły sie u mnie juz od np poprzednigo cyklu czy teraz powstały.
    CLO mi nie da bez wiedzy co z nasieniem.
    Pozostaje mi ufac gince bo to ona mnie leczy a nie ja ją i jak odkuruje sie moj po antybiotyku to jechac i przejrzeć armie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zawsze na kilka dni przed kolejną @ mam wizytę z USG w celu sprawdzenia czy tam wszystko "czysto" czy można zapisać CLO :) no fakt ja jak trafiłam do mojego lekarza pierwsze co to robiliśmy badanie nasienia ale wszystko jest OK, prawdopodobnie wina leży po mojej stronie bo mając monitoring na naturalnym cyklu w 16dc nie było dominującego pęcherzyka były dwa w lewym 10mm i w prawym 11mm i lekarz stwierdził, że bezowulacyjny albo mega się cykl wydłuży więc jutro będzie tez można sprawdzić czy coś tam było ale jak widać po wykresie raczej nic nie było :P no i stwierdził, że jednak bez CLO się nie obejdzie...no cóż..zobaczymy..o pierwszą ciąże staraliśmy się 3 lata a jeśli chodzi o obserwacje to 20cykli, teraz jestem dopiero w 2 cs pp więc jeśli ma nam to zająć tyle czasu do przed 1 ciążą to jeszcze sobie poczekamy :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcóweczki 2014 :)

    1 - Daisy
    2 - aisza
    3 -
    4 - XxMoniaXx
    5 -
    6 -
    7 -
    8 -
    9 -
    10 - Iwka
    11 -
    12 -
    13 -
    14 - Ania_84
    15 -
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 - belldandy
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 -
    27 -
    28 -
    29 -
    30 -
    Dopisuje się i ja cykl pod tytułem "Ostatnie starcie"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 19:15

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam Iwka :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka kochana WITAM <3

    a czemuż to ostatnie :( chyba ze ostatnie bo się uda i będzie zielono :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 21:40

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ