X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ja już po teście. Jest baldzioch dzisiaj 11 dzień po zastrzyku. Trochę niepewność czy można mieć nadzieję czy to pozostałości po ovitrelle
    Trzymam kciuki aby to był bladzioch groszka a nie pozostałosci po ovitrelle.

    Marryy lubi tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Karty, Karmelllka90, Marryy jak ja doskonale wiem o czym piszecie... Teraz mam cykl stymulowany lametta na endometrium plastry z estrogenem jesteśmy w najmłodszym okresie cyklu na poniedziałek podgląd jajek i w tedy przewidujemy owu :) zobaczymy... :) czy z moich jajek coś urosło...

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabelka, malamala, Marryy kciukam &&&&& za pozytywne wieści i cichutko gratuluję :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Temperatura w końcu będzie górę! Owu wyznaczyło mi owulację, ale pewnie jeszcze zmieni za dwa dni. No w końcu jakiś sensowny cykl!
    No brawo! :))
    Na to przecież czekamy w każdym cyklu :)
    U mnie dzisiaj spadła... Wg mnie jest 6dpo, oby to na zagnieżdżenie bo jak mimo luteiny spada to słabo... :(

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radość, bo bałam się tego cyklu, po tamtym cyklu bez owulacji, który trwał 45 dni. A kurczę, czuję, że to ten cykl, co poradzę :D Dlatego cieszy, że wszystko działa zgodnie z planem :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...
    TULE bardzo mocno !!!! :(:(:(

    Sung lubi tę wiadomość

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...

    Sung tule mocno :*

    Sung lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...
    Przytulam kochana mocno!:*

    Sung lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...

    Tulam :*

    Sung lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej. Karty, Karmelllka90, Marryy jak ja doskonale wiem o czym piszecie... Teraz mam cykl stymulowany lametta na endometrium plastry z estrogenem jesteśmy w najmłodszym okresie cyklu na poniedziałek podgląd jajek i w tedy przewidujemy owu :) zobaczymy... :) czy z moich jajek coś urosło...

    kciuki za jajka :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...

    Tulę :*

    Sung lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Potrzebuję wirtualnego przytulenia. Pojechaliśmy do znajomych. Miałam dobrze się bawić. Nie mogę. Znajoma w ciąży. Rodziłybysmy razem...
    Boli...

    Bardzo mi przykro :( miałam kiedyś taką samą sytuację... Tulimy wszystkie mocno <3

    Sung lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane!

  • Mikilove Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! To mój pierwszy wpis w tego rodzaju forum. Z moim mężem staramy się o drugie dziecko już 6 miesięcy. Powinnam dostać okres 30 maja , a tutaj nic... a zawsze miałam regularne cykle. Od kilku dni mam bardzo dużo białego, serowatego śluzu, bezwonny i bez pieczenia także raczej to nie infekcja. Piersi bolą i są nabrzmałe, odrzuca mnie od alkoholu kompletnie. Szyjke macicy mam twarda i zamknięta. Od kilku dni meczy mnie strasxnie zgaga. Zrobiłam dzisiaj test z drugiego moczu i wyszla jedna kreska. Wizytę u lekarza mam 13 czerwca. .. czy myślicie że jest jednak nadzieja na to ze może tym razem się udało? Pozdrawiam

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Mikilove
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikilove wrote:
    Witajcie! To mój pierwszy wpis w tego rodzaju forum. Z moim mężem staramy się o drugie dziecko już 6 miesięcy. Powinnam dostać okres 30 maja , a tutaj nic... a zawsze miałam regularne cykle. Od kilku dni mam bardzo dużo białego, serowatego śluzu, bezwonny i bez pieczenia także raczej to nie infekcja. Piersi bolą i są nabrzmałe, odrzuca mnie od alkoholu kompletnie. Szyjke macicy mam twarda i zamknięta. Od kilku dni meczy mnie strasxnie zgaga. Zrobiłam dzisiaj test z drugiego moczu i wyszla jedna kreska. Wizytę u lekarza mam 13 czerwca. .. czy myślicie że jest jednak nadzieja na to ze może tym razem się udało? Pozdrawiam

    Czasem okres sie opoznia. A jak bardzo nam sie wydaje ze to ciaza to i objawy sa.
    Na moje oko ciazy nie ma bo juz by pokazalo 2kreske skoro 3 dni spoznienia. Chyba ze pozna owulacja.
    Najlepiej zrobic badanie krwi.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiem ci ze tez mialam opoznienia. Innym razem @ przyszla znacznie szybciej. To juz nasz 8 cs o 2malca. Ostatnie dwa cykle mega bole brzucha po owulacji co mi sie nigdy nie zdarzalo ale i tak nic nie bylo.
    :(

    Katiiii lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikilove wrote:
    Witajcie! To mój pierwszy wpis w tego rodzaju forum. Z moim mężem staramy się o drugie dziecko już 6 miesięcy. Powinnam dostać okres 30 maja , a tutaj nic... a zawsze miałam regularne cykle. Od kilku dni mam bardzo dużo białego, serowatego śluzu, bezwonny i bez pieczenia także raczej to nie infekcja. Piersi bolą i są nabrzmałe, odrzuca mnie od alkoholu kompletnie. Szyjke macicy mam twarda i zamknięta. Od kilku dni meczy mnie strasxnie zgaga. Zrobiłam dzisiaj test z drugiego moczu i wyszla jedna kreska. Wizytę u lekarza mam 13 czerwca. .. czy myślicie że jest jednak nadzieja na to ze może tym razem się udało? Pozdrawiam
    Skoro @ się nie pojawiła a test pokazał jedną kreskę to raczej stawiam na to że zwyczajnie ci się @ spóźni... czasami się zdarza że owu sie przesunie stad opoznienie @ ale tak czy siak jesli nie masz pewnosci to zrób sobie betę chociaż ja mysle że to opoznienie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2018, 12:38

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura spadła... @ tuż tuż za rogiem

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje FSH to 10,7 2dc jestem załamana :( co to dla mnie oznacza.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ