Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) ja jestem w trakcie dni płodnych więc się staramy ale nie liczę na cud przy aktualnych wynikach nasienia męża. Lekarz kazał wstrzymać się do września i powtórzyć badania i mam nadzieję że wtedy ruszymy.
    A ty jakie dalsze plany? Kolejny monitoring?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zaczynam drugi cykl na Clo...szczerze coraz mniej mam sil na to wszystko i coraz mniej nadziei ..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u gastrologa i lekarz ma podejrzenie że wzgj przeradza się w Leśniewskiego-Crohna bo jelito grube ok a są zmiany na cienkim... Płakać mi się chcę od tego wszystkiego... Także wiem co czujesz....też tracę wiarę że się uda i kiedykolwiek usłyszę mamo :-( ......

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka kurcze tak mi przykro :( ale mam nadzieję,ze jednak będą jakieś silne chłopaki i uda wam się podejść do kolejnej procedury albo jednak się miło zaskoczyć no cuda się zdarzają <3

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podobno zdarzają ale z każdym rokiem coraz trudniej wierzyć w ten cud. Mam nadzieję że te jelita męża wyciszą się przez wakacje i we wrześniu będziemy mogli podejście do kolejnej próby w klinice
    A co u Ciebie?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od dziś znow Clo.. i za tydzień monitoring..nic ciekawego..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać po monitoringu. Trzymam kciuki :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Adele:-) co u Ciebie? Jak monitoring? Ja zaczynam kolejny cykl, powoli zbliżają się dni płodne.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 5 września 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewka ;) ja już daaaaaawno tu nie zaglądałam.. przestaliśmy się z mężem strać ze względu na zmianę pracy przeze mnie. Mamy zamiar wrócić do starań tak po nowym roku myślę. Jak zajrzysz tu jeszcze to napisz co u ciebie ;) czy mezowi się poprawiło ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 7 września 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tutaj 'zrozpaczona' opowiadajcie co tam u Was jak staranka, jak zdrowko?? :*

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 9 września 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Hej dziewczyny tutaj 'zrozpaczona' opowiadajcie co tam u Was jak staranka, jak zdrowko?? :*

    O hej kochana ;) u mnie jak pisałam wyżej. Starania zawieszone.. zaczynamy myślę od stycznia znów. Ale odkąd się przestaliśmy starać to cykle mam jakieś chore po 40dni.. ehh do tego znów mam zaostrzenie wrr a u ciebie jak ???

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 9 września 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie w sumie nic nowego... musiałam się stąd usunąć odpocząć.. bo nie było ze mną lepiej tylko co raz gorzej.. nie radziłam sobie psychicznie z tym wszytskim. Trochę odpuściłam, w między czasie w sierpniu podeszliśmy do pierwszej inseminacji - niestety nieudanej ( chociaż nie pokładałam w niej nadziei ponieważ wychodowałam tylko jeden pęcherzyk) planujemy następną ale może w następnym miesiącu.. nie chce wariować.. Chce w miare możliwości normalnie do tego podchodzić. Do inseminacji przygotowywali mnie tylko clo tyle ze w podwojonej dawce... teraz myślę, że przejdę już na zastrzyki by tych pęcherzyków było troszkę więcej.Trochę martwi mnie cena tej całej stymulacji bo może ona być nawet w tysiącach (1-2)... w między czasie zmieniłam prace co też nie ułatwia mi wyjazdów do Kliniki. I tak to u mnie bylo przez ostatnie miesiące...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 19:45

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 10 września 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To też widzę dużo zmian. Odpoczynek psychiczny jest bardzo potrzebny sama po sobie widze,że jest lepiej jak się przestaliśmy starać.. w końcu chodzę szczęśliwa... Przestałam praktycznie myśleć o dziecku. Też zaczęłam nowa prace dlatego chcę odczekać trochę że staraniami

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 11 września 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierze w to ze odpuszczenie psychiczn tez moze cos wniesc do naszych starac. Chociaz my wielkimi krokami zblizamy sie do in vitro.. tak jak ustalilismy z lekarzem 3/4 inseminacje i podchodzimy do in vitro. Staram sie podchodzic do tego normalnie 'ze moze tak po prostu trzeba' a nje tak jak kiedys 'ze co ja takiego zlego zrobilan ze zycie sie nade mna tak pastwi...' stad tez nie nazywam sie juz 'zrozpaczonapragniedziecka' bo nie chce juz byc zrozpaczona!!! Chce zyc.. mimo wszystko zyc i cieszyc sie tym co mam.. bo inni nie maja nawet tego..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 11 września 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka a czy uzywalas kiedys acard?
    Zastanawiam sie jak nasze jelita na niego reaguja... widze rozne opinie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 14:34

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 12 września 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka też się kiedyś zastanawiałam nad acardem ale niby z chorymi jelitami go nie można brać.. a na stronie crohn.pl czytałam na forum,że dziewczyby biorą.. i też już nie wiem

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 12 września 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie na facebooku zapisałam się do grupy "cudaczne macierzyństwo" i dziewczyny piszą że biorą, co wiecej później biorą cała ciążę i że im pomogło.. i mam mieszane uczucia..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 12 września 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie widziałam,że taka grupa jest. Można się spytać gastrolog ale pewnie odrazu powie,że nie można hehe

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 12 września 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do gastrologa chodze raz na pol roku.. teraz dopiero styczen luty...

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 2 października 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka a co tam u Ciebie?? :)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ