Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój wynik jest ważniejszy i jest bardzo dobry. Chciałabym mieć taki. Sama mam ok 11 i lekarz nie widział przeciwskazań.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    także chyba zaczynamy :)

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj odklejam plaster od piatku gonapeptyl pol ampułki.. W niedziele monitoring jesli wszystko ok to stymulacja 😉

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści :) trzymam kciuki żeby wszystko Wam się udało :)

    Magdaaaalenka lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 20 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie sie boję...

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 21 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest strach przed pierwszym razem ale potem okazuje się że to takie wcale straszne nie było :) myśl pozytywnie i wierz że się uda, trzymam kciuki żeby było szczęśliwe zakończenie :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 23 marca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierzę.

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis u lekarza, dostalam puregon 300j i dalej mam brac gonapeptyl.. Czwartek albo piatek usg

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super to teraz niech jajeczka ładnie rosną :*

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty czym byłaś stymulowana? :)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem też puregon 200, za drugim razem menopur. Jak radzisz sobie z robieniem zastrzyków? Ja na początku długo się zbierałam ale z każdym kolejnym kłuciem już było tylko lepiej :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 24 marca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zastrzyki od początku robi mąż 😁samej bylo mi jakos tak niewygodnie tym bardziej ze od zawsze bylam przeciwniczka igiel...

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 25 marca 2019, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój boi się igieł więc sama się kłuje :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 25 marca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys bylo nieedopomyslenia, zeby kluc sie na wlasne życzenie, a w obecnej sytuacji mam wrazenie ze jestem w stanie zrobic tak wiele zeby osiagnac cel

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) ja już nie mogę się doczekać aż znowu zacznę stymulację :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zaczynacie po świętach??

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 26 marca 2019, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie. Skończyła nam się ważność badań bo niestety tylko pół roku są ważne większość wyników no i jeszcze chcemy zrobić rozszerzone badanie nasienia i fragmentację DNA a na to u nas w klinice czeka się ok 3 tyg :/ no i ja muszę odczekać dwa pełne cykle po poronieniu czyli gdzieś maj albo nawet czerwiec ruszymy z procedurą jak wszystko pójdzie ok

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ni to prztnajmniej sie dobrze przygotujecie i zdiagnozujecie.. W koncu musi byc dobrze... Wlasnie patrze ze teraz minal rok od waszego pierwszego podejscia do in vitro..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... Teraz będzie trzecia próba

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do trzech razy sztuka!!!

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ