X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    O kurcze Ewka! Wchodzę a tu takie info!!!!

    Gratulacje kochana !!!🥰🥰🥰 Czy z mala wszystko jest ok ?? Długo będziecie w szpitalu ?

    Czyli wszytskie miałyśmy CC nieźle.. 🙂

    Hej, tak wszystko w porządku :) jesteśmy już w domku i uczymy się siebie :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka super 🥰 dobrze,że wszystko się dobrze skończyło ☺️

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie dot blizny po CC. Nad blizną pojawiło mi się takie zgrubienie, trochę boli jak dotykam. Też miałyście taki problem? Macie jakieś pomocne wskazówki jak tego się pozbyć?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie dot blizny po CC. Nad blizną pojawiło mi się takie zgrubienie, trochę boli jak dotykam. Też miałyście taki problem? Macie jakieś pomocne wskazówki jak tego się pozbyć?

    Msm to samo, tylko po jednej stronie(po lewej) taka jakby fałdka... Niestety jesli masz to samo co ja to raczej to nie zejdzie, bylam z tym u lekarza i tak mi powiedzial..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Msm to samo, tylko po jednej stronie(po lewej) taka jakby fałdka... Niestety jesli masz to samo co ja to raczej to nie zejdzie, bylam z tym u lekarza i tak mi powiedzial..

    No to mnie nie pocieszyłaś :( położna w szpitalu mówiła mi o plastrach silikonowych na bliznę żeby ją rozjaśnić ale co zrobić z tym zgrubieniem, kurcze mam je po całości nad blizną. Żeby to tylko był problem estetyczny to pal sześć ale takie fałdy sugerują że może to być przepuklina, że mogą się w środku zrobić zrosty. No nic spróbuję tych plastrów może coś pomoże i ćwiczeń fizjoterapeutycznych rozciągających mięśnie nad blizną. Możesz sobie zobaczyć na YouTube mobilizacja blizny po CC.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    No to mnie nie pocieszyłaś :( położna w szpitalu mówiła mi o plastrach silikonowych na bliznę żeby ją rozjaśnić ale co zrobić z tym zgrubieniem, kurcze mam je po całości nad blizną. Żeby to tylko był problem estetyczny to pal sześć ale takie fałdy sugerują że może to być przepuklina, że mogą się w środku zrobić zrosty. No nic spróbuję tych plastrów może coś pomoże i ćwiczeń fizjoterapeutycznych rozciągających mięśnie nad blizną. Możesz sobie zobaczyć na YouTube mobilizacja blizny po CC.

    Oo to musze zerknąć! No i koniecznie udaj sie dk lekarza nq wjzyte po połogową, on zrobi usg i zobaczy czy nic soe tam nie dzieje pod ta falda. Ja np wgl czucia tam nie mialam później, zreszta dalej tak jakos dziwnie

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miejsca blizny też nie czuje, jakby obce ciało. Tylko ta fałda pod naciskiem boli. Mamy nadzieję że jakoś to się tam wszystko ładnie zagoi.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u was ? Jak dzieciaczki ?

    Ja nie mam prawie na nic czasu .. młody często na cycku wisi, śpi w ciągu dnia tak sobie , trzeba go długo dość usypiać 🤦 i problemy mamy z ulewaniem .. też wasze ulewaja często ? U nas najgorzej po jedzeniu.. ładnie zaśnie przy cycku a wezmę do odbicia to zaraz się budzi.. a jak się nie obudzi i go odłożę to chwila i zaraz się kręci pręży i tak się budzi i chce pierś.. i tak w kółko ..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas podobnie malutka wisi ciągle na piersi. W dzień cały czas śpi, za to gorzej w nocy. Może w końcu się przestawi ;) a jak Ty się czujesz? Blizna po CC ok?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze. W sumie na drugi dzień po CC było już znosnie myślę,że to przez to,że cała pierwszą doba jak najczęściej chodziłam

    Ja dziś padam mialam najgorsza noc ever.. 😵 mały prawie w ogóle nie chciał spać.. nerwil się przy piersi marudził ciągle przy zasypianiu ehh

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ja czuję się dobrze. W sumie na drugi dzień po CC było już znosnie myślę,że to przez to,że cała pierwszą doba jak najczęściej chodziłam

    Ja dziś padam mialam najgorsza noc ever.. 😵 mały prawie w ogóle nie chciał spać.. nerwil się przy piersi marudził ciągle przy zasypianiu ehh

    Witaj w klubie, u nas noce od 3 dni tak samo wyglądają.... dobrze że chociaż w dzień nasza malutka śpi to jest szansa odpocząć. Tylko jak ją przestawić z dnia na noc z tym spaniem :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie wizyty u pediatry, szczepienia itd? U mnie wszystko w zawieszeniu, proponują tylko telewizyty :(

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Dziewczyny a macie wizyty u pediatry, szczepienia itd? U mnie wszystko w zawieszeniu, proponują tylko telewizyty :(
    My dwa tygodnie temu mieliśmy szczepienie bo u nas wzowili, za miesiac kolejne :) a wizyty u pediatry są, oczywiście teleporady tez.

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:16

  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wrote:
    Weszłam tu bo mam chorobę jelit a tu widzę już o wszystkim się rozmawia 😅 pozdrawiam! 😄😁

    W sumie to we trzy jestesmy ze soba 'od poczatku' 😁 od starań po ciąże po tulenie naszych malenstw przy sobie ♥️ dlatego tez teraz rozmawiamy juz o wszystkim 😊 taka dobra znajomość wirtualna 😁

    Ewka90, Adele27 lubią tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    W sumie to we trzy jestesmy ze soba 'od poczatku' 😁 od starań po ciąże po tulenie naszych malenstw przy sobie ♥️ dlatego tez teraz rozmawiamy juz o wszystkim 😊 taka dobra znajomość wirtualna 😁

    Magdalenka pięknie powiedziane :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie czekam aż zadzwonia z przychodni bo też wznowili szczepienia. Mamy mieć niby w połowie maja

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 23 maja 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) co słychać? Jak się mają Wasze maluszki? U nas minęło już 1,5 miesiąca <3 mała super przybiera na masie, generalnie jest grzeczna i płacze jak jest głodna i pielucha mokra chociaż ma też swoje humorki zwłaszcza w nocy ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 maja 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo u nas dziś równo 2 miesiące 🥰 mały cud mój do schrupania jest 😛 ale ogólnie mamy w ciągu dnia problemy z przystawianiem.. nie chce cycka i koniec .. więc praktycznie w dzień je butle ciągle ale na szczęście w nocy jeszcze ładnie je cycka.
    A tak to już uśmiechy są i gaworze po malu ☺️
    Z gorszych rzeczy to marudzi jak się go odłoży .. tak to ladnie nam zasypiał a ost tylko rączki i żeby z nim chodzić najlepiej ehh na bujaczku może z 10min i później płacz. W łóżeczku też chwilę popatrzy na karuzele i płacz. Najbardziej lubi karuzele nad przewijakiem zwykła z Ikea a może się patrzeć i patrzeć na nią 😅

    Musimy szczepienie 2tyg temu wszystko ok było. I ost bioderka oczywiscie prywatnie.. 😤 i musimy miesiąc pieluchowac bo jedno bioderko na granicy normy co ciekawe powiedział,że dzieci ułożone pośladkowo są w grupie ryzyka.. i że późno trochę przyszliśmy.. fajnie,że ktoś mi poinformował. Poza tym jak miałam iść wcześniej jak była kwarantanna itp i na NFZ należą nam się wizyty a nie biegać i szukać prywatnie.. a szpital nie przyjmuje do odwołania..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 22:19

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 23 maja 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za tydzień bedzie 5miesiecy razem ♥️ mała jest rozkoszna, śmieje sie w głos, pomału juz zbiera sie do siadania :) od 4 dni próbujemy nowych smaków co jej wyraźnie odpowiada 😁

    A powiedzcie mi jak podchodzicie do odwiedzin swoich dzieciaczków np przez dziadków? Pozwalacie czy jednak odizolowalyscie sie ze wzgledu na tego wirusa? :)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
‹‹ 94 95 96 97 98
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ