X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 24 maja 2020, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do usg bioderek to my musieliśmy jechać do innego miasta bo w naszym powiedzieli żeby za 2-3 tyg dzwonić dopiero żeby się zarejestrować bo mają tylu pacjentów zaległych.... Na szczęście udało się umówić i w badaniu wszystko ok. Mamy do powtórzenia jeszcze w lipcu. Szczepienie całe szczęście zgodnie z planem. Generalnie dramat bo wszędzie wpuszczają tylko z jednym rodzicem a noszenie dziecka z fotelikiem po CC nie jest najlepszym rozwiązaniem no ale co zrobić.
    Nasza mała też przyzwyczaja się do noszenia po rękach, śpi najlepiej w objęciach rodziców a jak ją odłożyć to chwila i się budzi.
    My póki co nie mamy gości bo z uwagi na to że nasza mała jest wcześniakiem to każdy jednak się boi. Wysyłamy na bieżąco zdjęcia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2020, 03:34

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 28 maja 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mamą i siostrą widuje się normalnie. Teście dopiero po 2 miesiącach nas odwiedzili ale to była ich decyzja.

    Dziewczyny karmicie piersią czy butla?
    U mnie laktacja powoli pada .. będę jeszcze walczyć ale ciężko to widzę. Mam mało mleka przez co mały odrzucił już dawno pierś w ciągu dnia a teraz i w nocy przestał się najadać..

    Zjada już 150ml 😊 i też jest uroczy widać,że rozpoznaje już nas bo odrazu się uśmiecha jak nas widzi no i jest już słodkie a guuuu ☺️

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 maja 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało piersią. Od początku katowałam się laktatorem i zanosiłam mleko położnym żeby karmiły małą bo byłyśmy osobno 4 dni gdy była w inkubatorze. Na początku miałam mało mleka ale z każdym dniem coraz więcej i więcej tak że do tej pory po prostu leje mi się dosłownie... Piłam herbate na laktację i przez prawie miesiąc używałam laktatora regularnie co 3 h ale nie wiem na ile to miało znaczenie a na ile jakieś moje predyspozycje, geny zwał jak zwał :)
    Ps dziewczyny a jak szybko skończyło się Wam krwawienie po CC? Bo ja nadal się męczę 🤦nie jest tego może dużo ale już 7 tyg minęło. Byłam u gin ale niby wszystko ok w usg.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 29 maja 2020, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam karmić piersią gdy Mała zaczęła 4 miesiąc :) Na początku pokarmu miałam bardzo dużo, wrecz lało mi się z piersi, niestety z czasem pokarmu zaczeło brakować. Wiadomo mała potrzebowała co raz więcej, a ja miałam go co raz mniej.. zadne herbatki mi niestety nie pomogły..
    hmm, a krwawienie u mnie ustąpiło jakoś w 2 miesiącu po porodzie... aczkolwiek za 4 dni wybije nam pięć miesiąc razem <3, a ja nadal nie mam miesiączki...

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 maja 2020, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie pocieszyłaś z tym długim krwawieniem że nie jestem sama. Położna mnie już nastraszyła że może nie do końca wyczyścili wszystko w środku, że zostały jakieś resztki łożyska i że będę musiała zgłosić się do szpitala. Oby faktycznie niedługo krwawienie ustało 😓
    Ps. U Was to już niedługo rozszerzenie diety będzie 😁

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 maja 2020, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam krwawić jeszcze zanim skończył się połóg jakos po 4tyg właśnie byłam ost na kontroli u gin wszystko jest ok i wzięłam receptę na tabl anty tylko nie wiem jeszcze czy je brać 😅 póki nie mam @ to kompletnie nie wiem co się tam dzieje a w ciążę przy karmieniu można zajść a po cesarce lekarz mówił żeby min rok odczekać jak coś. Choć u nas 3 dziecko nie wchodzi w grę .. mąż nie chce no i nie wiem w sumie czy byśmy podolali 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 02:29

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 maja 2020, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka a w ogóle już nie karmisz ? Moja kole,Anka przystawiala synka 2 razy dziennie w sumie to nawet nie jadł już za bardzo tyko ciumkal i dostała @ po 7 miesiacach od porodu

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 29 maja 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Magdalenka a w ogóle już nie karmisz ? Moja kole,Anka przystawiala synka 2 razy dziennie w sumie to nawet nie jadł już za bardzo tyko ciumkal i dostała @ po 7 miesiacach od porodu
    Juz wgl nie kamrie

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 29 maja 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    To mnie pocieszyłaś z tym długim krwawieniem że nie jestem sama. Położna mnie już nastraszyła że może nie do końca wyczyścili wszystko w środku, że zostały jakieś resztki łożyska i że będę musiała zgłosić się do szpitala. Oby faktycznie niedługo krwawienie ustało 😓
    Ps. U Was to już niedługo rozszerzenie diety będzie 😁

    My juz od tygodnia teztujemy marchewke, brokula i dynie 😁 mala zachwycona 😂

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 maja 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    My juz od tygodnia teztujemy marchewke, brokula i dynie 😁 mala zachwycona 😂

    O to szybko 😁 ważne że dziecku smakuje 😊

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 30 maja 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    O to szybko 😁 ważne że dziecku smakuje 😊

    Ttak Pani doktor zasugerowala zeby juz zaczac pomału:)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Martagow Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu trafiłam na odpowiednią grupę! Bardzo się cieszę dziewczyny, że do Was dołączam! Od 3 lat choruje na WZJG, raczej lekkie stadium. Staramy się o dziecko od przeszło pół roku.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martagow wrote:
    W końcu trafiłam na odpowiednią grupę! Bardzo się cieszę dziewczyny, że do Was dołączam! Od 3 lat choruje na WZJG, raczej lekkie stadium. Staramy się o dziecko od przeszło pół roku.

    Jak widać nasza choroba nie stoi na przeszkodzie żeby zajsć w ciążę 😉 więc na pewno niedługo się wam uda 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2020, 20:47

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martagow wrote:
    W końcu trafiłam na odpowiednią grupę! Bardzo się cieszę dziewczyny, że do Was dołączam! Od 3 lat choruje na WZJG, raczej lekkie stadium. Staramy się o dziecko od przeszło pół roku.

    Hej 😀 w naszym przypadku to mąż choruje na wzjg, miał bardzo złe wyniki nasienia, korzystaliśmy z pomocy kliniki i po prawie 4 latach starań za 3 podejściem do in vitro udało się i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami córeczki ♥️ trzymam kciuki i w razie pytań służę pomocą ☺️

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Eulalia Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znacie lub korzystałyście z testerów owulacyjnych? ja aktualnie mam taki co testuje owulację ze śliny i pokazuje co i jak bo łączy się go z aplikacją

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam, używałam jedynie kilka razy zwykłych jednorazowych testów owulacyjnych. No i jak te obserwacje? Wszystko ok?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) czy ktoras z Was tu jeszcze zagląda? :) co u Was słychać? :)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Hej dziewczyny :) czy ktoras z Was tu jeszcze zagląda? :) co u Was słychać? :)

    Hej,hej 😁 u nas niedługo będzie 5 miesięcy i będziemy rozszerzać dietę ☺️ córcia odpukać grzeczna, w miarę fajnie w nocy śpi, w dzień nie bardzo 😂 a co u Was?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 września 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też 5 miesiecy minelo w nd akurat mieliśmy wtedy chrzciny 🥰🥰 synek ladnie rośnie dietę już rozszerzylam po 4 mcu. Ładnie je ☺️ a najlepsze,że odkąd skończył 3 miesiące to przesypia całe noce 🙊
    W ogóle nie mogę na niego narzekać 😉 w ciągu dnia też ładnie śpi tylko afery przy zasypianiu robi 😑

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 1 września 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    U nas też 5 miesiecy minelo w nd akurat mieliśmy wtedy chrzciny 🥰🥰 synek ladnie rośnie dietę już rozszerzylam po 4 mcu. Ładnie je ☺️ a najlepsze,że odkąd skończył 3 miesiące to przesypia całe noce 🙊
    W ogóle nie mogę na niego narzekać 😉 w ciągu dnia też ładnie śpi tylko afery przy zasypianiu robi 😑

    A od czego zaczęliście przy rozszerzeniu diety? Karmicie nadal piersią?

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 94 95 96 97 98
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ