X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe wszystkie się przejmujemy ja też się zastanawiałam dlaczego tak rzadko się rusza a tu koleżanki dłuższe stażem wytłumaczyły mi to w ten sposób tak samo jak gino może jak zjesz coś słodkiego to zacznie się ruszać u mnie działało. Ale masz fajnie już tak blisko wizyta ja muszę troszkę jeszcze poczekać ale już bliżej niż dalej :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ale macie fajnie z tymi ruchami bączków hehe ale jeszcze będziecie narzekały jak wam bobas w żeberka przywali :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 18:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ,a u mnie tempka troszkę spadła jak widać na wykresie ,ja już nie wierze ze coś z tego będzie i czy wogóle będzie (chociaż cykle niby długie ,ten jest dziwny a termin z poprzedniej @ to 7.07) :( :( :(

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 lipca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira nie pitol, zaraz Cię ustawię do pionu!! :) Co to za podejście???
    Nastawienie też jest ważne, masz myśleć pozytywnie :P
    Ja właśnie wróciłam z zakupów :) Kupiłam warzywek i jabłuszek na targu, bo chodzi za mną szarlotka :)
    Kupiłam jeszcze rybaczki, takie tanie, lniane, na lato przewiewne :)
    A i jeszcze kupiłam 4 mini jagodzianki, takie na wagę, które teraz wpierniczam przed kompem :)
    Pewnie Wam narobię smaka :) hehe

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro na wizytę ;)
    I przy okazji do rodzinnego, bo czuje się niby lepiej ale chyba osłuchowo coś nie tak..

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 lipca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :) sla.s jak tam po wizycie? opowiadaj :)
    ja dopiero w piątek do ginki
    u Was też taki upał? :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 2 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieplutko się zrobiło :) Słoneczko przygrzewa - lato:D
    Samira widzę, że temp. wzrosła! Trzymam kciukasy!

    Mi jak zwykle nic się nie chce a pracować trzeba.. yh
    Meginka może zobaczysz już kto tam mieszkanko u Ciebie wynajął ;)
    Chłopczyk czy dziewczynka....:D


    Meginka lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No byłam 2h masakra, kolejki, później badania i dopiero zachciało im się zakładać mi kartę ciążową, dostałam skierowanie na badania z krwi i moczu i na badania prenatalne.
    Ale! Widziałam moje małe śpiące maleństwo, które poruszało nóżką i bijące serduszko <3
    Przecudowny widok widzieć takie swoje maleństwo ;)

    Matylda36, moni_c, samira, Meginka lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 lipca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s no to fajnie, że wszystko w porządku :)
    moni, no mam taka cichą nadzieję, że zobaczę już czy synunio czy córunia. Na razie chyba bardziej obstawiamy synka, ale będę się cieszyć niezależnie od płci, byle by wszystko było w porządku :)
    No i pewnie wyznaczy mi USG połówkowe.
    Postanowiliśmy, że po połówkowym powolutku będziemy gromadzić wyprawkę, żeby rozłożyć wydatki w czasie, bo tak wszystko na raz to ciężko będzie. A trochę tego jest na tej liście :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka dobry plan do podstawa! :D Ciężko nawet przy samej końcówce wszystko gromadzić i ciągle zastanawiając się: Czy wszystko mamy? i stresować się niepotrzebnie :)

    Ja mam kolejną wizytę u gin 23.07, a 29.07 mam prenatalne ustalone ;)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeeeeeej czy już nikt tu nie zagląda???
    jak ja nie zacznę to żadna się nie odezwie!
    Foch!
    Co tam u Was??
    Aż tak grzeje, że się nie chce pisać ???
    Łobuzy jedne :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka zbulwersowana. :D
    U mnie grzeje, choć dziś coś pogrzmiało :)
    Ogólnie cały czas jestem śpiąca. I męczą mdłości.

    A Ty jak się czujesz? Jutro chciałabyś może już płeć poznać ? :D

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 4 lipca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Wiecie może czy wlókniaki można usuwać w ciąży i czy nie grozi to dziecku?
    Mam takiego włókniaka na karku 1cmx1cm od urodzenia i internista jak ostatnio mnie badał zwrócił na niego uwagę( przez ostatnie lata urósł i ściemniał)i powiedział, że w ciąży może się zmienić w coś złośliwego :O -przeraził mnie trochę. Mam wizytę u dermatologa w środę ale cholernie się boję..
    Miałyście może do czynienia z włókniakami?

    Meginka nie fochaj się ;)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 lipca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no musiałam się "ostro zbulwersować" :) hehe żebyście czasem coś skrobnęły, bo zaglądam tu prawie codziennie, a tu takie pustki.
    No bardzo bym chciała już poznać płeć, dzisiaj śnił mi się synek :)
    Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty :)
    Jestem już przygotowana (jak to mój M mówi "fryzurka na zero :) ) i podekscytowana :)
    Niestety nic nie wiem o włókniakach, dermatolog Ci wszystko wyjaśni, na pewno będzie dobrze :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 5 lipca 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko foch i proszę jak się ruszyło. Czekam na relację z wizyty i jakieś fotki :) No a jak fryzurka musi być mój to mi ostatnio powiedział, że jak do gina to na "Zero" a tak cały miesiąc "boberek" hehe i się cieszy. Zaproponowałam aby wziął się za maszynkę i do dzieła, bo ja raz w miesiącu to się tak namęczę , że szok bo przecież już nic tam nie widzę a w lusterku to trudno ostatnio nie trafiłam i wycięłam sobie trochę skóry na palcu a jaki krwotok masakra :) Wczoraj mnie kąpał bo ostatnio bardzo szybko się męczę może to przez tą cholerną astmę, ale jak mi włosy mył wolałam mieć zamknięte oczy bo pewnie byłyby całe w szamponie ale starał się bardzo. I dziś mam zakaz kąpania bo na noc mąż jedzie do rodziców, a ja mam wannę zabudowaną i dość wysoko w ostatni piątek myślałam, że nie wyjdę stamtąd (byłam sama) więc wolę nie ryzykować. Ale dobrze, że mój mąż jest taki kochany nie pomyślałabym wcześniej, że aż tak będzie się angażował, pomagał itp. Nawet jak się wkurzam i jestem zła - hormony to podejdzie przytuli no i mi przechodzi heh znalazł na mnie sposób. Oby tak dalej hehe Będzie cudownym tatusiem, lepszego nasz synek nie mógłby mieć heh A synek od dwóch dni tak szaleje w dzień, że w szoku jestem, że ma tyle siły, mąż w nocy mówi, że też kopie bo on czuje:)
    No i ok ok 4 dni mam taki apetyt, że mogłabym cały czas coś jeść.

    O włókniakach nic nie wiem niestety nie mogę pomóc.

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 lipca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka, fajnie, że Twój M tak się Tobą opiekuje :) Mój też się stara, ale jest całe dnie w pracy ( ktoś w końcu musi zarobić na rodzinę :P ) a jak wraca taki umęczony upałem- jest kierowcą- to kładzie się na drzemkę przeważnie i w zasadzie tylko wieczory mamy dla siebie i weekendy.

    No dobra to teraz relacja z wizyty ;)
    Będziecie zawiedzione- ja też trochę jestem.
    Nie miałam dzisiaj USG :( Ginka stwierdziła, że co za dużo to nie zdrowo, i takie częste podglądanie wcale nie jest dla dzidzi dobre, po prostu pozwólmy jej rosnąc :) A myślałam, ze dziś płeć poznam...
    No ale cóż... zbadała mnie, słuchała jakimś sprzętem serduszka, ja też słyszałam jak bije, jest ok. Na moje grzybki dostałam Nystatyne i Clotrimazol i dla M jeszcze coś przepisała, ale dzwoniłam- stwierdził, że on nic nie będzie brał, nic go nie boli i nie swędzi i koniec. No i weź chłopu przetłumacz :) No i nie kupiłam bo po co na darmo kasę wydawać zwłaszcza, że to kosztuje 50 zł.
    A i powiedziała, że za niedługo powinnam poczuć ruchy dziecka, już miałam powiedzieć że już czuję, ale stwierdziłam że to może jednak jeszcze nie to i się zamknęłam :P
    Jak na razie nic nie przytyłam, w pierwszym trymestrze spadło 5 kilo i na razie stoi, obym nie nadrobiła potrójnie później ;) hehe
    No, to tyle z mojej wizyty, następna 30 lipca. Idę na drzemkę bo łeb mi pęka, połaziłam trochę po sklepach, małe zakupy w Rossmanie i Biedronie i jestem padnięta...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 5 lipca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już powoli w czasie golenia nóg czy innych części ;) zaczynam akrobacje wyczyniać i aż się boję co będzie później! tak samo z kąpaniem się w wannie. Brzuszek niby mam, nie duży jak na razie ale już sprawia mi dyskomfort podnoszenie nogi tak wysoko :O....

    Ale powiem szczerze, że już nie mogę się doczekać tego dużego brzuszka :D

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 lipca 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze pani doktor powiedziała, że mam świetną morfologię i że normalnie nawet kobiety nieciężarne nie mają takiej dobrej. No to mówię, że jem dużo warzyw i owoców i w ogóle, a ona że super bo takie naturalne witaminy są o wiele zdrowsze niż te w tabletkach :)
    NO, musiałam się pochwalić, że zostałam pochwalona :)
    Teraz Wy mnie ładnie pochwalcie, że grzeczna ze mnie dziewczynka :) i że ładnie jem warzywka :)

    olaola, maja2024 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 5 lipca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwalimy, chwalimy wzorowa mamusia, jedz dalej tylko oprócz tego coś jeszcze bo będę najgrubsza na forum :). Cieszę się, że wszystko jest dobrze, i serduszko pięknie bije. To teraz jak nie masz zdjęć maleństwa to swoje wstaw z brzuszkiem hehe :)
    Ja w tym tygodniu co Ty też byłam u gina i mu powiedziałam, że coś czuję opisałam a on potwierdził, że to ruchy małego.

    Szkoda, że nie zrobiła USG ja nie wiem jedni lekarze robią co miesiąc inni 3 razy w ciąży. Mój gino mówi, że to jest stare podejście no ale co lekarz to inne podejście :)
    Mi na początku tzn pierwsze tygodnie ciąży to USG trwało chwileczkę dosłownie tylko zaglądał i już mówił, że jemu to wystarcza a ja się jeszcze napatrzę. A stara ta twoja ginka czy młoda ??? No nic poczekamy razem z Tobą do 30 lipca hehe nie ma wyjścia.
    Ja już się nie mogę doczekać przyszłego czwartku jak dobrze pójdzie i mały ładnie się ustawi to będzie 3d hehe

    Mój mąż też pracuje i w domu jest koło 19 i czasem aż mi go szkoda jak stoi przy zlewie czy odkurza i czasami sama zmywam ale on mówi, że mam zostawić. Fakt kręgosłup już boli i jak tak postoję przy zlewie to mnie wygina. A weekendy ma wolne całe szczęście. Mój też parę lat temu pracował jako kierowca - jeździł TIRem ale zrezygnował bo prawie nie było go w domu.
    Tak ja też akrobacje wyczyniam przy takich zabiegach, a brzuszek już spory i nic nie widać jak się kremuję to mąż mi sprawdza czy nie zostało kremu na dole brzuszka czy nie ma rozstępów bo ja nic nie widzę jak stane to już nawet palców u nóg nie widzę heh. Także Moni zacznij już ćwiczyć z lusterkiem.

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja moja ginka to już raczej starsza dałabym jej prawie 50 lat. No ale jak mówi, że tak trzeba to niech tak będzie...
    A tak chciałam już zobaczyć czy jest tam jakiś siusiak czy nie ma :)
    zdjęcie brzuszka wrzucałam w zeszłym tygodniu chyba, nie pamiętasz??? chyba nawet ze trzy :) od tamtej pory nie urosłam, chociaż i tak duża ze mnie dziewczynka :)
    moja siostra w pierwszym trym schudła 9 kg a potem przytyła prawie 30 o.O
    a u Ciebie jak tam z wagą??? to już 24 tydzień więc byłoby dziwne gdybyś nie przytyła :) na pewno ładnie wyglądasz :)
    a z innej beczki :)
    kupiłam sobie dziś dużą oliwkę bo tak mnie cycory swędzą że szok, chyba jeszcze rosną :) hehe

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ