X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 5 lipca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nic nie zrobisz no to czekamy może następnym razem się dowiesz kto tam mieszka:)
    Pamiętam że wstawiałaś ale myślałam, że może coś tam urósł ten hotelik bo mi na początku rósł a teraz się zatrzymał na 117 cm od 2 tyg tylko podniósł się do góry bardziej i zrobiła się taka piłka hehe no ale i tak mam duży bo moja siostra ma kilka dni do porodu i ma 112 cm widocznie mi szybciej zaczął rosnąć. Za to teraz jak mały się przekręca to dokładnie czuję gdzie się znajduje bo się tak rozpycha no ale wyczytałam, że dzieci najbardziej ruchliwe są od 24 do 28 tc także akurat mój czas.
    No ja w sumie od początku przytyłam 4 kg nie licząc tego że schudłam na początku ogólnie to teraz ok pół kg na tydzień jakoś wychodzi. Ja mam nadzieję, że nie przytyję 30 kg bo przegonię wagę męża :)
    Hehe czy ładnie wyglądam mąż mówi, że tak a i ja się sobie bardziej podobam niż przed więc jest dobrze :)
    Ja niestety nie stosuję oliwek bo jakoś nie mogę wytrzymać jak mi się koszula przykleja i stosuję Pharmaceris M mnie swędzi brzusio i piersi co jakiś czas najczęściej jak nie jestem w domu i nie ma jak się podrapać :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 5 lipca 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki! :)
    witam sie po dluzszej przerwie, bylam w pl u ginki no i nie mam dobrych wiadomosci, mam dwa duze guzy na obu jajnikach (jeden o wymiarach 67x68mm i drugi o srednicy 52mm) i endometrioze, ginka powiedziala, ze trzeba je wyciac jak najszybciej, mialam robione badanie krwi na ca125, wynik podwyzszony od endometriozy, ale to nic zlosliwego na szczescie. mam umowiona wizyte u mojego gp i zobaczymy co mi powiedza. to tyle ode mnie to teraz sobie poczytam co tu sie dzialo jak mnie nie bylo :) pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje, ze wszystko jest ok u was :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 lipca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aguś witaj kochana :) dawno Cię nie było, tęskniłyśmy :)
    to faktycznie nie najlepsze wiadomości, ale na pewno wszystko będzie dobrze, wytną ci to cholerstwo i może staranka zaowocują dzidzią :)
    to wróciłaś już do nas na stałe mam nadzieję?? czy tylko tak na chwile zajrzałaś?

    ja dzisiaj mam masę sprzątania, w dodatku zachciało mi się piec szarlotkę :) właśnie zagniotłam ciasto kruche, bo przecież jak obiecałam że zrobię, to by mi spokoju nie dał :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 6 lipca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meguniu jestem tu regularnie tylko nie udzielalam sie bo nie bylo o czym pisac :P ale podczytuje was, teraz tylko mialam przerwe na urlopik :) takze nie zapomnialam o was dziewczyny i ciesze sie, ze dzidzie rosna zdrowo :) ginka powiedziala, ze po operacji odrazu sie starac, bo takie rzeczy maja tendencje do nawrotow :/ w poniedzialek ide do lekarza to zobaczymy co mi powie, mam nadzieje, ze dlugo to nie potrwa i bedziemy mogli sie starac :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , a to pisałam na innym wątku przedWCZORAJ cyt siebie :a ja ryczę i jestem załamana ,już plamię ,zawsze cykl długi (47,43dni)to się skrócił,(jeśli jutro się rozkręci to będzie 28dniowy cykl) niby jest normalny ale co z tego,,jak był wiedziała to bym serduszkowała przynajmniej od 7dc codziennie a tak następny na pewno się przeciągnie i zaś dupa ,jebie(Sorki) mi to wszystko ,czuję się do dupy i do niczego...mam nadzieje ze wam się dziewczyny uda...

    ale jakaś skąpa ta @ już dziś ehhh...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami, może to jednak nie @...
    ehhh przy nieregularnych cyklach to nic się nie przewidzi, nie wiadomo czego się spodziewać...
    zobaczysz, przyjdzie czas i na Twoją dzidzię :) <3

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko moje koleżanka przy długich cyklach miała plamienia obfite jak okres tylko koloru takiego brązowawego i okazało się, że to nie okres, a ciąża.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Samirko moje koleżanka przy długich cyklach miała plamienia obfite jak okres tylko koloru takiego brązowawego i okazało się, że to nie okres, a ciąża.
    możliwe ale spadek tempki , ból i wrażliwość piersi brak a do spadku były takie objawy no i dzień przed plamieniem ,bo @ zaczęła się w przeddzień plamieniem brązowym ,test negatywny...a i była czerwona krew,dziś zaznaczyłam plamienie a nawet go na zewnątrz nie było hymmm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2013, 21:42

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooooo wstawac dziewuszki :)
    co tam u Was??/ poranna kawka??? czy już po??
    Ja właśnie wróciłam z malutkich zakupów, kupiłam sobie majtki :P
    hehe
    do tego jeszcze długaśną spódnicę do samej ziemi, taką wiecie zwiewną no i standardowo warzywka i pieczywo :)

    oooo coś takiego jak to, kolor miętowy

    http://allegro.pl/letnia-zwiewna-spodnica-maxi-z-paskiem-i3353944671.html

    jest fajna, bo ma szeroki pas z materiału, a nie uciskającą brzuch gumkę.

    wczoraj byłam prawie cały dzień na festynie, ale się wynudziłam, bo po pierwsze słońce grzało strasznie, a po drugie wszyscy pili piwo i się wygłupiali itd a ja tymbarka...
    nie to żebym marudziła że jestem w ciąży czy coś, to nie tak, tylko
    hmmm chyba już nie pasujemy z M do towarzystwa naszych niezamężnych i niedzieciatych znajomych :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! ja tak szybko bo pracy mam dużo:
    Meginka- Odgapiam spódnicę :p :)



    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 lipca 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziendoberek!

    megi super spodnnica :)

    a ja za 4 godziny do lekarza ide, troche sie denerwuje...

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi, będzie dobrze :) jesteśmy z Tobą <3
    Jak wrócisz to koniecznie napisz :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 lipca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki meguniu :) napisze, oczywiscie, ze napisze :) sama ciekawa jestem co mi powie :)



    no to maly update :)
    wlasnie przyszlam od lekarza, moja gp skierowala mnie do ginekologa i w sumie tylko tyle mogla zrobic, teraz czekam na list i jak pojde w koncu do gina to wtedy sie czegos dowiem :) no to by bylo na tyle, milego wieczoru zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2013, 18:11

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 lipca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo no to niczego się nie dowiedziałaś... ehhh
    a tak w ogóle to dzień doberek :P
    u mnie dziś wybija 18 tydzień :) jak ten czas leci, niedługo połowa ciąży. A mój brzuch nic nie rośnie :( tzn ja nie widzę, żeby rósł...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 9 lipca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno rosnie, jeszcze masz nastepne 20 tygodni :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)
    właśnie się dowiedziałam, że po raz kolejny zostanę ciocią :)
    moja siostrzyczka właśnie się wygadała że jest w ciąży, ale nie jest tym zbytnio zachwycona bo ma już 34 lata i trójkę dzieci...
    mówię jej że trzeba się cieszyć, no ale cóż...
    to dar od Boga przecież :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    a tak wogóle to jeśli chodzi o dzidzię to próbuję ten cykl i potem przerwa paromiesięczna jak nie wyjdzie...teraz biorę CLO a w piątek do ginki bo tak się zapisałam ,nich zrobi USG i już, chociaż to będzie dopiero 8dc ale w niedziele wyjeżdżam na urlop ,tak poszłabym w poniedziałek ,poproszę ja tez o lutkę dowcipna bo najtańsza i będę brała od 16-18dc lub w 3dzień po skoku ...i testy owu kupiłam 20+3ciążowe ...tyle w temacie :P

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 12 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Wczoraj byliśmy na USG mały waży 857 g i jest okazem zdrowia. Wstydzioszek z niego no ale po kilku próbach pokazał swoją twarzyczkę hehe. Pulchniutki i podobny do tatusia hehe Ja muszę mierzyć cukier przez tydzień bo po obciążeniu glukozą 75g wynik był 135 i trzeba kontrolować i jęśli będzie się utrzymywał powyżej 120 przez tydzień to dostanę skierowanie i będzie dietka niestety mam jednak nadzieję, że to wina zbyt dużej ilości spożywanych czereśni i będzie ok. Pozdrawiamy :)
    A to foteczki na drugim nasz synek znudzony wizytą sobie ziewa :)

    2vkbyiq.jpg
    mvg11s.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 14:41

    samira, agula, olaola lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Hej :)
    Wczoraj byliśmy na USG mały waży 857 g i jest okazem zdrowia. Wstydzioszek z niego no ale po kilku próbach pokazał swoją twarzyczkę hehe. Pulchniutki i podobny do tatusia hehe Ja muszę mierzyć cukier przez tydzień bo po obciążeniu glukozą 75g wynik był 135 i trzeba kontrolować i jęśli będzie się utrzymywał powyżej 120 przez tydzień to dostanę skierowanie i będzie dietka niestety mam jednak nadzieję, że to wina zbyt dużej ilości spożywanych czereśni i będzie ok. Pozdrawiamy :)
    A to foteczki na drugim nasz synek znudzony wizytą sobie ziewa :)

    2vkbyiq.jpg
    mvg11s.jpg
    śliczny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    od tego cyklu biorę CLO dziś 8dc a biorę do jutra...
    laski byłam u ginki ,jak się spodziewałam pęcherzyków nie ma jeszcze ,za wcześnie ,niestety już się nie dowiem bo jadę na wioskę w niedzielę a mówiła żebym przyszła,
    a to moje wyniki które robiłam do Endo (idę pierwszy raz)
    cholesterol ok
    TSH 4,130 norma 4,200 (na granicy normy powiedziała gin i może być niedoczynność):(
    FT3i FT4 ok

    ale już kojarzę te moje schizy z poceniem,bólami stawów,tyciem,nieregularne i długie cykle,...itp.część z nich na pewno od tarczycy ehhh...

    jelita to tez immunologiczna choroba WZJG
    wszystko razem = brak dzidzi

    dostałam receptę na CLO jeszcze i luteinę dopoch na kolejne cykle jakby się teraz nie udało . ,co się dowiedziałam ryczałt na nią tylko w pierwszym trymestrze ciąży ha i 100% bule ale od kumpeli z innego forum dostanę za free 3-4 opakowania lutki :P także git :)

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ