X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira niech się utrzyma. Przesyłamy Ci fluidy z Meginką, Moni i Mają <3

    Meginka, samira, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Meginka to jest problem, bo on nie wie. Mówiłam mu ale do niego jakby ta informacja NIE DOTARŁA. Nie wiem jak to będzie.. Potrzeba mi czasu.

    Dziś byłam u dentysty i dostałam znieczulenie dla kobiec w ciąży do 12 tygodnia na nfz, aż mnie ta służba zdrowia po raz pierwszy pozytywnie zaskoczyła :)

    Masz rację potrzeba czasu, ale musisz to z Nim chyba jak najszybciej wyjaśnić, bo później będzie jeszcze trudniej...

    Nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak znieczulenie dla kobiet w ciąży, tym bardziej na NFZ.

    Samirka- trzymamy kciukacze :) Kiedy będziesz testować??? Będziemy czekać w napięciu :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwcześniej ,jak nic się nie zmieni to test 7-8 lipca !!! :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Samira niech się utrzyma. Przesyłamy Ci fluidy z Meginką, Moni i Mają <3
    łapię divers2272.gif

    Meginka, aiwlys lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz przeżywam burzę hormonów, walkę z mdłościami i zachciankami. Mam ochotę na szklankę zimnego mleka, chipsy i czereśnie. Po prostu masakra. Choć ostatnio przez stres i nerwy odpychało mnie od jedzenia a tym bardziej po tym zatruciu.

    Ja bym Samiro nie wytrzymała i pewnie zrobiłabym test w 26dc u Ciebie to 2 lipiec. :D
    U mnie za pierwszym razem jak tak patrze na tamten cykl, owulacje wyznaczyło mi na 18dc, a w 26dc i 27dc testy wyszły mi pozytywne i w 28dc byłam na becie i było 93.7 albo 97.3 nie pamiętam już dokładnie. I cykl zakończył się w 72 dniu :(

    Ale teraz znów leci na nowo i już 56dc podskoki.gif

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no no uważaj :) czereśnie i mleko to nie jest dobre połączenie... ;)
    pochwalę się Wam dziewczyny- sprzedałam dziś swoją suknię ślubną. Po roku wklejania ją w różne ogłoszenie. Co prawda wzięłam trochę mniej niż 1/4 jej wartości, ale dobre i to. Leżała i się kurzyła :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szukam terrarium dla mojego kolejnego nabytku ;)

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam kupiłaś? Krokodylka czy węża??? :P :P :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj no moja mama mówi, że zaczynam wszystko przyprowadzać do domu.
    Mam już tak:
    - dwa żółwie stepowe - Franklin(nawet duży już jest) i Marysia(mała)
    - psa - Shandy, od Lecha hehe. :D
    - węża albinosa - Mortycja, cała bielutka. :)
    - pająka - Helena - ptasznil
    i teraz nabyłam kolejnego węża, tym razem zbożowego :D

    aniczka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Oj no moja mama mówi, że zaczynam wszystko przyprowadzać do domu.
    Mam już tak:
    - dwa żółwie stepowe - Franklin(nawet duży już jest) i Marysia(mała)
    - psa - Shandy, od Lecha hehe. :D
    - węża albinosa - Mortycja, cała bielutka. :)
    - pająka - Helena - ptasznil
    i teraz nabyłam kolejnego węża, tym razem zbożowego :D
    MINI ZOO masz w domciu :) za pająkami nie przepadam ale wąż musi być ładny :)
    ja mam pieska shih tzu ,słodziak jest ,najukochańszy mój MONTI :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ,w Kato ok. 13-14*C pochmurnie i deszczyk mały pada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w łóżku chora. Na nic nie mam siły. Muszę doprowadzić się do ładu i iść do lekarza. :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    A ja w łóżku chora. Na nic nie mam siły. Muszę doprowadzić się do ładu i iść do lekarza. :(
    OJ TO ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Samirko :) Nie czuje się ani trochę dobrze.
    Ale do lekarza i tak pójdę dopiero w poniedzałek/
    Teraz znów doskwiera mnie ból głowy i się kładę. :(
    DOBRANOC :*

    samira lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, co tam słychac??
    Dziewczyny maja i nienormalna mam pytanie. Jak zaczęłyście odczuwać ruchy dzidzi to już codziennie je czułyście czy co jakiś czas?? bo ja np czułam cały tydzień a dzisiaj cisza, wczoraj też i nie wiem czy dzidzia po prostu spokojna, czy się martwic.
    W sumie i tak się martwię :(
    W dodatku przyplątała m,i się infekcja... swędzi, piecze i mam upławy... ehhh robię nasiadówki i biorę lactovaginal, ale nie jestem przekonana do leków bez recepty. Tylko na chwilę przynoszą ulgę.
    No ale co zrobić, jak nie ma nic innego pod ręką.
    Może do piątku do wizyty jakoś wytrzymam.
    Nie czuję się najlepiej, więc prawie cały dzień leżę, tylko trochę pomagam M przy obiedzie.

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka ruchy płody zaczyna się chyba liczyć po 20 tygodniu. Wcześniej to chyba nie ma sensu się stresować bo dzidzia jeszcze mała i ruchy raz się czuje a raz nie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Z chęcią się dowiem co i jak :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka powiem Ci tak ja nie mam pojęcia, ale też wydaje mi się, że nie powinnaś się przejmować. Co do upławów ja miałam nadżerkę (bo chyba już nie mam haha :D), w pierwszej ciąży dostałam tabletki i zalecono mi kupno żelu Lacibios femina do sfer intymntych - używam go codziennie do dziś - bo mimo małego opakowania starcza na długo, nic nie piekło i nie swędziało :) A co do nadżerki nawet nie wiem czy po zabiegu mogli mi ją zniwelować? Bo nie mam żadnych problemów z upławami nie nic.

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tc takie głaskanie ale później tylko co jakiś czas takie głaskanie od środka. Synek zaczął się porządnie ruszać ok 18-19 tc i od tego czasu czuje codziennie :) Tzn na początku jak się za długo nie ruszał to jadłam coś słodkiego i się kładłam i zaczynał się ruszać i tak robię do tej pory choć teraz nie muszę bo się rusza bardzo często i dość mocno nawet odpukuje na moje pukanie hehe od 21tc zaczęło być widać jak się brzuch porusza no i mój mąż wtedy też poczuł pierwsze kopniaczki :) Ruchy dzidzi liczy się od ok 27 tc inf. gino
    Także nie masz co się martwić bo Twoja dzidzia jest jeszcze malutka i nie ma tyle siły abyś każdy jej ruch czuła, ale spokojnie jeszcze troszkę i będzie się tak ruszała jak mój, że czasami aż się śmieję, że ma tyle siły :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Meginko ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tc takie głaskanie ale później tylko co jakiś czas takie głaskanie od środka. Synek zaczął się porządnie ruszać ok 18-19 tc i od tego czasu czuje codziennie :) Tzn na początku jak się za długo nie ruszał to jadłam coś słodkiego i się kładłam i zaczynał się ruszać i tak robię do tej pory choć teraz nie muszę bo się rusza bardzo często i dość mocno nawet odpukuje na moje pukanie hehe od 21tc zaczęło być widać jak się brzuch porusza no i mój mąż wtedy też poczuł pierwsze kopniaczki :) Ruchy dzidzi liczy się od ok 27 tc inf. gino
    Także nie masz co się martwić bo Twoja dzidzia jest jeszcze malutka i nie ma tyle siły abyś każdy jej ruch czuła, ale spokojnie jeszcze troszkę i będzie się tak ruszała jak mój, że czasami aż się śmieję, że ma tyle siły :)
    no tak, jeszcze jest malutka :) tylko przejęłam się tym, że przez ponad tydzień czułam że ruszała się codziennie, a tu nagle 2 dni cisza- nic.
    Dobra, to już nie panikuję, do piątku do wizyty relaksik i odpoczynek :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hej dziewczyny, co tam słychac??
    Dziewczyny maja i nienormalna mam pytanie. Jak zaczęłyście odczuwać ruchy dzidzi to już codziennie je czułyście czy co jakiś czas?? bo ja np czułam cały tydzień a dzisiaj cisza, wczoraj też i nie wiem czy dzidzia po prostu spokojna, czy się martwic.
    W sumie i tak się martwię :(
    W dodatku przyplątała m,i się infekcja... swędzi, piecze i mam upławy... ehhh robię nasiadówki i biorę lactovaginal, ale nie jestem przekonana do leków bez recepty. Tylko na chwilę przynoszą ulgę.
    No ale co zrobić, jak nie ma nic innego pod ręką.
    Może do piątku do wizyty jakoś wytrzymam.
    Nie czuję się najlepiej, więc prawie cały dzień leżę, tylko trochę pomagam M przy obiedzie.
    ja polecam multygyn jest drogi ale starcza na długo,nie brudzi bielizny i można stosować w ciąży bo jest naturalny ,ma jakąś fajna substancję która niszczy zarazki i można go do środka i smarować na zewnątrz daję link z intern. apteki ale on jest w dobrych tez w stacjonarnych aptekach ***http://www.domzdrowia.pl/73471,multi-gyn-actigel-zel-50-ml.html***to jest apteka przykładowa , tam jest dołączony aplikator który się na tubkę nakręca ale ja stosowałam taka strzykawkę którą napełniałam do 1/3 lub połowy i do środka lub smarowałam (tez była w zestawie) :) tam jest szeroki opis na tej stronce ,polecam :)
    p.s. nawet pisze tam ze bezpieczny w czasie ciąży i karmienia piersią
    i ten bo są jeszcze tabletki do irygacji i ten sam w pięciu aplikatorach ale ten z linka wydajniejszy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 18:25

    Meginka lubi tę wiadomość

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ