X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 5 lipca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca, a ile już cykli za wami? Staraj się o tym myśleć pozytywnie :) ją się wczoraj dowiedziałam, że dwie moje kuzynki są w ciąży. Jedna będzie mieć bliźniaki. Podchodzę do tego pozytywnie, bo przecież ich stan nie wpłynie w żaden sposób na moje zaciążenie.
    Szkoda tylko, że nie masz w mężu wsparcia :( ją koleżankom też nie mówię o tym, ale na szczęście z mężem jesteśmy razem w temacie.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, kate, staramy się tak oficjalnie tzn. że zwracam uwagę na częstotliwość, temperaturę od 3 cykli (czyli od 5 miesięcy bo mam nieregularne cykle). Ale nie zabezpieczamy się od dwóch lat i nic...

    Cieszę się, że jest to forum bo wiem, że znajdzie się tu ktoś kto mnie zrozumie :) Fajnie jakby się można było spotkać w realu :P

    Ogólnie dużo osób zachodzi ostatnio w ciąże i mnie to nie rusza, dwie osoby mnie tak wytrąciły z równowagi - moja koleżanka która niedawno nie chciała, potem stwierdziła że chce i jest w ciąży no i wczoraj moja kuzynka... Wychodziłyśmy za mąż w tym samym czasie i to mi jakoś uzmysłowiło że już czas bo to dwa lata po ślubie już, a z drugiej strony mój wujek, który robi z tego jakieś chore wyścigi...

    Mąż mnie trochę wczoraj zdołował, widział że się zmartwiłam, ale nie zareagował... Jak mu wieczorem powiedziałam, że się zapiszę prywatnie do ginekologa i że może za jakiś czas on by się poszedł przebadać to powiedział, że z nim jest wszystko ok... Niby żartował ale zrobiło mi się przykro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 09:27

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca się, to naprawdę nie masz się czym martwić i musisz postarać się wyluzować, bo oszalejesz. zrób sobie trochę wolnego od forum - mnie to pomaga :) 3 cykle to jest jeszcze wciąż norma.

    A męża kopnij w tyłek, bo kurcze skąd on może wiedzieć, że z nim ok?! jejku, denerwuje mnie takie podejście, przecież to jest kwestia obu partnerów...

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate dzisiaj z Mezem szczerze porozmawialam i powiedział że oczywiście że się pójdzie zbadać, wczoraj żartował i sam dzisiaj przyznał, że to był głupi żart.

    Wiem, że 3 cykle to jeszcze nic, ale chyba podświadomie wkurzam się na siebie że zmarnowalismy te dwa lata na takie luźne starania... Po wczorajszym załamaniu dzisiaj jest dobrze :-)

    Forum to fajna rzecz, ale masz rację kate, trzeba się trochę od niego odciąćodciąć, zrobilam tak w poprzednim cyklu, wczoraj poprostu się załamałam i potrzebowałam czegoś co mnie podniesie, a forum mi pomogło :-) teraz znowu będę tu rzadziej zaglądała i mocno działała z Mezem :-)

    Cały czas wspieram wszystkie staraczki i będę Wam relacjonować moje poczynania :-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i bardzo fajnie! trzeba jednak dbać o psychikę w tych trudnych chwilach, bo niestety można łatwo oszaleć :(

    a ja dziś po pracy idę po test i będę testować :) dziś już 15dpo i wciąż temperatura względnie wysoka :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate no to trzymam mocno kciuki !! :) niech się pojawią na teście dwie kreseczki :)

    kate55 lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ, jestum na ovu od niedawna (pierwszy cykl). Staramy się z męzem drugi cykl. wiem, że to bardzo krótko, ale chciałabym , aby maluszek szybko się pojawił. cho enie każdej:) Pozdrawiam:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ujrzałam dziś dwie kreski !! <3

    starająca się15, pepsunieczka, kardan425, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Ujrzałam dziś dwie kreski !! <3
    Gratulacje ;)

  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate gratulacje !! :*

    Co robiłaś w tym szczęśliwym cyklu, że się udało ? ;)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate <3 gratuluje :)
    Starająca :) ja dokładnie za miesiąc mam 4 rocznicę ślubu więc wiesz... Twoje dwa lata to nie dużo :D mam koleżankę co po 14 latach urodziła dziecko :P

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem że ja to jeszcze świeżynka jestem :P tylko, że wokoło mnie zachodzą w ciąże ludzie, którzy są mniej po ślubie albo w ogóle...

    Ale tak jak pisałam wcześniej, wczoraj miałam załamanie i dzisiaj wróciłam na tor ze zdwojoną siłą !! Pokładam duże nadzieje w wizycie u prywatnego ginekologa

    Forum też ponownie opuszczę, bo tak jak mówiła kate, trzeba trochę odpocząć.

    Ale będę zaglądała i śledziła Wasze starania, dam też znać jak idą moje ;)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam!

    Starająca się - to był pierwszy cykl z wiesiołkiem, ale nie mam żadnej gwarancji, że akurat to pomogło :) chyba po prostu łut szczęścia :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :) najważniejsze że się udało :)

    A propo tego wiesiołka, powiedz mi kupiłaś jakiś konkretnej firmy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 17:38

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oeparol w kapsułach :) na ulotce było napisane, żeby wyciskać zawartość na łyżeczkę, ale ja połykałam całe kapsułki - nie chciało mi się bawić :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki ;) a Męża też tym karmiłaś?

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate, ogromne gratulacje :)

    Ja od dziś na luteinie 2x2, plus w tym cyklu też wiesiołek, trzymajcie kciuki :)

    kate55 lubi tę wiadomość

  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchid trzymam mocno ;) ja pd przyszłego poniedziałku zaczynam luteinę dopochwowo 2 x dziennie i też chyba jutro pójdę zaopatrzyć się w wiesiołka ;)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki kate55 !!!
    Teraz wyslaj dobre fluidy hehe
    Mi tez mnoza sie i wyrastaja ciezarne jak grzyby po deszczu ale mowie sobie ...bedzie dobrze nie wolno zazdroscic ...
    Moze i mi w tym cyklu sie poszczesci?!

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate gratulacje!!

    Ja tez odcielam sie na troszke od forum...nie chcialam zapeszac... w ndz nie wytrzymalam i zrobilam test (9dpo) wynik ujemny. :(
    Mam przeczucie ze znow sie nie udalo ;( do tego jeszcze temp dzis spadla. Wczoraj 37.03 a dzis 36.87. A do @ mozna juz powiedziec ze 4 dni :(.

    f2w33e3kuzmmto35.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ