Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już po.....wg gin wyniki są dobre i to nie problem ze mną a z mężem..pokierowała do kliniki niepłodności.....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    I już po.....wg gin wyniki są dobre i to nie problem ze mną a z mężem..pokierowała do kliniki niepłodności.....
    U nas nasienie jest też słabe. Niestety teraz norma morfologii nasienia wynosi 4% i u nas jest na granicy. M dostał witaminy i jeżeli nie pomogą to dostanie leczenie na receptę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam też, że mi przez 7 lat też lekarze mówili, że moje wyniki są dobre :) a po tym czasie okazało się, że jest dużo do poprawy.

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Dziewczyny wpadłam na pomysł i nie wiem co Wy na to?

    Żeby założyć tajną grupę na fb i tam się przenieść?
    Pisz coś więcej :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Pisz coś więcej :)
    Mogę założyć taką grupę i Was do niej dodać :) Dostęp do takiej grupy mają tylko jej członkowie i nikt poza listą. No i czytać nas też nie będzie cały świat tylko my same.

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja tu siedzę i czytam, i widzę ,że jakąś ucieczkę planujecie, no nie pozwalam ;) Ja nie mam konta na fb.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Mogę założyć taką grupę i Was do niej dodać :) Dostęp do takiej grupy mają tylko jej członkowie i nikt poza listą. No i czytać nas też nie będzie cały świat tylko my same.
    Jestem za :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konto nie musi być prawdziwe :) no, ale to już zależy od większości z Was. Mi osobiście niewygodnie korzysta się z forum z tel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam fb i raczej wolę zostać na forum :) ale komu wygodniej będzie na fejsie to czemu nie, jak kto woli :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok ok, tak tylko zapytałam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    tak samo niewygodnie korzysta się z FB na tel :)
    Ja osobiście zostaję na forum. FB samego w sobie mało uzywam. Ale nie mówię stanowczego NIE że się nie dołączę.
    Mi duzo wygodniej korzysta się z aplikacji fb. Jak korzystam z fb w przeglądarce to jest ciężko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova a powiedz robiłaś monitoring owu?

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Nova a powiedz robiłaś monitoring owu?
    niestety nie. U mojej gin nie ma szans bo usg robia tylko raz w tyg. Rozglądałam sie za kimś prywatnym o w miare dobrej opini to i tak przyjmuja góra 2 razy w tyg w okreslonych dniach ;/
    Daje nam czas do konca roku i od nowego roku chyba sie wybiore do jakiejś kliniki na diagnostykę.

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    niestety nie. U mojej gin nie ma szans bo usg robia tylko raz w tyg. Rozglądałam sie za kimś prywatnym o w miare dobrej opini to i tak przyjmuja góra 2 razy w tyg w okreslonych dniach ;/
    Daje nam czas do konca roku i od nowego roku chyba sie wybiore do jakiejś kliniki na diagnostykę.
    Kurka, to jak ona mówi, że u Ciebie jest wszystko ok, jak nie ma 100% pewności... :/
    A nie ma u Ciebie innego ginexa, do którego możesz iść na sam monitoring? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zbieram się do lekarza. Trzymajcie za mnie kciuki proszę!

    Miłego dnia moje Kochane i do później <3

    nick nieaktualny, Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Kurka, to jak ona mówi, że u Ciebie jest wszystko ok, jak nie ma 100% pewności... :/
    A nie ma u Ciebie innego ginexa, do którego możesz iść na sam monitoring? :)
    no własnie u mnie giny przyjmuja gora 2 razy w tyg w jednej przychodni na nfz. A usg w gabinecie to juz luksus ;/
    A prywaciarze raz w tyg ;/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola kciuki zaciśnięte && :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    && trzymam karola :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    No to jest jakaś porażka. Jak w gabinecie może nie być USG? 50 lat temu to może i było normalne ale dzisiaj?
    Nova popatrz z innej strony. Jak lekarz bez USG chce Ci pomóc zajść w ciążę? Jak chce prowadzić jakąkolwiek diagnostykę?
    Dlatego pisalam że lekarze w mojej przychodni nadaja się tylko do przepisywania recept na tabletki anty. Jak byłam w ciąży to jeździłam na usg do szpitala ;/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Dlatego pisalam że lekarze w mojej przychodni nadaja się tylko do przepisywania recept na tabletki anty. Jak byłam w ciąży to jeździłam na usg do szpitala ;/


    A nie zastanawiałaś się nad dalszymi dojazdami? To co piszesz to jakaś groteska.

    Ale właśnie sobie przypomniałam, że rzeczywiście są takie cudaczne miejsca. Moja mama jakiś czas temu dzwoni do mnie i mówi, że była na wizycie kontrolnej u ginekologa i że wszystko ok. Tylko została zapisana na USG na za tydzień. No parsknęłam śmiechem, bo myślałam, że mówiąc ,,ok" ma na myśli USG. Bo w moim wyobrażeniu ok to znaczy ok z usg. To się jej pytam, po co taka wizyta, jak nie miała usg :) I wszystko się wyjaśniło, że u niej ta sama lekarka raz w tygodniu zbiera wszystkie panie z wizyt i zaprasza do gabinetu na usg, czyli jedna wizyta rozkłada się na dwie. Komedia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 10:23

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ