X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 25 października 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    To za dobre rade moge polac kokosowki, krówkówki, cytrynówki lub miodonki :) własnej roboty

    Nova.. gdzie mieszkasz? :D :D :P

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 25 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Nova.. gdzie mieszkasz? :D :D :P
    Dąbrowa Górnicza :) ale jak sie chcesz zabrac za krowkowke to polecam odwiedziny z nocowaniem:))

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się pod alko :) Kocham grzane wino i umiem powiedzieć w kilku językach :D Dodaję jeszcze nalewkę kukułkową mojej siostry, rewelacja!!!

    Właśnie wróciłam ze spotkania z koleżanką, padam twarzą na pysk.

    Nie nadrobiłam wszystkiego, ale Schmetterling taki przerośnięty pęcherzyk to chyba jeszcze nie jest powód do tylu łez! Trzeba będzie uważać na stymulację w takim przypadku i kontrolować czy to jednorazowy wybryk czy też częstsza sprawa u Cb. Tak czy inaczej, można sobie z tym poradzić.

    Spokojnej nocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety moj grzaniec to bylo dno zakryć. ..ale rozgrzalo.
    Po klotni z M posiedzialam w samotnosci...i wypilam jego dobre piwo...( jego mina bezbledna...przeciez Ty nie pijesz)
    Suma sumarum powiedzial co go trapi...( chcialabym miec takie problemy)...faceci...
    A mnie przez jakieś 15,20min chwycil taki bol ze myslalam ze zejde...i nic juz nie rozumiem. ..kiedts tak mnie owu bolala...ale to trwalo dzien...bol przeszywający az za przeproszeniem by nikogo nie zniesmaczyc promieniujacy do odbytu..taki ze ruszyc sie nie moglam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Podpinam się pod alko :) Kocham grzane wino i umiem powiedzieć w kilku językach :D Dodaję jeszcze nalewkę kukułkową mojej siostry, rewelacja!!!

    Właśnie wróciłam ze spotkania z koleżanką, padam twarzą na pysk.

    Nie nadrobiłam wszystkiego, ale Schmetterling taki przerośnięty pęcherzyk to chyba jeszcze nie jest powód do tylu łez! Trzeba będzie uważać na stymulację w takim przypadku i kontrolować czy to jednorazowy wybryk czy też częstsza sprawa u Cb. Tak czy inaczej, można sobie z tym poradzić.

    Spokojnej nocy :)

    Te łzy chyba się skumulowały.
    Ostatnio usłyszeliśmy od lekarza, że nie mamy szans na naturalną ciążę przy takich wynikach chromatyny.
    Ja cieszyłam się po tej laparoskopii jak głupia, że po uwolnieniu tych zrostów wreszcie będę mogła cieszyć się seksem i życiem. Niestety mój lewy jajnik (tam gdzie uwolnili zrosty) znów się przemieścił za macicę, więc będzie o nią ocierać i seks musi się ograniczyć do niektórych pozycji, w których mnie nie boli. Nie ma dla mnie lekarstwa..
    Więc ta torbiel to tylko zapalniczka.
    Stymulowana nigdy nie jestem, bo owulację mam piękną.

    Ja najbardziej lubię pić czysciochy.
    Nigdy nie mam po wódzie kaca ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    comment_7Z5VHhbB9qDY8BefncvWuoP2yHR2qYBt.jpg[img][/img]

    Janess, MisiaABC, Cynamonowaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry

    MisiaABC, Janess, Cynamonowaaa lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 26 października 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana.
    Tak się dzisiaj stresuje przed wizytą u gin że aż mi się rece trzęsą ;/

    Cynamonowaaa, MisiaABC lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Witam z rana.
    Tak się dzisiaj stresuje przed wizytą u gin że aż mi się rece trzęsą ;/

    Nova87 nie stresuj się bo to jeszcze gorzej...wiem co mowie...ale domyślam się co czujesz...pamietaj ze idziesz tam by Ci pomogli..wiec kolejny krok do przodu.
    3maj sie

    Karolina2787, MisiaABC, Nova87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess może i masz racje, ale pewnie nie wszystkie z nas zdecyduja sie na to...mnie osobiscie na to nie stać i nie wiem czy bym sie temu poddala...po tylu latach praktycznie stracilam nadzieje..ale wiadomo w głębi duszy człowiek ma jeszcze jakiś cień. ..ze a moze sie uda...i kazda kolejna @ wywołuje frustracje i złość. ..płacz...

    Ja mam albo jakies trefne testy albo nie mam owulacji...
    Wczoraj ten ból charakterystyczny...a dzis jeszcze bledsza kreska wiec negatyw...i cos z moim śluzem nie tak...chyba go nie mam...a wczoraj nie wiedzialam czy zaznaczyc wodnisty czy kremowy bo takie rozwodnione mleko..a szyjka od 2 dni jakas dziwnie powiekszona..mial ktos tak ze wydaje sie szersza i na koncu jakby spuchnieta?? Chyba zaczynam wariowac...
    Zostal mi 1 dzien na forum, nie bede opłacać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no to ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się! :)

    Nova ale czym się stresujesz? Przecież nic złego się nie dzieje! Opanuj się Babo kochana :)

    Janess, Karolina2787, MisiaABC, Nova87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie - idziesz, żeby Ci pomogli i tak sobie to tłumacz! :) Wszystko będzie dobrze.

    Ja na 11:15 idę do lekarza. Ech nie chcę mi się z Nią nawet gadać, ale co zrobić. Mam nadzieję, że nie będzie robiła problemu z daniem mi chorobowego do czasu operacji. Z nią to niestety różnie bywa...

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ja też idę do POZ. Do czasu zabiegu rodzinna musi mi dać chorobowe, łaski nie robi, ale wiem na 100%, że moja łaskę zrobi i każe mi iść po L4 do ortopedy. Tylko do orto na nfz dostanę się za 3 mce hyhy, a prywatnie dlaczego mam płacić za chorobowe? Rodzinna od tego jest i nie widzę problemu. No, ale ona niestety widzi problem w każdym piśmie, które musi mi wystawić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. że też człowiek musi się prosić o swoje. Takie duże pieniądze idą na składki nfz, a lekarze robię problemy ze wszystkiego...
    Mi ostatnio nie dała recepty na Luteinę mówiąc, że jest za duży ryczałt i jej się to nie opłaca. Ręce mi opadły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 08:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek! Co wy wszystkie po lekarzach i na zwolnieniach??
    Załamana,Nova, ale się nakręcacie... Po co te nerwy?? Wiem, że nie jest łatwo przegryźć się przez pewne sprawy, ale głęboki oddech i opanowanie zadziała na waszą korzyść. Więc ODDYCHAĆ, ODDYCHAĆ! :-)
    Mnie znowu głowa napier... Ten ostatni miesiąc ze zmienną pogodą daje mi popalić. Ale nic to. Zamierzam przetrwać ten dzien bez prochów. Zaraz zabieram się za mycie okien, na obiad będę robić kluchy z mięsem, a na 14.00 do pracy. Życzę wszystkim dobrego dnia i przesyłam zastrzyk energii.Niech moc bedzie z Wami! :-) :-) :-)

    Janess, Nova87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja do gin nawet na nfz chodze....teraz czekam az mi sie uaktywni pakiet mefyczny z pracy to moze tam bedzie lepiej...
    Wiele przeszlam z lekarzami juz...i niestetyvtrzeba sie prosic i patrzeć im na rece...konsultowac jeszcze z innymi bo nigdy nic nie wiadomo. ..

    Jakos dzis wstalam lewa noga...mam mega wku*wa na to wszystko juz co sie dzieje...i jakas zalama jestem jednoczesnie...wczoraj sie poryczalam wieczorem bo sobie pomyslalam ze po co to wszystko jak i tak w ciaze nie zajde chocbym nie wiem co robila...skoro przez tyle lat nic to nagle teraz nic nie zmienie...a na jakies skomplikowane leczenie nie mam juz sil...mam ochote odpuścić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam na pomysł i nie wiem co Wy na to?

    Żeby założyć tajną grupę na fb i tam się przenieść?

    KoniczynkaNaSzczęście, Nova87, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moa wrote:
    Dzieńdoberek! Co wy wszystkie po lekarzach i na zwolnieniach??
    Załamana,Nova, ale się nakręcacie... Po co te nerwy?? Wiem, że nie jest łatwo przegryźć się przez pewne sprawy, ale głęboki oddech i opanowanie zadziała na waszą korzyść. Więc ODDYCHAĆ, ODDYCHAĆ! :-)
    Mnie znowu głowa napier... Ten ostatni miesiąc ze zmienną pogodą daje mi popalić. Ale nic to. Zamierzam przetrwać ten dzien bez prochów. Zaraz zabieram się za mycie okien, na obiad będę robić kluchy z mięsem, a na 14.00 do pracy. Życzę wszystkim dobrego dnia i przesyłam zastrzyk energii.Niech moc bedzie z Wami! :-) :-) :-)

    Dzieki.
    Zazdroszcze Ci dzisiejszego powera...tez ide na 14 do pracy i mnie skreca na sama mysl...
    Nie lybie popoludniowek..a caly listopad mam na 14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 ja też nie trawię 2 zmiany ble

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ