X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jestem pospalam trochę, spocilam się jak swinia, czuje jakbym miała całe gardło zdrachane:-/

    Ciężko Was nadrobić

    Co do psychologa ja " swoją " znalazłam w necie no opinie dobre
    Zadzwoniłam brak wolnych terminów- przekierowala do innej
    No i w sumie nie rozmawiałam z nią
    Ale ona słuchala mnie, zadawala wyrywkowe pytania trochę też jakby naciskala jedyne co mi pomogło to to że wyryczalam się za wszystkie czasy :-P

    Nie mam siły dziś na nic , najgorsze jest to że ja jestem bezgoraczkowiec nigdy gorączki nie miałam ale wszystkie jej objawy już tak

    Lago gdzieś tu jesteś napisz mi jaki probiotyk bierzesz do tabsow muszę kupić bo ostatnio coś często mnie zgaga łapie, a i trochę tych witamin się nazbierało no i też pisałaś że przy oslonowkach lepiej się wchłania więc skorzystam :-)

    Witajcie Nowe :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona zdrówka życzę!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Ona zdrówka życzę!!!

    Dziękuję:-)
    Wolę być normalna niż taka nie do życia:-/
    Idę zrobić sobie mleko
    Wogole to przywiezlismy z Chorwacji ponoć zajebisty miód ta cholera jest taka gorzka że pić się tego nie da :-/ no ale ze niby naturalny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde czy czosnek rozrzedza krew?
    Dziś jest mój 5dc od wczoraj miałam tylko plamienie, od wieczora pije czosnek z mlekiem przed chwilą poczułam ból brzucha tak i miesiaczkowy i jakoś tak wilgotno
    Lecę do łazienki a tam @ wróciła:-O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam i Przyjaciółki i Na Wspólnej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale bardzo wrocila czy to tylko taki incydent?
    Pierwsze slysze zeby czosnek tak dzialal. Predzej chorobsko. Sama nie wiem.

    No wróciła tak normalnie czysta ładna krew
    No i jakby dużo sluzu plodnego:-O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie znajdę 'Przyjaciółki' online?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to będzie to?

    https://www.ipla.tv/Serial/5001717-Przyjaciolki/5001959-Sezon-1

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was...
    Jakos przeżyłam dzisiejszy dzien w pracy i nikogo nie zabilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwa mac sie rozpisalam i nie wyslalo sie

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Lago gdzieś tu jesteś napisz mi jaki probiotyk bierzesz do tabsow muszę kupić bo ostatnio coś często mnie zgaga łapie, a i trochę tych witamin się nazbierało no i też pisałaś że przy oslonowkach lepiej się wchłania więc skorzystam :-)

    Witajcie Nowe :-P

    Probiotyki to ja tylko naturalne jem. Ogorki, kapusta kiszona, zakwas z burakow, kefir wodny, moze tez byc mleczny ale najlepiej ze sklepu eko i niepasteryzowany a juz wogole fantastycznie jak znajdziesz z koziego mleka. Mozna tez pic kambuche....generalnie wszystko co fermentowane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho ja też dopiero w domu masakryczny korek był i wracałam godzinę, nie licząc spóźnionego o pół godziny autobusu. Jeszcze ta pogoda :/ cały dzień pada i pada. Masakra jakaś.

    Co do seriali to ja tylko rodzinkę pl czasem luknę a tak to nie lubię innych.

    Ona to może dopiero się @ rozkręca, oczyści się wszystko ładnie i będzie git :)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    cały dzień pada i pada. Masakra jakaś.


    U mnie dzis slonecznie, ale caly poprzedni tydzien padal deszcz. Kupuje kalosze i bede w nich chodzic......mam dosc przemoknietych butow

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    U mnie dzis slonecznie, ale caly poprzedni tydzien padal deszcz. Kupuje kalosze i bede w nich chodzic......mam dosc przemoknietych butow


    Zazdroszczę pogody a kalosze dobra rzecz :D mam ale oczywiście dziś nie założyłam i żałuję bo jak doszłam to już chlap, ciap w butach grrr...

    Lago lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm 5 dzień? Nie no normalnie miałam @ potem już tylko plamienie dziś wszystko wróciło

    Kreska na teście owu wyraźna ale nie pozytyw dziś 5 dc
    Przy takim tempie to moje endometrium raczej nigdy nie będzie gotowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona może jak @ się przeciągnie to i faza owulacyjna się wydłuży później także ten, bądź dobrej myśli ;)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Zostawić was na cały dzień to mi czytania narobicie na cały wieczór. Ja dopiero do domu po pracy dojechałam. Pogoda masakra. Zwykle max 25 minut dziś prawie godzinę.

    Tak kiedys sie zastanawialam czemu jak pada deszcze to w sekunde robia sie korki.....nawet jak tylko lekko kropi.
    Kurcze a moj stary dzis dostal jakiegos dziwnego powera.....najpierw poszedl do sklepu po chleb na sniadanie i wrocil z moimi ulubionymi kwiatami. Teraz piecze mi ciastka a wieczorem bedzie przygotowywal kolacje....Boze, zeby juz mu tak zostalo i zeby czesciej mial takie jazdy :D

    Karolina2787, Ona29, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko no to tak samo jak ja dziś w korasie stałam :/ co będzie jak śnieg spadnie? Masakra jakaś.

    Lago może kolejny etap w życiu przechodzi :D hehe ale bardzo miło z jego strony :)

    Lago, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, a luteinę to trzeba w lodówce trzymać?

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 25 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnosnie luteiny i dupka. Przyjmuje sie je od owulacji przez kilka dni. A co jesli nie ma mozliwosci potwierdzic ze owulacja jest w danym dniu?

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ