X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikator ma chyba 3 ml tak więc bardziej tuba sie opłaca. Gorzej z aplikowaniem z tuby ale ja sobie radze małą strzykawką :D

    MisiaABC, Janess lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Nie jestes sama! Ja mam to samo...i po wczorajszej becie 0.0 bylam mega wku*wiona..pobeczalam i czekam na kolejna@
    Znam ten bol...naprawdę. ..i tez nie ciesza mnie ciąże innych...nie moge nawet patrzec na malutkie dzieci bo zaraz plakac mi sie chce.
    Przez to wszystko stalam sie strzepkiem nerwów...9 lat niepowodzen..lekarze caly czas mbie zbywali i dopiero teraz zaczelam szperać i sie badać..

    Pisz jak najwięcej- to pomaga.
    I glowa do gory.
    Ja dzis mam pączka do pozarcia i tez juz mam w nosie zdrowe odzywianie...w 1 ciaxe zaszlam jak mialam anemie a teraz dupa...odzywianie mi nie pomoze..

    Załamana, ile Twój syn ma lat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Załamana, ile Twój syn ma lat?

    11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Dziewczyny, które mają żel Conceive - te aplikatory jaką mają pojemność? Co wychodzi taniej, kupić kilka aplikatorów czy od razu tubkę?
    3 aplikatory 38zł
    Tubka 30ml 38zł

    Logiczne by było gdyby aplikator miał 10ml ale w praktyce bywa różnie.

    Ja wczoraj wieczorem poleciałam do apteki po ten żel 75ml za 49 zł. Niestety był tylko w tubce, bez aplikatorów. Ale potrzebny był, więc wzięłam, co mieli. Ktoś tu pisał, że lepiej aplikatory, bo całą tubkę trudno zużyć w terminie przydatności do użycia.

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Misia 49 zł za 75ml to bardzo tanio:) Widze przeceny robią już chyba na ten żel:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 14:10

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze 1 apkikator bo kupilam 3..dla mnie jest tego za duzo jak na raz i nie ciezko wycisnac..najlepiej na lezaco...potem niby 15 min trzeba odczekać...i leżeć jak kłoda hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    11
    Mało tu o nim mówisz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Mało tu o nim mówisz..
    A co mam mowic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była jedyna apteka w mieście z tym żelem.Ale fakt,ja rok temu pytałam o cenę, to było ok.60 zł, ale wtedy nie zdecydowałam się.

    A ja obczytałam uważnie całe pudełko,wszyskite instrukcje i tam nic nie było o 15 min. czekania. Użyłam bezpośrednio przed :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie odżywiam się zdrowo i palę.Ale nie piję :P
    Przez to przy wzroście 165 ważę 73.
    Nie potrafię się ograniczać, nie lubię zakazów i nakazów!
    I jakoś czuję się szcześliwa z tym, ale wiem, że powinnam inaczej.
    Na bank nie zjadłabym wołowiny,jagnięciny i żadnych innych krów.
    Mój ojciec jest myśliwym i nie przełknę też większość zwierzyny leśnej.
    Ze względów moralnych...

    Jestem Panną, mój mąż Wodnikiem.
    Mam 29lat, mój M. 33.

    Witam również wszystkie nowe długoterminowe staraczki :)

    MisiaABC, Karolina2787, hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Lago lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Aplikator ma chyba 3 ml tak więc bardziej tuba sie opłaca. Gorzej z aplikowaniem z tuby ale ja sobie radze małą strzykawką :D

    Otóż to dlatego więcej tuby nie kupię:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    A co mam mowic?
    Nie wiem.
    Jakoś mam wrażenie, że większość tych wypowiadających się tutaj osób, które już mają dzieci jakoś nie potrafią ich docenić,tylko chcą się zarżnąć żeby mieć kolejne. Nie wiem skąd taki mechanizm, może kiedyś zrozumiem, jak będę w tej sytuacji, ale teraz tego za bardzo nie pojmuję..

    Nova87, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Ja niestety nie odżywiam się zdrowo i palę.Ale nie piję :P
    Przez to przy wzroście 165 ważę 73.
    Nie potrafię się ograniczać, nie lubię zakazów i nakazów!
    I jakoś czuję się szcześliwa z tym, ale wiem, że powinnam inaczej.
    Na bank nie zjadłabym wołowiny,jagnięciny i żadnych innych krów.
    Mój ojciec jest myśliwym i nie przełknę też większość zwierzyny leśnej.
    Ze względów moralnych...

    Jestem Panną, mój mąż Wodnikiem.
    Mam 29lat, mój M. 33.

    Witam również wszystkie nowe długoterminowe staraczki :)
    Ale cv walnełaś :)
    Ja tez do palących niestety należę ;/
    przy wzroście 164 waże 68kg i w sumie mi z tym dobrze :P
    Nigdy na diecie nie byłam i jem to na co mam ochotę :)
    W tym roku walneła mi 30ka a "staremu" 34 :D

    MisiaABC, Schmetterling, Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Ja wczoraj wieczorem poleciałam do apteki po ten żel 75ml za 49 zł. Niestety był tylko w tubce, bez aplikatorów. Ale potrzebny był, więc wzięłam, co mieli. Ktoś tu pisał, że lepiej aplikatory, bo całą tubkę trudno zużyć w terminie przydatności do użycia.

    No ja ;-)
    Tyle że ja używałam go tylko w dni płodne, więc około 3 dni w miesiącu, tuba po otwarciu ma ważność 3 miesiące
    Dodatkowo faktycznie albo strzykawka albo próbować, mnie irytowalo, ciekl jest bardzo wodnisty i przy probach aplikacji cała pościel była ufajdana :-/
    Napewno tuby nie kupię, ciekawi mnie jak to z strzykawka
    I prawda jest że pisze gdzieś aby to aplikować 15 min przed stosunkiem;-)

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to dziś trzeba po dać wiek, wagę i wzrost;)

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Nie wiem.
    Jakoś mam wrażenie, że większość tych wypowiadających się tutaj osób, które już mają dzieci jakoś nie potrafią ich docenić,tylko chcą się zarżnąć żeby mieć kolejne. Nie wiem skąd taki mechanizm, może kiedyś zrozumiem, jak będę w tej sytuacji, ale teraz tego za bardzo nie pojmuję..

    Wlasnie z uwagi tez na niego chce by mial rodzenstwo i nie zostal sam w przyszłości..
    A nie mowie o nim tez z uwagi na inbe staraczki ktore dzieci nie maja...

    Wlasnie robie mu obiad...frytki&frytki z piersi kuraka

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No ja ;-)
    Tyle że ja używałam go tylko w dni płodne, więc około 3 dni w miesiącu, tuba po otwarciu ma ważność 3 miesiące
    Dodatkowo faktycznie albo strzykawka albo próbować, mnie irytowalo, ciekl jest bardzo wodnisty i przy probach aplikacji cała pościel była ufajdana :-/
    Napewno tuby nie kupię, ciekawi mnie jak to z strzykawka
    I prawda jest że pisze gdzieś aby to aplikować 15 min przed stosunkiem;-)

    Ja zaaplikowałam prosto z tuby,po ciemku, leżąc :), udało się bez problemu, aż się sama zdziwiłam. Nic się nie pobrudziło. Następnym razem będę pamiętać o tych 15 min. A ja zamierzam go używać od owulacji do @, bo wtedy nie ma u mnie śluzu. Przed owulacją jest aż nadto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ucielo mi posta...wrrr
    Takie dzis zlozyl zamowienie przed szkola bo wiedzial ze bede w chacie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Wlasnie z uwagi tez na niego chce by mial rodzenstwo i nie zostal sam w przyszłości..
    A nie mowie o nim tez z uwagi na inbe staraczki ktore dzieci nie maja...

    Wlasnie robie mu obiad...frytki&frytki z piersi kuraka

    Inna sprawa trochę u Ciebie , myślę że ze względu na sytuację odczuwasz presję by to dzieciątko pojawiło się już i teraz...
    I powiem Ci rozumiem Cię, miałam to samo
    Jak urodził się syn mojemu mężowi ja panicznie wręcz chciałam dziecka- to nie były takie staranoa jak teraz to poprostu bezradność, uczucie niespełnienia, przedewszystkim czułam się gorsza... każdy miesiąc był okropny kiedy @ przychodziła
    Miałam dość i szczerze dziewczyny? Często przechodziła mnie myśl że z kimś innym zaszlabym odrazu, czułam się gorsza ponizona tak naprawdę musiał rok minąć żebym to posklejala ( a raczej w swojej głowie) i zaakceptowała dziecko nic nie winne
    Wtedy też sama poszłam do sklepu i pokupywalam dziecku zabawki ciuszki i wcale nie sprawiło mi to przykrości
    To JA przypominam mężowi o jego urodzinach to JA wybieram dla niego ciuchy czy zabawki
    Możecie pomyśleć walnieta ale szczerze gdybym nie wybaczyla pewnie nigdy nie bylabym szczęśliwa zylabym pod presją czułabym się o wiele gorsza , ale wiem że jestem SILNA I Bog mi to wynagrodzi


    Zdesperowana - masz już dorosłego dzieciaka więc co tu o nim mówić:-P duży chłopak już a to wcale nie świadczy o tym że o niego nie dbasz choć zbliża się wiek kiedy będzie potrzebował więcej uwagi ( przerabialam to ż siostrami ) to napewno rodzeństwo mu nie zaszkodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pale..pije czasem jak kazdy...ale za to slodycze to moja zmora...ale nie odmawiam ich sobie...przy moim wzroscie 168 i wadze 52kg moge

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ