X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,Angela, ja też tak reaguję.

    Co do diety, to niby jako tako swoją trzymam, ale półtora roku temu przez pół roku odżywiałam się idealnie, z zapałem przygotowywałam zdrowe dania, wszystkiego pilnowałam, jak w zegarku, bo wierzyłam, że to pomoże, ale nie pomogło, to trochę dopuściłam, a jak mnie fala złości czy rozpaczy zalewa, to jem co chcę i na nic nie patrzę.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Witam się i ja!
    Wczoraj byliśmy u przyjaciela męża, pod koniec września wzięli ślub i po 2 miesiącach starań są w ciąży... strasznie mnie to dobiło, wiecie co po prostu nie rozumiem dlaczego tak jest. Jestem wkurzona na cały świat, i o ile jeśli z dalszych znajomych komuś się udało to spoko, tak teraz sama jestem zdziwiona swoja reakcja.

    I na 13 dniu mojej diety ozdrowieńczej (same warzywa i jabłka) najadłam się chipsów i ciastek. Jestem wściekła na samą siebie i mam tego wszystkiego dosyć.

    Nie mam komu tego powiedzieć, więc pisze Wam może zrobi mi się lepiej ;)

    Nie jestes sama! Ja mam to samo...i po wczorajszej becie 0.0 bylam mega wku*wiona..pobeczalam i czekam na kolejna@
    Znam ten bol...naprawdę. ..i tez nie ciesza mnie ciąże innych...nie moge nawet patrzec na malutkie dzieci bo zaraz plakac mi sie chce.
    Przez to wszystko stalam sie strzepkiem nerwów...9 lat niepowodzen..lekarze caly czas mbie zbywali i dopiero teraz zaczelam szperać i sie badać..

    Pisz jak najwięcej- to pomaga.
    I glowa do gory.
    Ja dzis mam pączka do pozarcia i tez juz mam w nosie zdrowe odzywianie...w 1 ciaxe zaszlam jak mialam anemie a teraz dupa...odzywianie mi nie pomoze..

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczegolnie przed@ pozarlabym tone chipsow i czekolady...śledzi i kiszonek!!

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Wita się trzeci bliźniak :)

    Witaj zonaboba! Napiszesz coś więcej o sobie?

    Angela, ja mam to samo jak słyszę o kolejnych ciążach... kiedy będzie mój czas?

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela ja się dziwię ale mnie to już nie rusza moja przyjaciółka jest w 11 tyg i 4 dzień to będzie jej już 2 dziecko, mojego męża kolega jak to mówi zrobił złoty strzał pierwszy raz bez zabezpieczenia i dziewczyna rodzi w 1 rocznicę ich ślubu to troszkę mnie zabolało bo ja mówiłam mojemu, że zobaczysz Paula pierwsza zajdzie w ciążę i tak się stało. Ale co zrobię

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Cześć,

    Wita się trzeci bliźniak :)

    Witaj zonaboba! Napiszesz coś więcej o sobie?

    Angela, ja mam to samo jak słyszę o kolejnych ciążach... kiedy będzie mój czas?
    My blizniaki musimy 3mac sie razem heheh..
    Macie cos sprawdzonego na afte?
    Sachol..dentosept a..dezaftan...nic nie pomaga...boli jak cholera a pączek czeka...wiem ze nie powinno sie jesc slodyczy przy tego typy sensacjach...ale slodycze to moje zycie...nie pije zbytnio..nie pale...slidycze to moj nałóg. .raz wytrzymalam miesiąc. ..ale ciezko to znioslam... Zresztą po co sobie odmawiac przyjemnosci..zycie jest tyljo jedno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, moje wrażenia dotyczące żelu Conceive Plus: bardzo fajnie ułatwia sprawę w przypadku mniejszej ilości śluzu (po dniach lejących się :) ), rachu-ciachu i załatwiona sprawa, bezboleśnie ;) Trochę się bałam, że potem może będzie jakieś pieczenie, jakaś reakcja alergiczna, ale nie, jest ok.

    Jeszcze co do prania :) mam pytanie: w jakiej temperaturze pierzecie bieliznę, zawsze w 90stopniach? żeby wytłuc ewentualne bakterie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    A, moje wrażenia dotyczące żelu Conceive Plus: bardzo fajnie ułatwia sprawę w przypadku mniejszej ilości śluzu (po dniach lejących się :) ), rachu-ciachu i załatwiona sprawa, bezboleśnie ;) Trochę się bałam, że potem może będzie jakieś pieczenie, jakaś reakcja alergiczna, ale nie, jest ok.

    Jeszcze co do prania :) mam pytanie: w jakiej temperaturze pierzecie bieliznę, zawsze w 90stopniach? żeby wytłuc ewentualne bakterie?
    Ja w 40normalnie...chyba ze biale pranie to w 60...

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    A, moje wrażenia dotyczące żelu Conceive Plus: bardzo fajnie ułatwia sprawę w przypadku mniejszej ilości śluzu (po dniach lejących się :) ), rachu-ciachu i załatwiona sprawa, bezboleśnie ;) Trochę się bałam, że potem może będzie jakieś pieczenie, jakaś reakcja alergiczna, ale nie, jest ok.

    Jeszcze co do prania :) mam pytanie: w jakiej temperaturze pierzecie bieliznę, zawsze w 90stopniach? żeby wytłuc ewentualne bakterie?

    Ja uzylam 2 raxy aplikatora...i ok..ale mialam wrazenie dxien po ze bylo mniej mojego śluzu niz zwykle..i po czasie jakby sie wchłonął. ..nie wiem
    Zostal mi jeden..

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zalamana mnie na afte najlepiej pomaga jak zmocze wacik witaminą C w kropelkach i przetre afte. 2 dni i po bólu :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do znaków zodiaku... Ja mąż i córa jesteśmy wagi:)
    Cala trójka z jednego miesiąca :P

    MisiaABC, zonaboba, hipisiątko lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Cześć,

    Wita się trzeci bliźniak :)

    Witaj zonaboba! Napiszesz coś więcej o sobie?

    Angela, ja mam to samo jak słyszę o kolejnych ciążach... kiedy będzie mój czas?

    Hej, co tu pisac kochana :( o dziecko staramy sie juz od grudnia 2013r jestesmy po 1 IUI do kolejnej mielismy podejsc ale troche stracilismy nadzieje ze cos moze jeszcze z tego byc. wtedy postanowilismy zalegalizowac nasz zwiazek no i teraz starania zaczynamy od nowa:(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    A co do znaków zodiaku... Ja mąż i córa jesteśmy wagi:)
    Cala trójka z jednego miesiąca :P
    Wow to super

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Hej, co tu pisac kochana :( o dziecko staramy sie juz od grudnia 2013r jestesmy po 1 IUI do kolejnej mielismy podejsc ale troche stracilismy nadzieje ze cos moze jeszcze z tego byc. wtedy postanowilismy zalegalizowac nasz zwiazek no i teraz starania zaczynamy od nowa:(

    Ja sie staram 9 lat...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    I na 13 dniu mojej diety ozdrowieńczej (same warzywa i jabłka) najadłam się chipsów i ciastek. Jestem wściekła na samą siebie i mam tego wszystkiego dosyć.

    Nie mam komu tego powiedzieć, więc pisze Wam może zrobi mi się lepiej ;)

    ja po 3 dniach tym razem :D ale u mnie to byla przypominajka.....szef przyniosl lunch do pracy w niedziele i zwyczajnie nie moglam sie oprzec. 13 dni to i tak piekny wynik, nie badz na siebie zla tylko dumna ze tyle wytrzymalas bo laski ledwo 2 dni daja rade i jecza jak rozkapryszone dzieci. Zrob sobie 2 miesiace przerwy i po nowym roku zacznij jeszcze raz. ZA drugim razem jest duzo latwiej, bo wiesz czego oczekiwac. Oczywiscie wiesz, ze skutkiem ubocznym tego postu bardzo czesto oprocz utraty wagi jest ciaza ? :D

    Angela Be, Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam skłamałam :) siedze i liczę w 2012r w grudniu tak bo teraz mine 5 lat i po roku nieudanych staran gin chcial z nami gadac bo bylismy piekni i mlodzi :) nawet za mlodzi :)
    a zmuszalam gina zeby zlecil nam badania po tym jak siostra powiedziala ze jest w 12 tyg ciazy :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja sie staram 9 lat...
    znam dziewczyny ktore staraja sie 10 i wiecej lat jedna to nawet siastra mojego szwagra ich synem jest bokser bo po 12 latach ale nie wiem czy mija teraz czy miala na mysli nen okres jak kupowali psa. dali sobie spokuj bo twierdzi ze myslenio o tym nic nie zmieni u nich ciaza jest niemozliwa tylko nie chcialam pytac czymu nie chca in vitro

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja po 3 dniach tym razem :D ale u mnie to byla przypominajka.....szef przyniosl lunch do pracy w niedziele i zwyczajnie nie moglam sie oprzec. 13 dni to i tak piekny wynik, nie badz na siebie zla tylko dumna ze tyle wytrzymalas bo laski ledwo 2 dni daja rade i jecza jak rozkapryszone dzieci. Zrob sobie 2 miesiace przerwy i po nowym roku zacznij jeszcze raz. ZA drugim razem jest duzo latwiej, bo wiesz czego oczekiwac. Oczywiscie wiesz, ze skutkiem ubocznym tego postu bardzo czesto oprocz utraty wagi jest ciaza ? :D

    Ja wytrzymalam pol dnia

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja wytrzymalam pol dnia
    hahahahah to chyba sie nie liczy co? A tak na serio to do wszystkiego trzeba w zyciu dojrzec. Ja co prawda po poscie w ciazy nie jestem, ale od jakiegos pol roku omijamy owulacje.....musze po prostu zaczekac troche, natomiast uregulowaly mi sie hormony i inne kobiece sprawy. Po tym jak zostawilam fortune u ginow stwierdzilam ze nie ma sensu do nich chodzic, chyba ze na prawde ktorys znajdzie przyczyne i ja leczy, ale takie samo lazenie i sprawdzanie co miesiac owu i tylko gadanie za 3 miesiace zrobimy to a za 2 tamto to moim zdaniem czekanie na to az sie zajdzie i odwlekanie sprawy w czasie. Nie wiem czy mnie zrozumialyscie co mam na mysli bo ostatnio mam problemy z wyrazaniem co w mojej glowie siedzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 10:29

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Na hashimoto brałam bo przeciwciała tarczycowe miałam powyzej normy


    o matulo na hashi bralas steryd???

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ