X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 7 października 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Witam nowa koleżankę. Parę postów z nami i zanim dobijesz do statusu ekspertki, będziesz w ciąży. Wroze ci to ja, starająca się szósty rok, a piąty z portalem, posiadaczka rekordowej liczby kont tutaj (sama nie wiem, to moje 7 czy 8 konto) Krystyna :-)
    A co to za pesymizm.. uda się i tyle.. ja jakby co odstąpie Ci swoją kolejkę :D :) :* Kryska a co u Was się dzieje.. znasz już przyczynę, czemu nie wychodzi?:

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 7 października 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Jaki tam pesymizm? Przecież wywrozylam ciąże koleżance. Mój przypadek to wyjątek. :-)
    Przyczyna u mnie w stopce, nic dodać, nic ująć.
    Gapa jestem, teraz dopiero zauwazyłam.. :P
    A myślicie o in vitro?

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Witam nowa koleżankę. Parę postów z nami i zanim dobijesz do statusu ekspertki, będziesz w ciąży. Wroze ci to ja, starająca się szósty rok, a piąty z portalem, posiadaczka rekordowej liczby kont tutaj (sama nie wiem, to moje 7 czy 8 konto) Krystyna :-)



    zjedz chipsa, bo gwiazdorzysz :d :d :d

    zartowalam hahahahah, ale swoja droga to pogoda taka, ze sama pewnie zaraz wchlone cos niedozwolonego. Czekam tylko az stary wyjdzie do pracy

    Znowu.ta.kryska, daga_00, Anet_86, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 7 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Kochana, my już przerabialismy i vitro i co tylko. No co zrobisz, jak nie ma czym zaplodnic? Męża zmienić tylko pozostaje ;-) Chociaż wziął się za siebie ostatnio. Jak wytrzyma pół roku, odbuduje armię, to będzie z czym wrócić do gry. Na razie to ja tu sobie tylko klikam dla rozluźnienia no i dla pozostania w temacie :-)
    Acha.. cel jest szczytny, to musi dać radę.. rozumiem, że chodzi o zdrowy tryb życia, rzucenie paierosów itp. ?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Ja ogólnie dużo biegam,


    kurcze tez ostatnio sie do tego przymierzam, szczegolnie ze warunki teraz mam idealne, ale jak wyprowadze piesa na godzinny spacer rano, to juz pozniej sniadanie i przygotowanie do pracy......zawsze jest jakies ALE.
    Aaaaaaa i nie jedzenie po 18 to mit :D

    Znowu.ta.kryska, daga_00 lubią tę wiadomość

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 7 października 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    kurcze tez ostatnio sie do tego przymierzam, szczegolnie ze warunki teraz mam idealne, ale jak wyprowadze piesa na godzinny spacer rano, to juz pozniej sniadanie i przygotowanie do pracy......zawsze jest jakies ALE.
    Aaaaaaa i nie jedzenie po 18 to mit :D
    Lago ja Ci powiem, ze ja po sobie wiem, ze na mnie dzała jak nie jem na noc.. jak jem w ciągu dnia regularnie i nie jadam kolacjik to waga leci :) Ale każdy organizm jest inny :) Ja biegam w miesiącu miedzy 100 a 200 km, zalezy ile mam czasu :) A wiesz jak to jest.. chcesz znajdziesz sposób, nie chcesz - znajdziesz powód ;) :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Na razie to ja tu sobie tylko klikam dla rozluźnienia no i dla pozostania w temacie :-)


    No popatrz to tak jak ja :D Czekam cierpliwie na TEN dzien...

    Znowu.ta.kryska, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    jestem taka wkurzona, mojego tatę w czwartek zabrało pogotowie z powodu problemów z pęcherzem, cały dzień nie mógł się wysikać, ale nie chciał dać się zawieźć do lekarza, w końcu po południu mama wezwała pogotowie, zacewnikowany wyszedł do domu. W pon ma się zgłosić do szpitala, bo tak miał wyznaczony zabieg usunięcia "czegoś" z pęcherza. Jak się okazało zabieg kt, sam datę przesuwał 2x!!! Ja wiedziałam, że raz, ale o drugim mi nie powiedział. Ja nie mieszkam z rodzicami i jeżdżę do nich 1-2x w miesiącu i nie wszystko daję radę ogarnąć, a ojciec jest choleryk i mega apodyktyczny i wszyscy się jego słuchają. Tylko ja mam taki sam charakter (może ciut gorszy) i biorę go za chabety i jedziemy gdzie trzeba. Tylko jak mam coś zrobić jak widzę tylko czubek własnego nosa, tylko starania, progesteron, laparoskopia, śluz i wiesiołek!!!! Wkurzona jestem nie z powodu jednej wizyty na pogotowiu, ale z mojego chu*** podejścia, jakbym dusiła ojca to by ruszył tyłek i wcześniej się zabrał, ale nie, ja wolę w tym czasie wykres temperatury rysować!!! Dobrze, że miałam w pt spotkanie w pracy, trudne, ale chociaż dobre wino dostałam, to na weekend wystarczy. Na razie rodziców ogarnie moja siostra, kt z nimi mieszka, ja zabiorę się za nich jak ojciec już będzie w szpitalu...

    Od środy obiecuję teściowej, że pomogę jej w ogródku, ale od środy pada :/ no i weź bądź dobrą synową :( gwiazdy mi zdecydowanie nie sprzyjają :( ale tak to jest jak sie horoskopów nie czyta, nawet człowiek nie wie czego się po życiu spodziewać...

    No i tutaj jest czas na papieroska, ale nie ma :( muszę kupić awaryjną paczuszkę...

    Kryska, nie jedz czipsów bo będziesz gruba i pryszczata :)

    O tych wymazach się rozpisałyście, a ja nic chyba z tego nie robiłam... może trzeba zacząć?! Ale kiedy?

    Angela, cześć :) 30 lat to niestety ten wiek, kiedy po woli trzeba zdanie "jest pani jeszcze młoda" zdecydowanie akcentować na słowie "JESZCZE" i zacząć uznawać za zbędną uprzejmość... I ja i inne koleżanki staraczki, dużo różnych badań robimy na własną rękę lub zmuszamy ginów do zleceń i interpretacji wyników do czego zachęcam i Ciebie. Dobry gin to podstawa, niestety nie łatwo go znaleźć, przydomek "napro" ani praca w klinice tzw leczenia niepłodności nie daje super ekstra mocy. Dla mnie dobry jest ten, kto odpowiada na nasze pytania, tak że rozumiemy co się do nas mówi, zleca badania i patrzy na oboje partnerów, a nie tylko na jedną str, u kt problem pojawił się jako pierwszy lub był bardziej widoczny. Tak więc niestety trzeba szukać, ja mojego obecnego lekarza i jak dotąd najlepszego poznałam dzięki podpowiedzi dziewczyny z forum i jeżdżę do niego jakieś 100 km.

    U mnie dziś któryś tam dc, na pewno przed ovu, plamienia się szybko skończyły, to chyba dobrze. Teraz czekam na kolejną @ i tak do usranej śmierci...

    Znowu.ta.kryska, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze najlepszy tekst jaki usłyszałam od lekarza.
    W jednym cyklu byłam u trzech ginów (długa historia) i 2 widziało pęcherzyk, a 3 nie i się pytam co tamci widzieli, a on do mnie, że nie wie, że może coś tam bylo i zniknęło:
    "Wie pani, to tak jak z pryszczem dziś jest a za parę dni śladu po nim nie będzie" WTF???
    Mam pryszczate jajniki?

    Znowu.ta.kryska, daga_00, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Lago ja Ci powiem, ze ja po sobie wiem, ze na mnie dzała jak nie jem na noc.. jak jem w ciągu dnia regularnie i nie jadam kolacjik to waga leci :) Ale każdy organizm jest inny :) Ja biegam w miesiącu miedzy 100 a 200 km, zalezy ile mam czasu :) A wiesz jak to jest.. chcesz znajdziesz sposób, nie chcesz - znajdziesz powód ;) :D
    Wiem wiem, ze to dziala, chodzilo mi o to, ze niekonieznie musi to byc niejedzenie po 18, moze tez byc po 20. Chodzi o to, ze odstep miedzy kolacja a sniadaniem powinien trwac zawsze tyle samo i dlugo. Ja tego teraz pilnuje i czuje sie rewelacyjnie. To jest tzw. Intermittent fasting. Fajna sprawa

    Znowu.ta.kryska, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejciuniu, stary awaryjną paczkę fajek zostawił na widoku... ożesz ty w dupę kopany...
    Kurcze co zrobić, co zrobić... palę tylko cieniaski... ale papieros jest papieros... ale jak spalę całego grubasa to rzygnę... to spal połowę... ale to są śmierdzące grubasy... co robić, co robić...

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    A u was jaka przeszkoda, jeśli wolno?

    A to juz chyba tylko ten na gorze wie. Ja obstawiam ze to stary ma problem, bo morfologia kiepska mu wyszla. Tylko 14%, ponadto zywotnosc 50% i wysoka lepkosc. U mnie wszystko gra i buczy, z wyjatkiem tego ze przy okazji badan ciazowych sama sobie zdiagnozowalam Hashi i lekka niedoczynnosc. Moj stary Hashi tez ma juz od x lat, ale hormony uregulowane. Ja juz swoje lata mam i po prostu doszlam do wniosku ze na pewne sprawy nie mam wplywu. Obsesyjne sikanie na testy i latanie na bete jak mi sie @ spozni 2 dni to strata czasu i nerwow, stracilam na to rok, a teraz po prostu ciesze sie zyciem :D

    Znowu.ta.kryska, daga_00, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    O jejciuniu, stary awaryjną paczkę fajek zostawił na widoku... ożesz ty w dupę kopany...
    Kurcze co zrobić, co zrobić... palę tylko cieniaski... ale papieros jest papieros... ale jak spalę całego grubasa to rzygnę... to spal połowę... ale to są śmierdzące grubasy... co robić, co robić...

    Spal cala paczke na raz.....moze zygniesz i bedziesz mila dosc :D hahahaha podobna taka terapia niektorym pomaga

    Znowu.ta.kryska, Anet_86, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg ale muszę nadrobić dobra po kolei

    Napoczatku
    Daga test powtórzony około 11 rano jeszcze rrdziej wyrazisty , faktycznie pierwszy był z porannego moczu ale już mnie szlak trafia z tymi testami co bladosci pokazują od 6 dni chyba się wkoncu doczekałam
    No i hmm niewiem czy skorzystam :-P

    Anet , ja rozumiem że jesteś wściekła na siebie bo mogłaś a nie zrobiłaś- jednak nie wiele w tym Twojej winy , po pierwsze jak sama napisałaś tatko się nawet nie przyznał a po drugie wykres zaznaczanie to 10 minut roboty która Ci się zdecydowanie należy <3
    Nie stresuj się wszystko będzie dobrze :-)


    Kryska pozdrawiam Ciebie i Twój cellulit hahahaahaha co Ty wogole piszesz hahahaah
    Masz kopa odemnie, a tak na marginesie wczoraj był basen późnej chipsy powiem Ci znam to uczucie kiedy wracam z siłowni prosto po nuttelle :-D

    Karola no oby tak nie było:-(
    Wszystko wskazuje że się pomigalo trochę bo śluz plodny miałam 3-2 dni temu wczoraj już tylk o mleczny ... :-(

    Angela witaj:-)
    Ja też mam 30 lat , i uważam że może nie jest to ostatni dzwonek ale należy się spieszyć czas leci nieublagalnie a po 30 stce u kobiet płodność spada( obniżająca się rezerwa jajnikowa ) ... A skąd jesteś jeśli można wiedzieć? My z małżem byliśmy w bocianie w Katowicach
    A co do wykresów to fakt też usłyszałam że to prehistoria od mojej byłej gin jeszcze dodała że mam nie być śmieszna - to była wtedy ostatnia u niej wizyta

    No ja już po pracy dziś gulasz kasza i ogórek ooo !

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Piesa też mamy w planach. Na razie tylko w planach, ale zaczynam się uśmiechać na widok szczeniaków więc miekne. :-)

    Piesel fajna sprawa, chociaz czasem mega upierdliwy. Ja np traktuje mojegp prawie jak dziecko :D Wiem, wiem troche mi odbilo na starosc no ale kocham go bezgranicznie z wzajemnoscia. Nawet ostatnio do starego mowie, ze polowa sasiadow ma mnie pewnie za idiotke, bo jak z nim spaceruje to z nim gadam, ale mnie pocieszyl ze innych tez slyszal jak gadaja z puplami wiec nie jest zle :D

    Znowu.ta.kryska, Anet_86, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Anet_86, to ironia, czy naprawdę jesteś aż tak surowa wobec siebie?
    Ja mieszkam 1000km od rodziców, widzę ich raz w roku. Jak ostatnio ciocia mieszkająca obok nich "zyczliwie" mi doradzila, jak powinnam się wobec nich zachowywac, odpowiedziałam, że moja rodzina jest mąż, więc na mojej rodzinie się skupiam, co również cioci polecam. Może jestem wyrodna córka, a może po prostu dorosła kobieta żyjąca własnym, a nie cudzym życiem?
    Nie odbierz tego źle, życzę zdrowia twojemu tacie i tobie też powodzenia. Po prostu chciałam trochę egoizmu polecić, by żyło się łatwiej i przyjemniej. Każdy ma swoje problemy, dobrze jest pomagać, szkoda tylko w pomaganiu zatracic siebie0.

    Kryska, a Wy staracie się o pierwsze dziecko? Może głupie pytanie, ale ja prosta dziewczyna jestem, więc wybacz, że nie pamiętam.
    Nie to nie jest ironia, z rodzicami jestem związana bardziej niż z kimkolwiek innym, po prostu tak mam. Nie przeszkodziło mi to w wyjeździe na studia do innego miasta, ani w oddzielnym zamieszkaniu, ale już tak mam, że są dla mnie najważniejsi i jak nie bd miała dziecka to tylko oni mi zostaną. Mam nawet niecny plan co zrobię gdyby miało mi ich zabraknąć... Chyba się w tym nie zatracam, skoro mam własne życie. Nie oceniam innych ludzi, kt mają inne podejście i nikogo do bliższych czy dalszych kontaktów z rodziną nie przekonuję, bo tez nie uważam, że mam monopol na rację.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    No przecież warto czasem z kimś inteligentnym porozmawiać :-)


    a to wtedy rozmawiam sama ze soba :D hahahahha

    Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooooo matko! Wy oszalały chyba :D Dopiero dobrnęłam do końca a co odświeżam stronkę to nowe posty. Widzę że sobota u większości w domku. Ja niedawno wróciłam z miasta a teraz pomału za obiadek się biorę, robimy paprykę nadziewaną bo tak jak mój luby sobie zażyczył że co sobotę będzie papryka ;) lubię więc nie narzekam. Coś miałam naskrobać jeszcze ale już nie pamiętam co kto pisał z tego wszystkiego...

    Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes sorry że się wtrącam, ale to Karolka pisała że jej lekarz kazał się tym nie przejmować:-P

    Anet ja chyba mam podejście jak Kryska a mój malz jak Ty i przez to ciągle jest w dupe kopany ... :-/
    Mam akurat na myśli moja teściowa a jego mamę, on jej strasznie dużo pomaga - finansowo i wogole , mam wrażenie że to trwa już lata , taka studnia bez dna
    Teraz też wyskoczyła z problemami i wczoraj się o to poklociclismy dziś rano usłyszałam: najpierw ogarnę mamę a potem zajmę się nami :-/
    Na początku było tak średnio a teraz jest coraz gorzej ... zresztą ja nigdy nie miałam z nią dobrych kontaktów i przy pierwszej lepszej kłótni ona tylko korzysta i pieprzy o rozstaniu

    Natomiast u mnie było podobnie swego czasu miałam kontakt rewelacyjny z mamą, jezdzilysmy na zakupki każda wolna chwilę sprdzalysmy razem jeśli trzeba było dzwoniła to byłam
    I tak nagle jakoś mnie oswiecilo : 7 lat mieszkam na nowym mieszkaniu a moja mama była u mnie 1 raz? Ale jak to ? Parę razy dzwoniłam zapraszalam tłumaczyła mi tym że za wysoko no ona nie wejdzie
    Ale przekonałam się dopiero wtedy kiedy e trakcie kryzysu małżeńskiego wynajelam sobie mieszkanie na 2 gim pierze , była raz zobaczyć jak wygląda- piętro niżej mieszkała siostra była tam praktycznie codziennie wiedziałam że nie o piętro tu chodzi przez chwilę też myślałam że o męża no ale też nie bo jego tam nie było. I tak czas mijal o dopiero wtedy otworzylam oczy, jasne ; przecież ciągle dzwonią jak czegoś chcą!!
    Zaczęłam się temu przyglądac i wyciągać wnioski ..., i niestety się nie pomyliłam...:-(
    Mam kontakt z mamą dobry ale już nie ma tak że rzucam wszystko kiedy ona zadzwoni i lecę bo mnie potrzebuje niestety wszystko się zmienia ... :-(
    Jeśli czujesz taka potrzebę pomagaj rodzicom to zrozumiałe, kiedyś przyjdzie taki dzień że ich zabraknie a Ty nie będziesz miała żadnych wyrzutów sumienia:-) <3

    daga_00, Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie nadążam za Wami z tym pisaniem - czytaniem :)
    Myję lodówkę, a Wy tu tyle piszecie!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ