X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)
    Aniu ja tez tak miałam zaraz po stracie, że już, teraz, natychmiast. Mój mąż tez był za tym żeby się wstrzymać i teraz przyznaje mu racje bo byliśmy oboje w totalnej rozsypce. Owszem coś tam staraliśmy się ale brak rezultatów bardziej nas dobijał więc odpuściliśmy. Powoli zajęliśmy się remontem domu, ja doszłam do siebie, a przede wszystkim cieszyliśmy się sobą :) Teraz zabrał się do pracy z nowym zapałem :D I ja tez patrze z optymizmem w przyszłość :) Strasznie mi przykro z powodu waszej straty :( Wiem co przezywasz ale bądź silna! Trzymam za was kciuki bardzo mocno :)

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu mi się wydaje, że musicie siąść i porozmawiać, dać sobe czas na żałobę. w końcu to świeżuteńka rana i na ciele i na sercu.
    może uda Wam się wyjechać gdzieś na weekend, zmienić otoczenie i odetchnąć. Myślę, że Mąż potrzebuje czasu i Ty także.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alorrene13 wrote:
    Hej Dziewczyny :) Ja po wczorajszym pierwszym w życiu teście ovu (pozytywnym) miałam bardzo miłą pobudkę :)
    Teraz też sobie leżę z kawką i korzystam z ostatniego wolnego dnia, pozniej weekend i do pracy.
    AgaK witaj, powodzenia ! Moj plan małżeństwa na 2014 rok też został zrealizowany ;)
    Anka418 nie załamuj się, może trzeba dać mężowi czas, teraz tak mówi a za miesiąc, dwa znowu zapragniecie oboje spróbować :)
    Rudziutka7 a dlaczego jeśli teraz nie wyjdzie przekładacie wszystko na 2015?
    Miłego Dnia Dziewczyny :)
    Bo jeśli teraz nie wyjdzie to ginek wysyła mnie na odwyk ;) Leczenie z lekiem visanne, żeby podleczyć moją endometriozę. To wyjdzie akurat paż-gru.2014.

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    U mnie się skomplikowalo :( mąż chce poczekać z ciążą... mówi ze bardzo przeżył stratę i chciałby odczekać parę miesięcy :( mi natomiast bardzo zależało żeby jak najszybciej starać się znowu :( trochę mi przykro z tego powodu ale nie chce na niego naciskać. Czekałam 2tyg i wczoraj poronilam samoistnie :(
    Mąż uważa że powinnam teraz znaleźć pracę a w przyszłym roku postaramy się o dziecko... dla mnie to masakra chciałam żeby ta ciąża pozwoliła mi pogodzic się ze strata :(
    Nawet nie umiem sobie wyobrazić tego co czujecie. Trudno dać jakąś złotą radę na tą sytuację.

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie może jestem jakaś inna ale nie chce żałoby nie potrzebuje tego, psychicznie i fizycznie jest okej. Takie rzeczy się po prostu zdarzają tak czy siak nie mam na to wpływu a czasu nie cofnie. Zawsze będę pamiętać o pierwszej ciąży to naturalne. Chciałabym być mamą chciałabym prawdziwa rodzinę z dziećmi bo tylko tego brakuje mi do pełni szczęścia ;) mam wspaniałego męża i wymarzonego psa teraz czas na moje, nasze idealne dziecko ;) nie mam potrzeby czekania w przeciwieństwie do mojego męża niestety... on się boi ze znowu będzie tak samo, że może mi się coś stać... musimy porozmawiać bo nie chce na siłę go zmuszać do dziecka skoro po tym to on nie jest pewny i przerosła go ta sytuacja

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Tak jak i Wy, mam plan, aby do końca roku zajść w ciążę :) Plany planami, może być różnie, ale miejmy nadzieję, że nam się uda!! Póki co dzisiaj mijają dwa tygodnie jak jestem mężatką :) Razem z mężem uznaliśmy, że nie staramy się w sensie dosłownym, zdajemy się na los. Oby szybko okazało się, że los do nas się uśmiechnie :)
    Powodzenia dziewczyny

    anka418, Vesna, Lena Z., Alorrene13 lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Czarnulka84 Koleżanka
    Postów: 64 10

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się dołączam ;-) Dopiero zaczęłam przygodę z OvuFriend , mam nadzieję za nasze pragnienia szybciej się spełnią z tym portalem ;-))
    Dziewczyny powodzenia .

    Lena Z., Alorrene13 lubią tę wiadomość

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka84 wrote:
    Ja również się dołączam ;-) Dopiero zaczęłam przygodę z OvuFriend , mam nadzieję za nasze pragnienia szybciej się spełnią z tym portalem ;-))
    Dziewczyny powodzenia .


    Na pewno tak będzie :)

    Czarnulka84 lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina i Czarnulka witajcie! Powodzenia i trzymajcie kciuki za nas wszystkie :)

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Czarnulka84 Koleżanka
    Postów: 64 10

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzymam kciuki za Was ;-)

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, Czarnulka witamy w naszym gronie! :)

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    U mnie się skomplikowalo :( mąż chce poczekać z ciążą... mówi ze bardzo przeżył stratę i chciałby odczekać parę miesięcy :( mi natomiast bardzo zależało żeby jak najszybciej starać się znowu :( trochę mi przykro z tego powodu ale nie chce na niego naciskać. Czekałam 2tyg i wczoraj poronilam samoistnie :(
    Mąż uważa że powinnam teraz znaleźć pracę a w przyszłym roku postaramy się o dziecko... dla mnie to masakra chciałam żeby ta ciąża pozwoliła mi pogodzic się ze strata :(

    Ojjj niezbyt fajna sytuacja... Daj mu czas bo to na świeżo jest jeszcze... Może wcale nie będzie chciał aż tyle czekać z kolejnym dzieckiem? Może szybciej niż myslisz sie otrząśnie i znów zaczniecie starania o dzidziusia? :) Wysyłam Ci trochę przytulasów na otarcie łez :)trzymaj się!

    anka418 lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe staraczki! :D a dwutygodniowej mężatce życzę duuużo szczęścia i cierpliwości bo choć mężczyźni są cuuudowni to czasem w małżeństwie dają mocno w kość haha :D u nas trochę trwało zanim się dotraliśmy :)

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (tam oczywiście miało być "dotarliśmy" :) )

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina i Czarnulka witajcie :) Powodzenia Wam życzę :D

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Witamy nowe staraczki! :D a dwutygodniowej mężatce życzę duuużo szczęścia i cierpliwości bo choć mężczyźni są cuuudowni to czasem w małżeństwie dają mocno w kość haha :D u nas trochę trwało zanim się dotraliśmy :)

    Póki co mąż chodzi jak w zegarku ;)
    Myślę, że na tyle się już znamy i na tyle nasze charaktery są podobne, że będzie dobrze :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślałam... A potem tak sie kłóciliśmy aż wióry leciały :D
    ale teraz już jest dobrze-ba!- nawet cuuudownie(odpukać) i dlatego te starania o dziecko są jeszcze fajniejsze :D
    Wysyłam wszystkim dziewczynom DUŻO pozytywnej energii bo mam dobry humor! :D i ściskam tą Wariatkę która potem będzie czytać to forum (ZakręconaOna do Ciebie mowię!)Twój tekst:

    " Ale też przecież nie wsadziłam sobię całego termometra Landryna w dupe hahahaha"

    mnie rozwalił :D bezpośredniość przede wszystkim hahah :D

    Rudziutka7, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Też tak myślałam... A potem tak sie kłóciliśmy aż wióry leciały :D
    ale teraz już jest dobrze-ba!- nawet cuuudownie(odpukać) i dlatego te starania o dziecko są jeszcze fajniejsze :D
    Wysyłam wszystkim dziewczynom DUŻO pozytywnej energii bo mam dobry humor! :D i ściskam tą Wariatkę która potem będzie czytać to forum (ZakręconaOna do Ciebie mowię!)Twój tekst:

    " Ale też przecież nie wsadziłam sobię całego termometra Landryna w dupe hahahaha"

    mnie rozwalił :D bezpośredniość przede wszystkim hahah :D

    My tak samo mieliśmy! Tak się kłóciliśmy, że wychodziłam z domu :) ale teraz już jest fajnie :) Znamy się tyle lat, sporo przeszliśmy razem, że często myślę, że aż za bardzo go kocham!

    A z bespośredniości przypomina mi się jeszcze tekst z innego tematu:
    "Luz w dupie i mokro w pochwie" :) Tego się trzymajmy, nie spinajmy się i bądźmy zawsze gotowe na igraszki :)

    Lena Z., anka418, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    My tak samo mieliśmy! Tak się kłóciliśmy, że wychodziłam z domu :) ale teraz już jest fajnie :) Znamy się tyle lat, sporo przeszliśmy razem, że często myślę, że aż za bardzo go kocham!
    oj ja też kocham mojego męza i mam nadzieję że jako dziadki też się będziemy bardzo kochać :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    "Luz w dupie i mokro w pochwie" :) Tego się trzymajmy, nie spinajmy się i bądźmy zawsze gotowe na igraszki :)

    hahahahaha choć Was nie znam koleżanki z forum osobiście to już Was kocham hahahah :D :D

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ