X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wiem :) ale trzeba uwierzyć, wiem, że to łatwo się mówi. Sama miałam przejścia i załamania ale dzięki min teraz jestem silniejsza :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:51

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie :) zawsze w każdej sytulacji trzeba szukać pozytywów. Bo wiesz co Ci jest! :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś według moich obliczeń @ powinna przyjsc bo zawsze dostaje rano a tu cisza i nic mnie nie boli tylko piersi cykle mam 35 dniowe.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell to czekaj :) ciekawa jestem kiedy mi powinna przyjść, moja gin oznajmiła mi, że cykl będzie krótszy, ale o ile to nie powiedziała :) także nawet nie wiem kiedy mam się jej spodziewać :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh nie wiem jak ja to liczyłam,że się pomyliłam (chyba liczyć nie umiem;)) jutro mam 35 dc więc jutro pewnie przylezie :( a taką miałąm cichą nadzieję,chyba mnie znowu załamka bierze,dlaczego to takie trudne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Evell to czekaj :) ciekawa jestem kiedy mi powinna przyjść, moja gin oznajmiła mi, że cykl będzie krótszy, ale o ile to nie powiedziała :) także nawet nie wiem kiedy mam się jej spodziewać :)

    ja mam regularne teraz bo biore tabletki,a wczesniej zanim nie brałąm to istna katastrofa :-/

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell trudne, a dlatego, że nam zależy. Napędzamy się same i chcemy już w tym cyklu, najlepiej dziś być w ciąży, jutro urodzić, a tak nie ma. Sztuką jest umieć rozgraniczyć dwa życia - życie z partnerem i to nasze często bardziej wciągające te ciążowe. Ja wychodzę z założenia, że trzeba mieć wyjebane a będzie nam dane. Im bardziej nakręcałam się pod koniec cyklu tym było gorzej, zrozumiałam, że to czy ja będę w ciąży to tylko i wyłącznie zależy od mojej głowy! :) wierzę, że Bóg obdarzy mnie tymi cudami, które nosi się pod sercem :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Evell trudne, a dlatego, że nam zależy. Napędzamy się same i chcemy już w tym cyklu, najlepiej dziś być w ciąży, jutro urodzić, a tak nie ma. Sztuką jest umieć rozgraniczyć dwa życia - życie z partnerem i to nasze często bardziej wciągające te ciążowe. Ja wychodzę z założenia, że trzeba mieć wyjebane a będzie nam dane. Im bardziej nakręcałam się pod koniec cyklu tym było gorzej, zrozumiałam, że to czy ja będę w ciąży to tylko i wyłącznie zależy od mojej głowy! :) wierzę, że Bóg obdarzy mnie tymi cudami, które nosi się pod sercem :)

    Ja to olałam juz calkowicie jak mi gin przepisała te leki,se myśle co ma być to będzie ale teraz znów mnie naszły takie smutne myśli i coraz cześciej o tym myśle, nie rozumiem dlaczego np moje znajome zaszły już od razu albo zaliczona wpadka a my się mamy tyle starać? to wg jest niesprawiedliwe :(

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest nie sprawiedliwe kochana. Moja kuzynka jest młodsza o 2 lata ode mnie i postanowiła że"zrobi" sobie dziecko z chłopakiem. I co? wyszło im po pierwszym podejściu, zaraz ślub, bo dziecko w drodze i co? Ma przejebane życie, maż ja bije, ubliża jej, nie szanuje jej i w ogóle sieją straszną patoszke. Chciałabyć byc patologią?

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    jest nie sprawiedliwe kochana. Moja kuzynka jest młodsza o 2 lata ode mnie i postanowiła że"zrobi" sobie dziecko z chłopakiem. I co? wyszło im po pierwszym podejściu, zaraz ślub, bo dziecko w drodze i co? Ma przejebane życie, maż ja bije, ubliża jej, nie szanuje jej i w ogóle sieją straszną patoszke. Chciałabyć byc patologią?

    No masakra jednym słowem współczuje jej ale sama chciała takiego faceta więc ma.Szkoda tylko tego dziecka jak sie wychowa w takiej patologi :(

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie, mi się wydaję, że tym dobrym rodzicom Bóg daje szczęście ale trochę później :) nie trać wiary :) będzie dobrze kochana zobaczysz i wspomnisz moje słowa! :)

    Evell, ewwiel, Nona, helutka lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

    Mimi86, helutka lubią tę wiadomość

  • Shilla Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy są tu jakieś staraczki po więcej niż 7 nieudanych próbach? szukam wsparcia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

  • Shilla Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nona... jak dobrze, że nie jestem już z tym sama ;) tzn prawie sama... mąż też kibicuje :) długo się staracie?

    Nona lubi tę wiadomość

  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączam. W 2014 musi się udać :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Nona lubi tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie kochane staraczki i proszę o dopisanie do listy :)

    Staramy się od ponad 1,5 roku... Jedną ciążę straciłam w 6 tyg. ale zbieram siły by móc walczyć dalej. Wierzę, że się uda... Uda się nam wszystkim i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogły przenieść się na forum mam 2015 :) Ściskam was cieplutko i trzymam kciuki za każdą z was :*

    Nona, aszka lubią tę wiadomość

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ