X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką nadzieję, że zima jeszcze sobie poczeka :) Może takie emocje, wróżą coś dobrego?

    mała2930 lubi tę wiadomość

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 24 października 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa nie trać nadziei- ja zupełnie nic nie odczuwam, nie mam absolutnie żadnych objawów i gdyby nie beta i testy to na pewno bym nic nie wiedziała!

    Nie zawsze są objawy- podobnie miałam w pierwszej ciąży, dopiero po spóźnionej @ się zaczęłam zastanawiać, bo to nie było planowane wtedy ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 24 października 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mam nadzieję że zima sobie poczeka bo wózek i śnieg to nie jest dobre połączenie:)

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze wózek można zastąpić sankami :D

    mała2930, Evaa lubią tę wiadomość

  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 24 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jak zaszłam w ciąże tak bolały piersi że wytrzymać nie mogłam i kobitki do okoła mówiły że jestem w ciaży i się sprawdziło:)

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 24 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    zawsze wózek można zastąpić sankami :D
    no to chyba szykuje się nowy zakup:)

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D a jaka frajda dla malucha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee tam wole się nie nakrecac... Już w tamtym cyklu kazdy objaw brałam za ciaze... zresztą do @ jeszcze 10 dni wiec za wcześnie na jakiekolwiek objawy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja narazie nic nie czuję oprócz bólu piersi i głowy, ale pewnie też zacznę sobie wkręcać ciąże i będzie dupa :D

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 24 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe , że owulacja była w 33 dc????? Cykle mam 32-35 a jestem w 39dc dniowe ostatnio nie spóźniła się ani godziny była w 32dc. A teraz, od 8 dni bolą sutki i tylko tyle, jeszcze temp rośnie, zamiast na @ spadać nic z tego nie kumam...

    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od wczoraj jestem nerwowa ale to pewnie przez prace bo mnie tu wkurzaja... no i dziś ten prawie placz... jeszcze czasem coś w jajnikach czuje ale to pewnie sobie wkrecam :-P musze stwierdzić że znów szukam u siebie objawów... wlasnie to sobie uswiadomilam :-D

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 24 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie szukam bo nie mam żadnych :) tylko od 8 dni bolące sutki :) zaczęła bym już nowy cykl dawno :/ a tak to trzeba czekać nie wiadomo na co, jak ma przyjść to niech przychodzi już szybko !!! bo już mnie to wk....!
    estrella- kiedy masz termin @ ?







    <3 <3 <3 cykl starań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 09:13

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 24 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :) Piękny poranek za oknem :) Słoneczko świeci, za kilka godzin weekendzik :) Jakoś wpadłam w dobry nastrój :) Po pracy szybko do biblioteki uzupełnić zapasy czytelnicze, później obiadek z mężykiem i pieczenie ciasta :D Tym razem sernik biało-czarny <3 Kocham serniki <3 Jutro mam babskie ploty z trzema kumpelami (w tym z moją siorką) więc będzie jak znalazł. Pewnie będzie to nasze ostatnie przed rozpakowaniem mojej sis z dwupaku :) W wieczorkiem winko i <3 <3 <3 Wredota pojechała w siną dal więc czas najwyższy na działanie :) Miłego dnia Wam życzę!!

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 24 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ja dzisiaj wizyta, sprawdzic czy torbiel się wchłoneła, ew po recepte i zaczynam dzisiaj CLO (jeżeli torbieli nie ma) i z tymi moimi wynikami...

    Poza tym dentysta dzień 2
    Z Młodą do kontroli po szpitalu i antybiotyku...
    I planujemy auto oglądnąć- mam nadzieję, że kupimy!

    Miłego dnia :*

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Ja nie szukam bo nie mam żadnych :) tylko od 8 dni bolące sutki :) zaczęła bym już nowy cykl dawno :/ a tak to trzeba czekać nie wiadomo na co, jak ma przyjść to niech przychodzi już szybko !!! bo już mnie to wk....!
    estrella- kiedy masz termin @ ?
    a mi sie wydaje, że masz dopiero 7 dpo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Hej dziewuszki :) Piękny poranek za oknem :) Słoneczko świeci, za kilka godzin weekendzik :) Jakoś wpadłam w dobry nastrój :) Po pracy szybko do biblioteki uzupełnić zapasy czytelnicze, później obiadek z mężykiem i pieczenie ciasta :D Tym razem sernik biało-czarny <3 Kocham serniki <3 Jutro mam babskie ploty z trzema kumpelami (w tym z moją siorką) więc będzie jak znalazł. Pewnie będzie to nasze ostatnie przed rozpakowaniem mojej sis z dwupaku :) W wieczorkiem winko i <3 <3 <3 Wredota pojechała w siną dal więc czas najwyższy na działanie :) Miłego dnia Wam życzę!!
    oby owocnie :)

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 24 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja w 33dc trochę dziwne :/ to <3 w 33dc i 34dc zupełnie nie planowane nawet nie miałam ochoty, to mąż mnie dopadł :) Ciekawe czy trafił hihihi :) gdybym tylko wiedziała że owu była tak jak mówisz to bym nawet nie pytała go o zdanie tylko do roboty... :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    się okaże :) lekarzem nie jestem i nie wiem jak to u Ciebie jest ale wykres tak właśnie wygląda :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 24 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 13:05

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie, będzie się działo, będzie zabawa :D

    Eva ja to chyba się wezmę za pranie gaci :D

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ