X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Za moich czasow byla ;) ja mam troche wiecej lat... ;)
    oj nie dużo więcej... 3 lata to żadne więcej ;-)

    Evaa lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 15:18

    małaMyszka, Ona_89' lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 15:18

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Mala myszka ;) jeszcz mloda dupa z Ciebie ;)
    taaaaaaaaaaaaa młoda buha ha ha ha ha ha ha stara baba ze mnie, narzekam, mam uderzenia gorąca i uczucie zimna to już prawie po 50 jakbym była...

    Evaa lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosłownie Eva - jaka tu sprawiedliwość, człowiek się stara, nabzyka, suplementy bierze i nic..:) oj nie jest to niestety takie proste wrrr

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam się Dziewczynki do wątku! No Matka Natura jest strasznie niesprawiedliwa... u mnie na razie zmarnowane 4 cykle... i za każdym razem był ryk.... że to niemożliwe, żeby w środku było pusto... ten kto nie chce to ma nawet bliźniaki a jak człowiekowi zbyt mocno zależy to kiszka.... może w tym jest sposób... zgodnie ze studenckim powiedzeniem: nie ma spiny są kolejne terminy!:)ale żeby to było takie proste.... siedzi taki kalafior w tej głowie i nie chce wyjść! ahh

    Evaa lubi tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wszystkie mamy ten sam problem i to samo zdanie co ty :) tak to jest, ze pijaczki i ludzie którzy nie chcą dzieci mają je od ręki, przypadkiem a jak porządny człowiek się stara to dupa, znam podobne powiedzenie, które się tu juz na forum przewijało : mniej wyjebane a bedzie ci dane :) jakby sie dalo kupic tabletki "luz w dupie" to by nam pomogly bardziej niż tony suplementow ktore lykamy :P

    Evaa, cherry_lady lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 15:18

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Witam kochane... Co tam słychać u was nowego?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie stara bida, byl cykl ktory dal duzo nadziei a konczy sie jak zwykle, czuje juz okres za drzwiami i zaraz zapuka... zastanawiam sie po co ja w ogole mierze te temperature i robie obserwacje, to wszystko jest tak przewrotne i nieprzewidywalne jesli chodzi o ciaze ze niepotrzebnie sie czlowiek potem stresuje albo nakreca

  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odpoczywam po wczorajszych chrzcinach. Jutro ciężki dzień w pracy bo ostatni dzień rozliczeń miesięcznych. Ale pozniej kilka dni wolniejszych :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Ja czekam cierpliwie i w Andrzejki mam nadzieję wywróżę sobie II krechy :D no i oczywiście Wam też tego życzę! :) <3 u mnie też zostanie jeszcze 1 cykl starań jeśli teraz się nie uda... och tak mało szans mamy w ciągu roku... :P

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    :) Witam kochane... Co tam słychać u was nowego?

    Kochanie! Ty lubisz kwiatki, powiedz mi moja azalia, ktorą dostałam na dzień kobiet, znowu puściła mi pączki. Mam 5 nowych :-) czy ona kiedyś zrzuci je wszystkie?

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn jak zżuci? jak będzie już stara to przestanie zakwitać, ale jak jest młoda to kwitnie dopóki się o nią dba :) tak samo jest ze storczykami :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Hej dziewczyny!! Ja czekam cierpliwie i w Andrzejki mam nadzieję wywróżę sobie II krechy :D no i oczywiście Wam też tego życzę! :) <3 u mnie też zostanie jeszcze 1 cykl starań jeśli teraz się nie uda... och tak mało szans mamy w ciągu roku... :P
    Ja w Andrzejki testuję o ile @ nie przyjdzie wcześniej :D

    Evaa, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzejzi testuj, trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 20:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    dołączam się Dziewczynki do wątku! No Matka Natura jest strasznie niesprawiedliwa... u mnie na razie zmarnowane 4 cykle... i za każdym razem był ryk.... że to niemożliwe, żeby w środku było pusto... ten kto nie chce to ma nawet bliźniaki a jak człowiekowi zbyt mocno zależy to kiszka.... może w tym jest sposób... zgodnie ze studenckim powiedzeniem: nie ma spiny są kolejne terminy!:)ale żeby to było takie proste.... siedzi taki kalafior w tej głowie i nie chce wyjść! ahh
    u mnie juz prawie rok i niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Okres i dupa :D czlowiek sie nabzykal...nawyginal...nameczyl :) a w ciazy nie jest... I wez tu czlowieku zrozum nature....
    ano wlasnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka dziękuję i wzajenie choć i tak wiem, że jedna wielka DUPA z tego cyklu ;/ ale może Sylwester będzie już z serduszkiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 20:08

  • Nuts Przyjaciółka
    Postów: 67 24

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziwuszki... Eva ale mnie rozśmieszyłaś tekstem że twój brat po Iphonie zesnobiał :)..ja do lumi jakoś nie mam przekonania- przyzwyczaiłam się do androida:)
    ja mam lgl7 i nie narzekam śmiga po necie aż miło:) ale za pół roku boirę nowy i wiem już że będzie to któryś z samsungów s4 s5:)

    po moich smutach..mąż postanowił zmienić zmianę- zawsze pracował na nocki a teraz wkońcu od 10do 18.00- trochę mi zdezorganizował życie - ale cieszę się na te nocki i poranki:)

    f2w3yx8d94gx07j8.png
‹‹ 460 461 462 463 464 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ