X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    37 miejsce , dzięki Landryneczko. Mam nadzieje , że te wszystkie dla nas numerki będą szczęśliwe Ja dodam swoją trójeczke z siódemeczką i wyjdzie mi dyszka ... może pażdziernik bedzie dla Mnie szczęśliwym miesiącem hehe ;-)
    Poszłabym z chęcią na monitoring do ginka ale nie mogę bo mieszkam w Anglii a tutaj dostać się do ginka na usg normlanie a nie prywatnie to jest paranoja , czekanie i czekanie tylko ... przeczytałam o tej tempce co pisałyście wcześniej , że jak każde pół godziny to się odejmuje lub dodaje 0,5 stopnia ... to wychodziłoby mi coś dziwnego , dla porównania spojrzcie na mój wykres i same oceńcie ... godziny i tempke według tego co napisałyscie , ze sie dodaje co pół h lub odejmuje 0,5 stopnia

    nie o,5 stopnia tylko 0,05 jeśli wstałaś wcześniej to dodajesz, jeśli później to odejmujesz, ale to nie jest tak do końca odpowiednie, lepiej zawsze o tej samej godzinie, Ty zawsze wstajesz o 12?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature sie mierzy tylko do 7.30 wg metody Roetzera.

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak wstaje o 10, to nastawiam sobie budzik na 6:00, mierze sobie i idę dalej spać. Do pracy wstaję o 5:50, a w weekend pomiar robię o 6:00. Te 10 min. nie zbawi mnie. Jak się człowiek zaprze to może wszystko :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka ja tez nastawiam budzik i spie pozniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    To i mnie prosze dopisac na liste :-) zagapiłam się i będę dopiero 80-ta :(
    kochana jesteś 55 :) gapo :*

    Wonderwall lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pracuje w nocy dlatego wstaje dopiero o 12 stej .:( z tym , że dodałam 0,5 a nie 0,05 to moj bład sorka ;) niestety nie moge mierzyć jej jak widac o 6 czy 7 rano jak wy bo wtedy nie śpie wgle to co miałoby to za sens


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna kurcze to faktycznie nie masz jak, to wtedy Roetzer zaleca np o 20.00 nie popoludniu i po godzinnym wypoczynku, np lezysz i czytasz, ogldasz tv itp. W ciagu dnia tempki sa najwyzsze zazwyczaj. Mozesz np w tym cyklu mierzyc o tej 12.00 a w nastepnym wlasnie np o 20 po godzinnym odpoczynku, zobaczysz jakie masz wahania itd.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w tym już tak jak mówisz bede o 12 stej mierzyć a w następnym jakoś spróbuje o innej porze ...
    Niestety taka praca i uniemożliwia mi poranne mierzenie ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za to spada tempka wiec niedlugo @ i oczywiscie bole mesntruacyjne.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka nie ten cykl to następny może bedzie szczęśliwym dla Ciebie ... no niestety @ przychodzący to coś nieprzyjemnego bo zawsze mała tam nadzieja jest , że moze właśnie teraz się uda ... znam ten ból doskonale jak każda z nas tu stąd ale w końcu nadejdzie dzień w którym będą 2 kreseczki i @ nie pojawi się przez 9 miesięcy a bedzie to najlepsza wiadomość dla Ciebie jak i każdej z Nas . Trzymam za Was kciuki moje Panie .;*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    rozpoczynam swoja przygode z ovu... staramy sie od 2 miesiecy... i mam nadzieje, ze tym razem sie uda :) marzy mi sie majowe dziecko... :)
    zaczelam mierzyc temperature, czekam na testy owulacyjne i pozostaje czekac na owulacje :)
    Mam nadzieje, ze do konca roku sie uda!! :)


    Pozdrawiam!

    Nona, Vesna lubią tę wiadomość

    201510107452.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kajtka ;-) Życzę powodzenia ... każdej z Nas musi się udać do końca roku <3

    Kajtka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny :)

    tego sie obawiam ;-) ale takie wsparcie sie przyda :)

    Powodzenia kazdej i osobno ode mnie! :D

    ZakręconaOna, Vesna lubią tę wiadomość

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka witaj i powodzenia życzę oraz wytrwania i cierpliwości :)

    mam pytanie do dziewczyn które znają się na testach ovu biorąc pod uwagę moje trzy ost cykle to tak poprzedni trwał 39 dni w 40dc dostałam @ w dwóch poprzednich w 41 dc dostałam @ więc nie jest źle w porównaniu to tych jeszcze po przedniejszych . Średnia długość jak sprawdzam w przeglądzie cykli na ovu to 36 dni. I nie wiem teraz liczyć długosć cykli . Jak uważacie ? pytam bo nie wiem od którego dc zacząć testy robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile masz fazę lutealną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka z tą fazą to różnie ale średnia według prognozy 13 więc nie wiem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak mniej więcej 36-13 czyli owulacje masz około 23dc czyli tak ze 4 dni przed można zacząć robić około 19dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Jeśli długość Twojego cyklu waha się w każdym miesiącu o więcej niż 3 dni, wybierz najkrótszy z cykli, jakie miałaś w ciągu ostatniego pół roku.

    http://www.clearblue.com/pl/when-to-start-testing.php#hold
    Wpisałam 1 dzień Twojego cyklu jako 3.08
    Średni cykl 36 dni
    Wyszło że powinnaś zacząć robić testy 21.08

    <3


    Ost trzy cykle są równe więc sugeruje się że znów bd coś koło 40 dni płodne niby od 20.08 więc myślałam żeby coś koło 19 zacząć .

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ