X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame wrote:
    Witam wszystkie starające się !!

    Proszę o dopisanie mnie na listę :)

    Pozdrawiam !

    <3
    Witamy i powodzenia !!! :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia wrote:
    O matko dziewczyny ale się w nocy rozpisałyście :D Juz wszystko nadrobiłam, jestem w temacie :D Przede wszystkim wielgachny ukłon w stronę waszą i waszych partnerów, aż miło się czyta :) Fajne jest to, że nie staracie się na siłę bawić w dom tylko liczycie się z konsekwencjami rodzicielstwa, z trudami życia codziennego :) Ja wam szczerze powiem, że ja w waszym wieku to miałam fiu-bździu w głowie :P Mieszkałam u rodziców, studiowałam, wiec właściwie nic mnie nie obchodziło poza nauka i imprezami :P Jacyś tam faceci byli ale nie interesowały mnie stałe związki. Miałam jeden cel skończyć studia bo inaczej rodzice chyba by mnie wydziedziczyli jak bym jako jedyna w rodzinie skończyła bez wyższego wykształcenia :P Moi rodzice sa cudowni ale maja dobra fazę na temat nauki :D Na V roku poznałam moje szczęście i bach ciąża. Lekka panika była ale to już końcówka studiów była wiec szybko przeszło :) Będąc w 2 mies broniłam magisterkę :P Mój sie obronił miesiąc wcześniej :) Niestety straciliśmy maleńkie i teraz staramy się znów ale narazie nic z tego :(

    Haha no kochana młodzi ale odpowiedzialni hehe ;-)
    Gratuluje wszystkim nowym przyszłym Mamuśka ;-)
    i czekamy na kolejne nowości ;-p
    Troszkę podłamana jestem bo owulacji brak u mnie w tym cyklu tak jak w poprzednich ;-( Mam nadzieje , że ten mój następny cykl z CLO bedzie bardziej skuteczny i przede wszystkim , że bedzie owulka .
    I tak wgle Dzień Dobry Wam . Ale miałam dzisiaj dzień zawalony , zakupy , robieie obiadu , sprzatanie , i znów cholender musze isc bo zapomniałam kupić sobię jedzenia konkretnego a przeciez Ja na tej diecie jestem i został dla mnie kefir tylko w lodówce hahaha więc ide .;-p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja w 16 tygodniu z plamieniami lezalam.

    gratuluje kolejna z Nas zafasolkowana!

    No a ja zrobilam test i popoludniu @ przyszla.
    wiec ten miesiac biore wiesiolek na lepszy sluz iiiiii do pracy rodacy!

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moje kochane ;*
    Dziewczynki mierzyłam dzisiaj tempkę i mam 36,9 prawie 37 ! :P może jest cień nadziei że mnie się też w tym miesiącu uda ;D cóż poczekam do @ i zobaczymy chociaż liczę na II nawet niewyraźne krechy :P
    P.s GRATULUJĘ TYM CO SIĘ UDAŁO <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowym mamusiom i trzymam za Was wszystkie kciuki &&&
    U mnie nic nowego w sumie,zadzwonie moze jutro umowic sie do Polskiego gina niech on jeszcze sprawdzi czy oby na pewno wszystko ze mna ok,bo juz pomalu trace nadzieje...wiem ze z takimi wynikami mojego meza mozemy nigdy naturalnie nie zajsc w ciaze,ale chce posluchac jeszcze opini innego lekarza,co,do moich wynikow...a noz moze u mnie tez nie jest tak wszystko perfekt...chce zrobic wszystko co w mojej mocy...

    Pozdrawiam :)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macola, gratuluje fasolki :)

    U mnie dziś @ rozhulała się na dobre, ale są i dobre wieści.
    Odebrałam wyniki od lekarza i wszystkie są w normie.

    Jeszcze tylko mąż został.

    Słyszałyście coś o tej kuracji Femifertil?

    Jakieś tabletki wspomagające, zastanawiam się nad kupnem. Na stronie piszą, że sporo dziewczyn zaszło po stosowaniu, ale nie wiem czy to nie ściema.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam o Femifertil i też zastanawiam się nad kupnem... Suplementy zwiększające płodność. Na pewno nie zaszkodzą, ale nie są też tanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 20:21

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Cześć moje kochane ;*
    Dziewczynki mierzyłam dzisiaj tempkę i mam 36,9 prawie 37 ! :P może jest cień nadziei że mnie się też w tym miesiącu uda ;D cóż poczekam do @ i zobaczymy chociaż liczę na II nawet niewyraźne krechy :P
    P.s GRATULUJĘ TYM CO SIĘ UDAŁO <3
    No miejmy nadzieje , że i Tobię sie uda .! trzymamy kciuki <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie powinnam dzisiaj dostać okres ale zamiast tego mam plamienie od trzech dni. Jak zrobiłam test to wyszła bardzo delikatna 2kreska nie wiem co o tym myśleć

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam właśnie troszkę o tym Femiferti i całkiem niezłe moze być ale faktycznie tanie za bardzo nie jest .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraza mnie to plamienie. Na dodatek spisała ten cykl na straty i wypiłam po piwku:-(miał ktoś podobna sytuacje?

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli kreska jest blada to tez ciąża ja tak miałam :) był to jak by cień kreski :)

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Cześć moje kochane ;*
    Dziewczynki mierzyłam dzisiaj tempkę i mam 36,9 prawie 37 ! :P może jest cień nadziei że mnie się też w tym miesiącu uda ;D cóż poczekam do @ i zobaczymy chociaż liczę na II nawet niewyraźne krechy :P
    P.s GRATULUJĘ TYM CO SIĘ UDAŁO <3

    Trzymam kciuki !!! Mocno mocno!!!
    Nie testowałaś jeszcze? :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie powinnam dzisiaj dostać okres ale zamiast tego mam plamienie od trzech dni. Jak zrobiłam test to wyszła bardzo delikatna 2kreska nie wiem co o tym myśleć


    A jaki miałaś test? O jakiej czułosci? Najlepiej idź zrób jutro betę albo chociaż zrób test o czułości 10 :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka, piwkiem się nie przejmuj! A tym bardziej delikatnym plamieniem, bo to może być oznaka, że zarodek się zagnieżdża. A w ogóle, to koleżanka miała taki numer, że przez 5 miesięcy w ciąży normalnie miała okres. A więc to może być nasza kolejna fasola!
    Truskaffeczka, trzymam kciuki!
    Dziewczyny, może dobra passa się zaczęła, co? :) :*

    Cranberry, ZakręconaOna, Ulka84, Truskaffeczka, Vesna lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka idź tak jak dziewczyny radzą i zrób bete , ona dokładnie powie Ci przecież co i jak . ;) życzę by była to kolejna fasoleczka :))

    MadzikForever lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Ulka, piwkiem się nie przejmuj! A tym bardziej delikatnym plamieniem, bo to może być oznaka, że zarodek się zagnieżdża. A w ogóle, to koleżanka miała taki numer, że przez 5 miesięcy w ciąży normalnie miała okres. A więc to może być nasza kolejna fasola!
    Truskaffeczka, trzymam kciuki!
    Dziewczyny, może dobra passa się zaczęła, co? :) :*

    Oby , oby <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam właśnie film z Hugh Lauriem i Joely Richardson "Maybe Baby". No na początku (dalej jeszcze nie dotarłam) wszystkie przemyślenia i zachowania są takie dla mnie typowe... :)

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 po pierwsze beta rozwieje wątpliwości po drugie piwkiem nie zaszkodziłaś jeszcze - zarodek na początku pobieraa z ciałka żółtego potem po około 2-3 tygodniach od zapłodnienia pobiera z matki po trzecie czasem testy wariują więc odczekaj dwa dni [ beta przyrasta co 24 godziny ] i zrób kolejny jeśli na betę nie pójdziesz

    Ulka84 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój po kolejnych 2 dniach tez był blady dopiero po wizycie u lekarza w ok 5 tyg wyszedł wyraźny :)

    Ulka84, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ