X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    No właśnie i niech u nas wszyscy tez sobie myslą, że czekamy :)
    P.S "Wujek Rychu"...haha :D wujki rządzą! :D
    hihi dokładnie ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    właśnie młoda i nie mogę zajść ? :( to już moja kuzynka rok ode mnie młodsza ma rocznego syna :/

    "Zapewne znasz kobiety w swoim otoczeniu, które z łatwością zaszły zarówno w pierwszą jak i w kolejne ciążę. Są to kobiety, których natura obdarzyła większą zdolnością zachodzenia w ciążę. Czym to jest spowodowane? Może być na to kilka wytłumaczeń:
    1. Najbardziej oczywiste jest to, że ich system reprodukcyjny jest zdrowy i gospodarka hormonalna funkcjonuje bez zarzutu.
    2. Dodatkowo mogą one mieć dłuższy okres występowania śluzu płodnego, który sprawia że sperma może dłużej przeżyć w kanale rodnym czekając na komórkę jajową. Dzięki czemu mają one więcej dni w których współżycie może prowadzić do zapłodnienia.
    3. Mają krótsze cykle, przez co owulują częściej i co za tym idzie mają więcej dni płodnych w roku."

    Także niczym się nie przejmuj! :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko teścik najlepiej zrobić z rańca? bo kiedyś robiłam też wieczorem tylko nie wiem czy wiarygodne wyniki i jestem dopiero tydzień przed @ ^^, sama nie wiem czy robić doradźcie :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie w swoje 23 urodziny zaszłam w ciążę, a tak, jak pisałam, staraliśmy się 1,5 roku. Byłam na IV roku studiów jak zaszłam i cóż, daliśmy radę. Ciąża to błogosławieństwo, nie ważne, czy zdarza się w wieku 18 lat, 28 czy 38. Nie stresujcie się wiekiem, a na świat, który ingeruje w Wasze prywatne życie lejcie, bo to nie oni cierpią Wasz ból, a potem nie oni będą wychowywali Wasze dzieci! Nam wszyscy mówili, żebyśmy się w czoło stuknęli, że tak szybko chcemy dziecko (mąż rok starszy ode mnie), a teraz pieją, że "jak to fajnie wam się ułozyło". Ludzie mają tendencję do forsowania swojego zdania, częstokroć odmiennego tylko przez to, że coś chcą powiedzieć. A ile razy jakiś pociotek zapyta "a kiedy dzidziuś?" tylko przez to, że zbyt długo w pomieszczeniu panowała cisza? W rzeczywistości nie bardzo ją to obchodzi, ale Ty wychodzisz z imienin i jesteś załamana. Dlatego twórzcie szczęśliwe diady małżeńskie, a razem naprodukujecie tyle pozytywnych fluidów, że czyjeś zdanie będzie Wam wisiało!
    Badźcie szczęśliwi!

    Truskaffeczka, ZakręconaOna, Mistia, Lena Z., Kajtka lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    mam pytanko teścik najlepiej zrobić z rańca? bo kiedyś robiłam też wieczorem tylko nie wiem czy wiarygodne wyniki i jestem dopiero tydzień przed @ ^^, sama nie wiem czy robić doradźcie :/

    Ciążowy z pierwszego porannego moczu, najlepiej środkowego strumienia. :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. Witam Cie fajnie ze podzieliłaś się z nami swoja historią :)

    Jak tyle dziewczyn będzie za siebie trzymać kciuki to nie ma zmiłuj wszystkie zafasolkujemy do końca roku :D

    MadzikForever, Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Ja dokładnie w swoje 23 urodziny zaszłam w ciążę, a tak, jak pisałam, staraliśmy się 1,5 roku. Byłam na IV roku studiów jak zaszłam i cóż, daliśmy radę. Ciąża to błogosławieństwo, nie ważne, czy zdarza się w wieku 18 lat, 28 czy 38. Nie stresujcie się wiekiem, a na świat, który ingeruje w Wasze prywatne życie lejcie, bo to nie oni cierpią Wasz ból, a potem nie oni będą wychowywali Wasze dzieci! Nam wszyscy mówili, żebyśmy się w czoło stuknęli, że tak szybko chcemy dziecko (mąż rok starszy ode mnie), a teraz pieją, że "jak to fajnie wam się ułozyło". Ludzie mają tendencję do forsowania swojego zdania, częstokroć odmiennego tylko przez to, że coś chcą powiedzieć. A ile razy jakiś pociotek zapyta "a kiedy dzidziuś?" tylko przez to, że zbyt długo w pomieszczeniu panowała cisza? W rzeczywistości nie bardzo ją to obchodzi, ale Ty wychodzisz z imienin i jesteś załamana. Dlatego twórzcie szczęśliwe diady małżeńskie, a razem naprodukujecie tyle pozytywnych fluidów, że czyjeś zdanie będzie Wam wisiało!
    Badźcie szczęśliwi!
    I O TO CHODZI DZIĘKI KOCHANA ZA WSPARCIE ! <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stężenie hormonu ciążowego jest najwyższe rano, po nocy...
    I co najważniejsze- jest jeszcze za wcześnie na test...

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Ja dokładnie w swoje 23 urodziny zaszłam w ciążę, a tak, jak pisałam, staraliśmy się 1,5 roku. Byłam na IV roku studiów jak zaszłam i cóż, daliśmy radę. Ciąża to błogosławieństwo, nie ważne, czy zdarza się w wieku 18 lat, 28 czy 38. Nie stresujcie się wiekiem, a na świat, który ingeruje w Wasze prywatne życie lejcie, bo to nie oni cierpią Wasz ból, a potem nie oni będą wychowywali Wasze dzieci! Nam wszyscy mówili, żebyśmy się w czoło stuknęli, że tak szybko chcemy dziecko (mąż rok starszy ode mnie), a teraz pieją, że "jak to fajnie wam się ułozyło". Ludzie mają tendencję do forsowania swojego zdania, częstokroć odmiennego tylko przez to, że coś chcą powiedzieć. A ile razy jakiś pociotek zapyta "a kiedy dzidziuś?" tylko przez to, że zbyt długo w pomieszczeniu panowała cisza? W rzeczywistości nie bardzo ją to obchodzi, ale Ty wychodzisz z imienin i jesteś załamana. Dlatego twórzcie szczęśliwe diady małżeńskie, a razem naprodukujecie tyle pozytywnych fluidów, że czyjeś zdanie będzie Wam wisiało!
    Badźcie szczęśliwi!
    Ale mi humor poprawiłaś! :D dzięki! :D

    MadzikForever lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Ja dokładnie w swoje 23 urodziny zaszłam w ciążę, a tak, jak pisałam, staraliśmy się 1,5 roku. Byłam na IV roku studiów jak zaszłam i cóż, daliśmy radę. Ciąża to błogosławieństwo, nie ważne, czy zdarza się w wieku 18 lat, 28 czy 38. Nie stresujcie się wiekiem, a na świat, który ingeruje w Wasze prywatne życie lejcie, bo to nie oni cierpią Wasz ból, a potem nie oni będą wychowywali Wasze dzieci! Nam wszyscy mówili, żebyśmy się w czoło stuknęli, że tak szybko chcemy dziecko (mąż rok starszy ode mnie), a teraz pieją, że "jak to fajnie wam się ułozyło". Ludzie mają tendencję do forsowania swojego zdania, częstokroć odmiennego tylko przez to, że coś chcą powiedzieć. A ile razy jakiś pociotek zapyta "a kiedy dzidziuś?" tylko przez to, że zbyt długo w pomieszczeniu panowała cisza? W rzeczywistości nie bardzo ją to obchodzi, ale Ty wychodzisz z imienin i jesteś załamana. Dlatego twórzcie szczęśliwe diady małżeńskie, a razem naprodukujecie tyle pozytywnych fluidów, że czyjeś zdanie będzie Wam wisiało!
    Badźcie szczęśliwi!
    Bardzo dobrze to ujełaś , Truskaffeczko to jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku bo Ja w styczniu 21 skończe ;-) Ja powiem Wam szczerze nie przejmuje się zdaniem ludzi , którzy twierdzą , że za wcześnie chce mieć dziecko czy coś , Ja wiem , że jestem na to gotowa , wiem , ze na tyle odpowiedzialna i dorosła , że dam dziecku wszystko co potrzeba tak samo mój narzeczony i zrobię wszystko by było najszczęśliwsze bo od tego czasu jak kobieta zachodzi w ciąże nie myśli tylko o sobie to zrozumiałe ale jak dziecko się pojawia to nie jest się odpowiedzialnym wyłącznie za siebie a równiez za drugą istotke , której daliście życie . To musi być tak piękne ... Wyczekuję tylko dnia kiedy zobaczę 2 kreseczki a później przytule swojego skarba .;-) Będę wtedy najszczęsliwsza osobą na świecie .;-)i Wy tak samo <3

    MadzikForever, Lena Z. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę ;) wcześniej jak byś przeczytała to radzono mi zrobić jak najszybciej ;P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Jesteśmy dopiero rok i trochę po ślubie a tu coraz większy nacisk, aż jestem w szokuuu...Co to się dzieje? :) mam nadzieję, że szybko nam się uda bo długo udawać nie będę potrafiła... Ile można grać?


    To tak jak u nas, pierwszą rocznicę ślubu mieliśmy na początku czerwca, a już na Boże Narodzenie prawie wszyscy życzyli nam dziecka. Tylko mój tata się opamiętał, no i babcia powiedziała "I dziecka, kiedy uznacie, że to pora". Gdyby było tak łatwo :D, no bo przecież to już pora :).

    My też się nie przyznajemy, bo nie chcę ze wszystkimi dyskutować czy już w ciąży jestem, szczególnie jak będą problemy. Wiedzą trzy moje koleżanki, bo za bardzo przeżywam, żeby przed całym światem ukryć, a Was mam dopiero od kilku dni. No i bracia męża ostatnio zaczęli wypytywać, bo jeden widział u mnie w domu książkę o ciąży, a drugi przyłapał mnie w weekend jak do Was pisałam :D.

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Truskaffeczko , z rannnego moczu ;-)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    To tak jak u nas, pierwszą rocznicę ślubu mieliśmy na początku czerwca, a już na Boże Narodzenie prawie wszyscy życzyli nam dziecka. Tylko mój tata się opamiętał, no i babcia powiedziała "I dziecka, kiedy uznacie, że to pora". Gdyby było tak łatwo :D, no bo przecież to już pora :).

    My też się nie przyznajemy, bo nie chcę ze wszystkimi dyskutować czy już w ciąży jestem, szczególnie jak będą problemy. Wiedzą trzy moje koleżanki, bo za bardzo przeżywam, żeby przed całym światem ukryć, a Was mam dopiero od kilku dni. No i bracia męża ostatnio zaczęli wypytywać, bo jeden widział u mnie w domu książkę o ciąży, a drugi przyłapał mnie w weekend jak do Was pisałam :D.
    To jest najgorsze kuźwa , żetak wypytują będzie ciąża to się im powie , to jest własnie ta cholerna ciekawość haha a to każdej pary srawa idywidualna kiedy zdecydują się na dziecko ;-p

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia wrote:
    Lena Z. Witam Cie fajnie ze podzieliłaś się z nami swoja historią :)

    Jak tyle dziewczyn będzie za siebie trzymać kciuki to nie ma zmiłuj wszystkie zafasolkujemy do końca roku :D

    Coraz mocnej w to wierzę! :D i tak mi tu u Was fajnie i cieplutko, że chyba z Wami tu zostanę na dobre, a co!:D
    czy któraś przyszła mamusia chce nam jeszcze bardziej humory poprawic? Ktoś chętny? :D :D :D

    Cranberry, MadzikForever, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Was mieć kobitki tu wszystkie razem i każdą po kolei wiecie? :)

    Lena Z., Mistia, MadzikForever, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Bardzo dobrze to ujełaś , Truskaffeczko to jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku bo Ja w styczniu 21 skończe ;-) Ja powiem Wam szczerze nie przejmuje się zdaniem ludzi , którzy twierdzą , że za wcześnie chce mieć dziecko czy coś , Ja wiem , że jestem na to gotowa , wiem , ze na tyle odpowiedzialna i dorosła , że dam dziecku wszystko co potrzeba tak samo mój narzeczony i zrobię wszystko by było najszczęśliwsze bo od tego czasu jak kobieta zachodzi w ciąże nie myśli tylko o sobie to zrozumiałe ale jak dziecko się pojawia to nie jest się odpowiedzialnym wyłącznie za siebie a równiez za drugą istotke , której daliście życie . To musi być tak piękne ... Wyczekuję tylko dnia kiedy zobaczę 2 kreseczki a później przytule swojego skarba .;-) Będę wtedy najszczęsliwsza osobą na świecie .;-)i Wy tak samo <3

    Więcej dziewczyn w Twoim wieku które tak będą podchodzic do sprawy i świat będzie piękniejszy... :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    To tak jak u nas, pierwszą rocznicę ślubu mieliśmy na początku czerwca, a już na Boże Narodzenie prawie wszyscy życzyli nam dziecka.

    U nas to samo było w Swięta...
    To my w takim razie braliśmy ślub tydzień po Was :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cranberry wrote:
    Fajnie Was mieć kobitki tu wszystkie razem i każdą po kolei wiecie? :)
    Strasznie miło jak ktoś tak mówi ;-)
    Ale jakby nie patrzeć od tego tu jesteśmy , żeby się wspierać włącznie z Tobą moja kochana ;-) No i niech te Mamuśki już przyszłe Nam wysyłają te fluidki ciążowe ;-p
    Dziękuję Lena Z . tak po prostu czuje i wiem , że podołam w wychowaniu dziecka , dobrze , że mój narzeczony to cudowny mężczyzna na , którego mogę zawsze liczyć .;)

    Lena Z., MadzikForever lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z lubym ustaliliśmy ze jak teraz będzie małe to dowie się tylko najbliższa rodzina czyli rodzice i rodzeństwo. A dlaczego tak? bo o dziewczynkach wiedzieli wszyscy znajomi, znajomi znajomych itp. Byłam głupia i pochwaliłam się na Facebooku... A potem z płaczem odpisywałam wszystkim ze straciłam ciąże bo wiadomo każdy był ciekaw co i jak... To był koszmar... Taka radość na początku a potem modliłam się żeby nikt nie pytał co i jak. Juz więcej tak nie zrobię. Dopiero po porodzie będę się chwalić :)

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ