X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cranberry wrote:
    Fajnie Was mieć kobitki tu wszystkie razem i każdą po kolei wiecie? :)

    Nieskromnie powiemy: "WIEEEMY! WIEEEEMY!" :D :D :D

    Mistia, Cranberry, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem kolejnym dowodem, że dziecko w młodym wieku może być błogosławieństwem. U mnie ciąża pojawiła się na pierwszym roku studiów, urodziłam na 2 roku, i studia skończyłam. A wierzyłam, ze będzie ok, chciałam dziecka (choć w głębi serca obawiałam sie jak to będzie, czy dam rade), tylko otoczenie panikowało, szczególnie rodzice. Tylko słyszałam teksty, ze za wcześnie, ze studiów nie skończę, że marnuję sobie życie. Minęło 7 lat od porodu i niczego nie żałuję. Jedynie strasznie tęsknię do przepięknego okresu ciąży, tego brzuszka, kopniaków i pukania wieczornego przez brzuch z maleństwem :-)
    Wierzę, że musi się udać :-)

    Lena Z., MadzikForever lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Coraz mocnej w to wierzę! :D i tak mi tu u Was fajnie i cieplutko, że chyba z Wami tu zostanę na dobre, a co!:D
    czy któraś przyszła mamusia chce nam jeszcze bardziej humory poprawic? Ktoś chętny? :D :D :D
    No ja chętnie! Dowcipnie i z przymrużeniem oka:
    Przychodzi kobitka do lekarza i mówi:
    - Panie doktorze, jestem w 3 miesiącu ciąży i jeszcze mi się brzuszek nie zaokraglił!
    - A jadła pani jabłka, ćwiczyła, odpoczywała?
    - Nie, a trzeba?
    - Owszem, trzeba.
    Przychodzi po 3 miesiącach i mowi:
    - Panie doktorze, jestem w 6 miesiącu ciąży i jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił!
    - A jadła pani ryby, ćwiczyła?
    - Nie, a trzeba?
    - Owszem, trzeba.
    Przychodzi po kolejnych trzech i mowi:
    - Panie doktorze, jestem w 9 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił.
    - A kochała się pani z mężem?
    - Nie, a trzeba?!

    Także drogie Panie, nie siedzieć na necie, tylko lecieć facetów molestować!!! ;)
    Dobranoc, do jutra, Dziewczynki! :*

    ewwiel, Mistia, Lena Z., Kajtka lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    To jest najgorsze kuźwa , żetak wypytują będzie ciąża to się im powie , to jest własnie ta cholerna ciekawość haha a to każdej pary srawa idywidualna kiedy zdecydują się na dziecko ;-p

    Dokładnie. Teraz mam nowy tekst na pytanie "A kiedy będziecie mieli dziecko?", odpowiedź to "Słyszałam, że dziecko ma się 9 miesięcy po zapłodnieniu, więc zapewne u nas będzie podobnie".

    A tak w ogóle, to zaczęłam dziś nowy cykl, do końca roku zostały 4 cykle z szansą na dziecko :).

    ewwiel, MadzikForever, Mistia, ZakręconaOna, Lena Z. lubią tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj słuchajcie aż mi się łezka w oku zakręciła ... Poszłam z Moim Misiem na spacer , weszliśmy do sklepu po wodę i zobaczyliśmy maleńkie skarpeteczki dla dzidziusia takie różowitkie z wzorkiem kokardeczek maleńkich i mój narzeczony odrazu " ojjejku jakie maleńkie , cudne " Mnie az cieplutko się na sercu zrobiło i podzieliłam jego zdanie ;-) Później poszliśmy do Lidla na małe zakupki bo Ja na diecie to mówię nie mam warzywek to wskonczymy i wchodzimy a tam maleńki mulacik u Mamusi swojej na rączkach , na oko miał 2 , 3 miesiące i był taką kropeczką maleńką ;) a mój D . był tak zachwycony , że nie mogł się napatrzeć na tego dzieciaszka i nadziwić , że dzieci są takie maleńkie ;-) Poszliśmy do kasy , stoimy i nagle moje kochanie Mnie przytuliło i powiedział " My też będziemy mieli niedługo takiego szczypioreczka kochanie " niby zwykła sytuacja ale powiem Wam , że jak On tak mówi Ja jestem w niebo wzięta , że On jest gotowy na bycie ojcem i pragnie tego dziecka tak samo jak i Ja .;-) No i oczywiście , że to Mnie wybrał na matke swoich dzieci <3 . Cudnowna sytuacja dla Mnie ! ;-)

    ewwiel, MadzikForever, Truskaffeczka, Lena Z., Zlotowlosa, Muffinka1019 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Dokładnie. Teraz mam nowy tekst na pytanie "A kiedy będziecie mieli dziecko?", odpowiedź to "Słyszałam, że dziecko ma się 9 miesięcy po zapłodnieniu, więc zapewne u nas będzie podobnie".

    A tak w ogóle, to zaczęłam dziś nowy cykl, do końca roku zostały 4 cykle z szansą na dziecko :).
    świetny tekst :-)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    No ja chętnie! Dowcipnie i z przymrużeniem oka:
    Przychodzi kobitka do lekarza i mówi:
    - Panie doktorze, jestem w 3 miesiącu ciąży i jeszcze mi się brzuszek nie zaokraglił!
    - A jadła pani jabłka, ćwiczyła, odpoczywała?
    - Nie, a trzeba?
    - Owszem, trzeba.
    Przychodzi po 3 miesiącach i mowi:
    - Panie doktorze, jestem w 6 miesiącu ciąży i jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił!
    - A jadła pani ryby, ćwiczyła?
    - Nie, a trzeba?
    - Owszem, trzeba.
    Przychodzi po kolejnych trzech i mowi:
    - Panie doktorze, jestem w 9 miesiącu ciąży, a jeszcze mi się brzuszek nie zaokrąglił.
    - A kochała się pani z mężem?
    - Nie, a trzeba?!

    Także drogie Panie, nie siedzieć na necie, tylko lecieć facetów molestować!!! ;)
    Dobranoc, do jutra, Dziewczynki! :*

    hahaha fajne to :D dobranoc, do jutra :D :*

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Dokładnie. Teraz mam nowy tekst na pytanie "A kiedy będziecie mieli dziecko?", odpowiedź to "Słyszałam, że dziecko ma się 9 miesięcy po zapłodnieniu, więc zapewne u nas będzie podobnie".

    A tak w ogóle, to zaczęłam dziś nowy cykl, do końca roku zostały 4 cykle z szansą na dziecko :).
    hahahaha uśmiałam się , świetny faktycznie haha ;D
    Taaaak , którys z tych cykli na pewno będzie szczęśliwy , wierze w to ! <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, wsparcie faceta to moim zdaniem główny czynnik zapobiegający depresji w sytuacji przeciągającego się starania.

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z . Dobranocki :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to miło słyszeć takie słowa :D mój nie lubi za często rozmawiać o fasolince :p ale jak już mamy temat to jest aktywny jak nigdy :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Dokładnie. Teraz mam nowy tekst na pytanie "A kiedy będziecie mieli dziecko?", odpowiedź to "Słyszałam, że dziecko ma się 9 miesięcy po zapłodnieniu, więc zapewne u nas będzie podobnie".

    A tak w ogóle, to zaczęłam dziś nowy cykl, do końca roku zostały 4 cykle z szansą na dziecko :).

    Nowy tekst bardzo dobry, muszę zapamiętać :) :)
    Uwierz, to będą magiczne, szczęśliwe cykle :D i żadna z nas w Sylwestra nie wypije szampana bo nasze stany na to nie pozwolą :D dobrze mowię? :D :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak masz racje , nie udaje sie Nam i to My jesteśmy jedynie tylko dla siebie wsparciem w tym czasie a później we dwójkę cieszymy się jak małe dzieci bo spełniły się nasze marzenia . Tak własnie będzie .;-)

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może dla niego to też jest ciężkie że nie mogę zajść i stara się to ukryć jak to faceci :P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne jesteście, Dziewczyny, już pisałam, że "dobranoc", a siedzę! :) I facetów macie fajnych, no nic, tylko się chwalić! Pierwszy raz w życiu uczestniczę w jakimkolwiek forum, bo zawsze jakieś swady, ktoś ma pretensje o coś, a u Was, rzeknę - u nas, tak miło i sympatycznie, że aż się człowiek chce otworzyć!

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baaaardzo dobrze .! <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzisiaj słuchajcie aż mi się łezka w oku zakręciła ... Poszłam z Moim Misiem na spacer , weszliśmy do sklepu po wodę i zobaczyliśmy maleńkie skarpeteczki dla dzidziusia takie różowitkie z wzorkiem kokardeczek maleńkich i mój narzeczony odrazu " ojjejku jakie maleńkie , cudne " Mnie az cieplutko się na sercu zrobiło i podzieliłam jego zdanie ;-) Później poszliśmy do Lidla na małe zakupki bo Ja na diecie to mówię nie mam warzywek to wskonczymy i wchodzimy a tam maleńki mulacik u Mamusi swojej na rączkach , na oko miał 2 , 3 miesiące i był taką kropeczką maleńką ;) a mój D . był tak zachwycony , że nie mogł się napatrzeć na tego dzieciaszka i nadziwić , że dzieci są takie maleńkie ;-) Poszliśmy do kasy , stoimy i nagle moje kochanie Mnie przytuliło i powiedział " My też będziemy mieli niedługo takiego szczypioreczka kochanie " niby zwykła sytuacja ale powiem Wam , że jak On tak mówi Ja jestem w niebo wzięta , że On jest gotowy na bycie ojcem i pragnie tego dziecka tak samo jak i Ja .;-) No i oczywiście , że to Mnie wybrał na matke swoich dzieci <3 . Cudnowna sytuacja dla Mnie ! ;-)

    Jej... Piękne uczucie słyszeć takie słowa... Mi też wiele do szczęścia nie brakuje gdy słyszę cos podobnego... :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    może dla niego to też jest ciężkie że nie mogę zajść i stara się to ukryć jak to faceci :P
    Tak, to bardzo możliwe. Dla niektórych facetów to, że tak bardzo chcą zostać ojcami i nie zawieść kobiety jest bardzo deprymujące... Ale dacie radę, bo to, ża mało mówi, nie znaczy, że mało chce! To może być jego sposób na radzenie sobie z trudną sytuacją.

    ZakręconaOna, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Fajne jesteście, Dziewczyny, już pisałam, że "dobranoc", a siedzę! :) I facetów macie fajnych, no nic, tylko się chwalić! Pierwszy raz w życiu uczestniczę w jakimkolwiek forum, bo zawsze jakieś swady, ktoś ma pretensje o coś, a u Was, rzeknę - u nas, tak miło i sympatycznie, że aż się człowiek chce otworzyć!
    Tak samo i Ja pierwszy raz uczestnicze na forum a przeczytałam już wiele i mam to samo zdanie tu jest inaczej , tak miło , przyjemnie aż chce się codziennie wskoczyć i z Wami pogadać a na innych co czytałam to niby miło bo miło a za chwilę jakieś pretensje , wywody ... ;/
    Truskaffeczko na pewno jest tak jak mówisz , Oni tez to przezywają ale nie okazują tak jak My ... a w głębi serduszko im pęka , że jeszcze nic nie stworzyli .

    MadzikForever, Lena Z. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Mnie prócz maluszka ( ale to tak samo jak i Wam ) wtedy już nic nie potrzeba . Zdrowe dziecko i cudowny facet nic więcej nie chce ! Mam juz cudownego faceta , którego aż sama sobie czasem zazdroszcze haha teraz czas na berbecia :)

    Lena Z., Truskaffeczka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ