X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Dla dobra fasolinki będzie : "4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz,o północy ze 2 razy i nad ranem jeszcze raz!" ;D
    Idealnie Truskaffeczko <3 hahaha

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie próbuje ale nie mogę ;-(
    Mój zawsze się śmieje jak wstaje i mówi " Zbyszek z rana jak śmietana " a Zbyszek stąd , że tak nazwałam go hahahaha
    Aż mi wstyd hahahahaha , że to powiedziałam komuś .;-p
    Czy tylko My szurnięci jestesmy i nadaliśmy sobie imiona a raczej tym na dole ...;p hahahhahaaa dla śmiechu ;-d ale tak się przyjeło juz

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Dla dobra fasolinki będzie : "4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz,o północy ze 2 razy i nad ranem jeszcze raz!" ;D
    To też mi dziś śpiewał! hahahah :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona - daj rozciagliwy. Bo to jest dominujaca cecha skoro na 1,5 cm sie rozciaga.. a rozciagliwy moze przy okazji byc kremowy.
    Witaj LenaZ

    A co do facetow... hmmm moj jest wporzadku. Ale dziecko wywraca wszystko do gory nogami. Nie da sie sobie tego wyobrazic. Mowie Wam, juz ma sie swiadomosc, ze od nas zalesy caaaaaale zycie malego ludka. A czasem kompletnie nie ma sie sily i ochoty.
    Moj Piotr kocha Igora i mnie ale ponad rok juz a on sie nie umie przyzwyczaic, ze obowiazkow doszlo a s u odjelo.

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was Zbyszek, u nas Zenek :/ .... nienawidze tego imienia

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Lena Z roblem w tym , że mój śluz jest dość skąpy dzisiaj i kremowy ale rozciąga się mniej wiecej 1 cm do 1,5 cm i nie wiem jak zaznaczyć na wykresie czy kremowy , czy rozciągliwy czy lepki . :(
    Mówisz Truskaffeczko , że zaznaczyć rozciągliwy ? a może kremowy jednak ? sama już nie wiem no , dziwi mnie mój wykres bo codziennie mi dni płodne po śluzie wychodzą , owulki nie było jak widać zgłupiałam normalnie ...;/
    "Jeśli zaobserwowany przez Ciebie śluz, znajduje się gdzieś pomiędzy opisanymi rodzajami, zapisz ten śluz, który jest najbardziej płodny."
    A najbardziej płodny jest ten rozciągliwy więc ten wpisz i po klopocie :)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hahahaha no jakbym mogła się sama zapłodnić to też bym " szalała " sama ze sobą po 5razy dziennie hahahaha
    kobieto rozbrajasz mnie! :D :D :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No właśnie próbuje ale nie mogę ;-(
    Mój zawsze się śmieje jak wstaje i mówi " Zbyszek z rana jak śmietana " a Zbyszek stąd , że tak nazwałam go hahahaha
    Aż mi wstyd hahahahaha , że to powiedziałam komuś .;-p
    Czy tylko My szurnięci jestesmy i nadaliśmy sobie imiona a raczej tym na dole ...;p hahahhahaaa dla śmiechu ;-d ale tak się przyjeło juz

    nie wiem czy to w normie bo u nas nie nadawalismy nazw hahaha ale moje dwie znajome mówiły że nadawały imiona "zwisom" ich facetów hahahahahahhahhaahahhahahahahahahahahah przepraszam za to określenie, juz mi bije hhahaha :D :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha to chyba dobrze Lena Z. tak ?! ;-))
    No okej dziewczy zaznaczę rozciągliwy jak tak radzicie ;-)Dzięki Wam wielkie ...
    No Ja Zbyszka sama wymyśliłam i tak zostało .;-d


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hahahaha no jakbym mogła się sama zapłodnić to też bym " szalała " sama ze sobą po 5razy dziennie hahahaha , Lena Z roblem w tym , że mój śluz jest dość skąpy dzisiaj i kremowy ale rozciąga się mniej wiecej 1 cm do 1,5 cm i nie wiem jak zaznaczyć na wykresie czy kremowy , czy rozciągliwy czy lepki . :(
    Mówisz Truskaffeczko , że zaznaczyć rozciągliwy ? a może kremowy jednak ? sama już nie wiem no , dziwi mnie mój wykres bo codziennie mi dni płodne po śluzie wychodzą , owulki nie było jak widać zgłupiałam normalnie ...;/
    to zaznacz lepki i koniec kropka ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Witaj LenaZ
    Witaj, dołączasz się do jakże ciekawej rozmowy? haha :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    nie wiem czy to w normie bo u nas nie nadawalismy nazw hahaha ale moje dwie znajome mówiły że nadawały imiona "zwisom" ich facetów hahahahahahhahhaahahhahahahahahahahahah przepraszam za to określenie, juz mi bije hhahaha :D :D
    Hahahahahahahahahahahaha pozdro z podłogi , po prostu padłam ze śmiechu ze " zwisów " , no tez właśnie zastanawiam się już od sporego czasu czy to normalne ale śmieszne przynajmniej ;-p Tak został " zwis " hahahaha mojego D ochrzczony z tym imieniem i tak zostało ;-p

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    haha to chyba dobrze Lena Z. tak ?! ;-))
    No okej dziewczy zaznaczę rozciągliwy jak tak radzicie ;-)Dzięki Wam wielkie ...
    Nie jestem ekspertką ale wydaje mi się, że jak tak wpiszesz to będzie ok ;)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam imienia ale chyba nazwę Kevin od Kevin sam w domu śluz jest ale sam bo zarodka jeszcze nie widać ;D

    Lena Z., ZakręconaOna, MadzikForever lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie, bierze ktoras z Was wiesiolek? Ja dzis zaczelam 2x2 i nie wiem czy nie za ostro poszalalam.
    bo u mnie tego sluzu rozciagliwego to prawie wcale za to kremowego duuuzo.

    aaaaa co do badania szyjki to wklada sie dwa palce. Jak mocno czuc opor to zamknieta, jak jest miekko i jakby czuc ze miesien jest rozluzniony to miekka. A jak od poczatku czuc trudnosc z wlozeniem palcow to znaczy nisko a jak nie to wysoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 00:03

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zacznijcie przynudzać bo chyba inaczej się nie położę do łóżka tylko będę sobie z Wami oczy psuć :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale te nasze pogaduchy się rozciągnęły już mamy północ ;) mój rytuał jest od kilku dni taki że wieczorkiem muszę sobie zrobić herbatkę z miętą i cytrynką kawy nie piję już od ho,ho...:P niedawno piłam tylko i wyłącznie wodę mineralną lub jak byłam u teściów to pepsi :D a herbaty nie lubiłam :P owszem piłam "czasami" ale tylko zimą ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Powiedzcie, bierze ktoras z Was wiesiolek? Ja dzis zaczelam 2x2 i nie wiem czy nie za ostro poszalalam.
    bo u mnie tego sluzu rozciagliwego to prawie wcale za to kremowego duuuzo.

    aaaaa co do badania szyjki to wklada sie dwa palce. Jak mocno czuc opor to zamknieta, jak jest miekko i jakby czuc ze muesien jest rozlyzniony to miekka. A jak od pi zatku czuc trudnosc z wlozeniem palcow to znaczy nisko a jak nie to wysoko.
    oj to ja mam wysoko? ^^, sprawdzałam niedawno

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ja nie mam imienia ale chyba nazwę Kevin od Kevin sam w domu śluz jest ale sam bo zarodka jeszcze nie widać ;D

    hahaahahah! dobre :D Przez to że zarodka nie ma i on jest taki samotny to powinien być "sierotką Marysią" a w męskiej wersji raczej "sierotkiem Marysiem" hahaha :D
    chwila rozmowy z Wami a ja juz piszę głupoty :D chyba się jednak położę bo gorzej mi i tylko wstyd przyniosę temu forum :) :D

    ZakręconaOna, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczko no nie wiem jak masz ;)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ