X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm to jak kobieta jest zapłodniona to szyjka macicy jest zamknięta wysoko ? zastanawiam się właśnie :P i sorry za taki głupi post ale mnie ciekawi to wtedy będę sprawdzała sobie szyjkę macicy ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale bym się napiła czegoś innego niż woda niegazowana , mieta lub zielona herbatka ... jestem na tej diecie i ogólnie bym mogła pić herbate , kawe za którą nie przepadam chyba , że rozpuszczalna z mleczkiem mniam :D Ale na ten zołądek musze pić tylko to co napisałam a juz aż mi mdło jak pije samą wode czasami haha . No troszkę się rozgadałyśmy ale Mnie to się wcale spać nie chce ;-p

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Powiedzcie, bierze ktoras z Was wiesiolek? Ja dzis zaczelam 2x2 i nie wiem czy nie za ostro poszalalam.
    bo u mnie tego sluzu rozciagliwego to prawie wcale za to kremowego duuuzo.
    Ja dopiero zaczynam "przygodę" z witaminami itp. więc nie pomogę ale tez się zastanawiam nad tym wiesiołkiem... Czy ktoś może się na ten temat wypowiedziec? :P

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    hahaahahah! dobre :D Przez to że zarodka nie ma i on jest taki samotny to powinien być "sierotką Marysią" a w męskiej wersji raczej "sierotkiem Marysiem" hahaha :D
    chwila rozmowy z Wami a ja juz piszę głupoty :D chyba się jednak położę bo gorzej mi i tylko wstyd przyniosę temu forum :) :D
    właśnie fajnie się pisze ! ;D ja spałam do 21:15 chyba od popołudnia i teraz niestety nie zasnę :d a atmosfera naprawdę jest tak zabawna że chyba sobie posiedzę troszeczkę dłużej ;P

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak właśnie jak piszesz słyszałam , że kobieta zapłodniona ma szyjkę zamkniętą na amen ;p i wysoko ale bez nadzieji mi tu proszę ;* najpierw tescik sama wiesz .

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    O matko ale bym się napiła czegoś innego niż woda niegazowana , mieta lub zielona herbatka ... jestem na tej diecie i ogólnie bym mogła pić herbate , kawe za którą nie przepadam chyba , że rozpuszczalna z mleczkiem mniam :D Ale na ten zołądek musze pić tylko to co napisałam a juz aż mi mdło jak pije samą wode czasami haha . No troszkę się rozgadałyśmy ale Mnie to się wcale spać nie chce ;-p
    Kochana polecam Saga miętowa <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ale te nasze pogaduchy się rozciągnęły już mamy północ ;) mój rytuał jest od kilku dni taki że wieczorkiem muszę sobie zrobić herbatkę z miętą i cytrynką kawy nie piję już od ho,ho...:P niedawno piłam tylko i wyłącznie wodę mineralną lub jak byłam u teściów to pepsi :D a herbaty nie lubiłam :P owszem piłam "czasami" ale tylko zimą ;D
    I co? Zrobiłaś już sobbie tą herbatkę? Wybierasz się już do spania?

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kevin mnie powalił na łopatki hahaha ;-d
    No śmiesznie jest , smiesznie hahaha

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Ja dopiero zaczynam "przygodę" z witaminami itp. więc nie pomogę ale tez się zastanawiam nad tym wiesiołkiem... Czy ktoś może się na ten temat wypowiedziec? :P
    ja bodajże zaczęłam od 3 dni brać kwas foliowy aczkolwiek zastanawiam się nad kupnem Femifertil może poskutkuje :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie najgorsze jest to , że to jest zwykła herbata z dodatkiem mięty a Mnie nie wolno normalnej herbaty pić ... mogę czystą zieloną bez dodatków , wode niegazowaną i miete czysta tak samo ;-(i przeróżne ziółka oczywiście ...

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja tak właśnie jak piszesz słyszałam , że kobieta zapłodniona ma szyjkę zamkniętą na amen ;p i wysoko ale bez nadzieji mi tu proszę ;* najpierw tescik sama wiesz .
    aha moja jak sprawdzałam jest zamknięta ale miękka a czy wysoko to chyba nie :/ nie wiem :P teścik i jeszcze raz teścik za niedługo :D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    I co? Zrobiłaś już sobbie tą herbatkę? Wybierasz się już do spania?
    właśnie herbatkę zrobiłam tak dużo napisałyście że musiałam nadrabiać :P a spać nie idę bo jestem wyspana i coś mnie prawy jajnik kłuje :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nad tym się Truskaffeczko własnie zastanawiam .
    Ja to od kwietnia już biorę zestaw witamin dla planujących ciąże , prócz tego kazał mi lekarz dodatkowo kwas foliowy brać mimo , że tam się znajduje i oczywiście no na tarczyce biorę Jod prócz euthyroxu więc podwóje dawki . Tak kazał to słucham , pytałam czy nie za duzo powiedział , ze nie .;-)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No własnie najgorsze jest to , że to jest zwykła herbata z dodatkiem mięty a Mnie nie wolno normalnej herbaty pić ... mogę czystą zieloną bez dodatków , wode niegazowaną i miete czysta tak samo ;-(i przeróżne ziółka oczywiście ...
    jak byłam na diecie też woda z dodatkeim aqua slim... MASAKRA smak obleśny :d

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie , tylko tescik .;-) a powiedz mi jak Ty wyczuwasz to , że jest zamknieta ? bo ja nie potrafię kurcze tego określić .;/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Też nad tym się Truskaffeczko własnie zastanawiam .
    Ja to od kwietnia już biorę zestaw witamin dla planujących ciąże , prócz tego kazał mi lekarz dodatkowo kwas foliowy brać mimo , że tam się znajduje i oczywiście no na tarczyce biorę Jod prócz euthyroxu więc podwóje dawki . Tak kazał to słucham , pytałam czy nie za duzo powiedział , ze nie .;-)
    no i bardzo dobrze witaminy nigdy nie szkodzą ;*

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaZ wiesiolek wspomaga wytwarzanie wiekszej ilosci sluzu. Ale przyjmuje sie go od 1 dnia cyklu do dnia owulacji. Nie dluzej.
    A co do szyjki w ciazy to tak. Jest wysoko na mur beton. Ale na samym poczatku chyba az taka dramatycznie twarda nie jest bo hormony dopiero zaczynaja wzrastac tak samo jak i czop sie dopiero zacznie wytwarzac.

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tak dokładnie , tylko tescik .;-) a powiedz mi jak Ty wyczuwasz to , że jest zamknieta ? bo ja nie potrafię kurcze tego określić .;/
    mam wrażenie jak by była ku górze,zaokrąglona ? nie potrafię opisać bo pierwszy raz sprawdzałam :P a nie chcę w błąd wprowadzić :)
    Najlepiej jak by opisała to koleżanka Flexi jest bardziej doświadczona niż my ^^,

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja woda sama bez dodatków albo z cytryną jedynie i to wsio .Ale dobrze , wczoraj weszłam na wage i byłam przerażona bo ogólnie schudłam 11,5 kg do wczoraj oczywiście ... patrzę a Ja 200 g przytyłam ;o w szoku byłam więc mówie o nie , jadłam bez jakiego kolwiek tłuszczu , soli nic dzisiaj wchodze na wage a ja mam 600 g mniej i równiutkie 12 kg mniej mam ;-) Tak się ciesze .

    Truskaffeczka, Flexi, Lena Z. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tak dokładnie , tylko tescik .;-) a powiedz mi jak Ty wyczuwasz to , że jest zamknieta ? bo ja nie potrafię kurcze tego określić .;/


    Wyzej pusalam jak to mozna wyczuc.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ